Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2
Pokaż wyniki od 11 do 14 z 14

Wątek: Dlaczego mam cellulit, choć inne grubsze nie mają?

elaDudek jest nieaktywny Nowy na forum

Domyślnie Odp: Dlaczego mam cellulit, choć inne grubsze nie mają?

Też miałam spory problem z cellulitem, ale udało mi się niemal w 100% go zlikwidować przez usuwanie cellulitu u kosmetyki Ja chodzę tutaj [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] i gorąco polecam takie zabiegi, można się wyleczyć z kompleksów

Sauri jest nieaktywny Nowy na forum

ja myślę że to nie jest kwestia grubość czy chudości, to jest kwestia diety. Możesz być chuda ale jeśli odżywiasz się nieprawidłowo, to cellulit będzie cie nękał.

Flow26 jest nieaktywny Nowy na forum

Długo męczyłam się z cellulitem, szczególnie po ciąży. Efekty dały zabiegi Venus Freeze, na których byłam w Vici Clinic w Krakowie - cellulit prawie cały zniknął, a uda znacznie zeszczuplały. Efekty są świetne, warto się na to zdecydować.

Luna jest nieaktywny Nowy na forum

Red face Odp: Dlaczego mam cellulit, choć inne grubsze nie mają?

Może niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego, że z cellulitem skutecznie można walczyć również poprzez stosowanie odpowiedniej diety. Posiłki przy takiej diecie bardzo często składają się z produktów zbożowych, chudego nabiału, czy chudego mięsa. Z pewnością nie każdy ma ochotę na to, by każdego dnia pilnować się* takiej diety, więc śmiało można zastanowić się nad skorzystaniem z cateringu Wygodna Dieta działającego na terenie wielu polskich miast. Sama korzystałam z takiej diety i posiłki naprawdę były smaczne. Połączenie tego z ćwiczeniami daje świetne rezultaty.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2

Uprawnienia umieszczania postów