Strona 1 z 5 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 41

Wątek: Rozstępy atakują... brzuch, piersi... Skuteczne porady?!

Awatar Epiphaniee
    Epiphaniee jest nieaktywny Znany na forum
    Wpisy na blogu
    2

Unhappy Rozstępy atakują... brzuch, piersi... Skuteczne porady?!

Dziewczyny...
    Nie to, że mam mega problem z nadwagą to i z ROZSTĘPAMI.. Nie mam żadnych wahań wagi, nie byłam w ciąży(mam 15 lat). Te fioletowo-różowe paseczki na moim ciele są... od dawna. dokładnie nie pamiętam, kiedy się pojawiły. Ale chcę czuć się w swoim ciele dobrze... Najwięcej mam ich na brzuchu, ale pojawiają się też na piersiach i kilka na plecach... W dodatku moje piersi są strasznie wiszące i ogólnie brzydkie... gorsze, niż mojej mamy! która wykarmiła dwójkę dzieci...a mam dopiero 15lat........Dochodzi do tego również duża różnica wielkości. Jedną pierś spokojnie obejmę jedną dłonią... z drugą natomiast będzie kolosalny problem... Dziewczyny, proszę poradźcie mi coś. Ćwiczenia, kremy... coś, co mogłoby mi pomóc... jestem kobietą, chcę się czuć dobrze i pięknie...
    Masuję piersi, brzuch. Robię peeling kawowy na brzuch, masaże i brzuszki, żeby w odchudzaniu mi nie sflaczał... Ale potrzeba coś jeszcze. i na piersi, aby je zdecydowanie podnieść i ujędrnić. Na piersi robie sobie codziennie prysznic ciepłą, zimną wodą, tak na przemian. to pomaga w krążeniu krwi... ale czy to wystarczy?!

Dziewczyny, proszę o rady... jak wy sobie z tym radzicie?!
    Jestem z siebie dumna

Faza I: 01-07 luty 2013
    FazaII: 07 luty- ?

Awatar Sonka57
    Sonka57 jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Zachód Polski

Domyślnie Odp: Rozstępy atakują... brzuch, piersi... Skuteczne porady?!

Masz dziewczyno do mnie szczęście albo pecha
    co do różnych wielkości to chyba narazie nie ma jakiejś skutecznej rady....pomyślisz o tym jak będziesz dorosłą kobietą i przestaniesz rosnąc i się rozwijać....może te różnice z czasem same się wyrównają?
    masaże naprzemienne są dobre tylko trzeba je robić fachowo tzn. kończyć zawsze CHYBA chłodną wodą ale to jeszcze sprawdź.
    Mam też dla Ciebie dobrą wiadomość (choć też do sprawdzenia czy się nie mylę), ....... rozstępy koloru różowego są rozstępami świeżymi i do usunięcia całkowitego lub w b.dużej części....gorzej z tymi białymi.
    Cytat Zamieszczone przez Epiphaniee Zobacz posta
    Robię peeling kawowy
    peeling robimy aby pozbyć się martwego, starego naskórka...wtedy ciało łatwiej przyjmuje wmasowywany w nie krem lub balsam...możesz wtedy użyć takiego na rozstępy ale zapytaj w aptece czy to dobry pomysł.

Przed Dukanem waga ...............................107,4 kg.
    Początek diety październik 2009 roku z wagą 98,8 kg.
    Koniec 2.fazy - waga.................................. 86,0 kg.

Awatar Epiphaniee
    Wpisy na blogu
    2

RACZEJ SZCZĘŚCIE! MIŁO MI BARDZO

rozstępy u mnie mogły pojawić się z powodu nadmiernego stresu, o! to wyczytałam w internecie.
    właśnie na brzuchu mam rozstępy rózowo-fioletowe, natomiast na piersiach białe... i są takie dziwne, nie są takie "odstające" tylko takie jakby wklęsłe...

a co do kremu na piersi? może wiesz jaki jest no taki... skuteczny, ale i nie za drogi? żeby wyglądały trochę ładniej... żeby trochę je podnieść i ujędrnić i zeby więcej nie pojawiało mi się rozstępów już?
    Jestem z siebie dumna

Awatar Sonka57
    Sonka57 jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Zachód Polski

O krem zapytaj najlepiej w aptece ale...................taki na rozstępy.
    Nie jestem specjalistką....i nie chcę cię martwić, ale krem z podniesieniem chyba sobie nie poradzi, wg mnie nie tędy droga choć mogę się mylić, tu chyba sprawdzą się naprzemienne natryski i jakieś ćwiczenia, a na codzień dobrze!!! dobrany biustonosz.
    Cytat Zamieszczone przez Epiphaniee Zobacz posta
    rozstępy u mnie mogły pojawić się z powodu nadmiernego stresu,
    mogło tak być......ale mogły pojawić się ze zbyt dużej wagi....albo jedno i drugie.

Przed Dukanem waga ...............................107,4 kg.
    Początek diety październik 2009 roku z wagą 98,8 kg.
    Koniec 2.fazy - waga.................................. 86,0 kg.

Awatar Epiphaniee
    Wpisy na blogu
    2

hmmm, no byłam. kupiłam jakiś z ziaji, który ma redukować rozstępy i na brzuchu i piersiach. zobaczymy, czy bedzie działać. no ćwiczenia przydałyby się... na siłowni.
    Mieszkam w małej miejscowości, ale siłownie mam blisko. i chodziłbym nawet codziennie!! ... ale to bardziej skomplikowane o !
    Jestem z siebie dumna

Awatar Mami30
    Mami30 jest nieaktywny Znany na forum

hej
    na rozstepy dobrze dziala mikrodermabrazja ale efekty widac dopiero po kilku- nastu zalezy od miejsca ,miesiacach, nie kazdego na to stac. algi, maska arbuzowa, wszystko co odzywcze.
    co do piersi na podniesienie cwiczyc cwiczyc cwiczyc.
    co do wielkosci raczej nie ma szans inaczej niz operacyjnie (oczywiscie jak juz dorosniesz i sie to nie zmnieni)
    Od 20,02,2014 87,1lg.
    1 miesiac ( 4,9kg)

Awatar Sophie88
    Sophie88 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    małopolska

Jesteś w stanie pozbyć sie rozstępów całkowicie kiedy są świeże i młode. 6msc od pojawienia się. Najlepiej stosować kremy na rozstępu dla kobiet w ciąży.. By wytrwałym i masować się tymi kremami.. nawet jeśli bedą pojawiać się nowe rozstępy to nie rezygnować!!!! jeśli używamy odpowiedniego kremu przeznaczonego do rozstępów a te pojawiają się nadal to nie znaczy że krem nie działa tylko że genetycznie jesteśmy na te rozstępy narażone i gdyby nie krem to byłoby ich 2 razy więcej! i nawet jeśli się pojawią to przy systematycznej pielęgnacji wkrótce znikną. Ja tego nie dopilnowałam w ciąży i mam na brzuchu po prostu jedno wielkie sito.. teraz jestem madrzejsza, bo i starsza i z nabytą nową wiedza.

Masaż przeciw rozstępom - uchwyć miedzy palec wskazujący i kciuk, fałd skóry i wykręć do momentu, aż fałd ucieknie spod palcy. takie oszczypywanie miejsc narażonych na rozstępy skutecznie je uelastyczni. masaż wykonuj około 10-15 minut codziennie.. choćby leżąc przed tv
    Cel I - 99,9kg - OSIĄGNIĘTY! 30.05.2014r.
    Cel II - 89,9kg

OGÓŁEM
    Damą być, ach, c'est si bon, ach, c'est si bon. Tylko, że te kilkogramy, kilogram są! - Strona 2

Awatar pasemko
    pasemko jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Kraków

A słyszałyście o frakcyjnej radiofrekwencji mikroigłowej? To metoda, która jest dostępna od niedawna i chyba jako pierwsza na prawdę usuwa rozstępy. Chodzi o to, że rozstęp to ubytek w głębokich warstwach skóry (zrywa się tam kolagen i elastyna i powstaje pustka). I teraz trzeba jakoś zapełnić tę pustkę. Żeby to zrobić trzeba przede wszystkim tam dotrzeć, a to bardzo głęboko w skórze, więc krem nie zadziała, bo nie przeniknie nawet przez skórę, peeling zedrze zewnętrzne warstwy skóry, ale też nie dotrze tak głęboko.Laser frakcyjny dotrze i zadziała, ale tylko na te bardziej powierzchowne zmiany, bo laser działa do ok 2mm. A rf mikroigłowa dotrze na 3,5 mm i tam w głębi dopiero zaczyna podgrzewać skórę. To urządzenie ma 25 mikroigieł, które wbijają sięw skórę właśnie na tę głębokość i są podgrzewane za pomocą fal rf i tam w środku w ten sposób podgrzewają tkankę jednocześnie stymulując ją do produkcji kolagenu. I to naprawdę może pomóc. naczytałam się o tym na blogu dr Marka Wasiluka. teraz zrobił konkurs w którym można wygrać serię zabiegów tym urządzeniem, więc to dobra okazja, żeby zabieg wypróbować.
    Ostatnio edytowane przez Krzysztof99 ; 14-08-2017 o 13:07

kola555 jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Kraków

Ja trochę boję się takich zabiegów, póki co skupiłam się na wcieraniu w rozstępy kremów. Ostatnim moim zakupem jest krem AA Oceanic Theraphy Ja i Mama. Nie kosztuje on dużo bo niecałe 30 zł, a ostatnio znalazłam go nawet na liście najlepszych produktów do walki z rozstępami. Słyszałam, że kremy nie dają tak dobrych rezultatów jak inne zabiegi, ale chwilowo nie mam tyle kasy, by zainwestować w trwałe [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]. Wypłycanie i rozjaśnienie blizn w tej chwili całkowicie mi wystarczy.

martynikaP jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Łódź

Jeśli chodzi opreparaty na rozstępy to moim zdaniem wyróżniają się wśród nich produkty firmy revitol. Nie są co prawda zbyt tanie, ale za to w pełni bezpieczne, można je stosować w ciąży, jak również zaraz po niej (co zresztą sama z własnego doświadczenia polecam). Nie można oczywiście zakładać, że usuną rozstępy całkowicie, ale dają fajne efekty, szczególnie jeśli zacznie się ich używać odpowiednio wcześnie.
    Ostatnio edytowane przez Dietetyk_Kamila ; 09-03-2016 o 13:48

Strona 1 z 5 1 2 3 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów