Strona 1 z 4 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 32

Wątek: Dobry stomatolog

Awatar robalek3
    robalek3 jest nieaktywny Nowy na forum

Domyślnie Dobry stomatolog

Kobitki powiedzcie proszę co jest najlepsze i nie drogie na wybielenie zębów? Czy w dzisiejszych czasach już tylko trzeba się z tym problemem udać do dentysty, czy jest szansa, że same w domku coś możemy zrobić? no a jeśli już dentysta, to jakie zabiegi powinnam wybrać? Jenyyy jak ja dawno nie byłam u stomatologa ;/ A no i jeszcze jedno pytanie czy zanim wezmę się za wybielanie muszę mieć wszystkie ząbki zdrowe wyleczone? Coś czuję że teraz to już tylko kanałowe mnie czeka a z tego względu zawsze zwlekam z wizytą u stomatologa ;/Przypomniało mi się jak ostatnio przechodziłam na Mokotowie, otworzyli tam nową klinikę i zaczęłam myśleć o tym intensywnie. Czytałam na ich stronce o leczeniu kanałowym i stwierdzam, że całkiem profesjonalnie to wygląda, ale strasznie się boję, kiedyś jeden ząbek leczyłam kanałowo i nie mam dobrych wspomnień ;/
    Ostatnio edytowane przez Dietetyk_Kamila ; 09-02-2016 o 11:51

Awatar Klodun
    Klodun jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Toruń

Domyślnie Odp: Dobry stomatolog

Akurat Warszawy nie znam, ale, dla osób z Krakowa mogę polecić gabinet który prowadzi Pani Beata Świątkowska swego czasu mojej siostrze wybielała właśnie zęby, mi montowała aparat i wszystko wyszło bardzo, ale to bardzo fajnie. Kwestia w tym, żeby się nie bać, wiadomo leczenie kanałowe nie jest przyjemne i czasami potrafi zaboleć. Co do preparatów to mam mieszane uczucia, te wszystkie pasty wybielające to działają mam wrażenie tylko w reklamie, a wybielania raczej nie ma co się bać.
    Ostatnio edytowane przez Dietetyk_Kamila ; 09-02-2016 o 11:52

ZieloneJabuszko jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Przed rozpoczęciem wybielania wszystkie twoje zęby muszą zostać wyleczone. Wiem, że perspektywa leczenia kanałowego nie brzmi zbyt przyjemnie, ponieważ sama musiałam niedawno poddać się takiemu zabiegowi. Osobiście zdecydowałam się na skorzystanie z usług dnentysty w Warszawie który za pomocą nowoczesnej technologii oraz ogromnemu doświadczeniu, szybko, sprawnie i przede wszystkim bezboleśnie poradził sobie z dziurami w mojej jamie ustnej.
    Ostatnio edytowane przez Dietetyk_Kamila ; 09-02-2016 o 11:53

agaposzek jest nieaktywny Nowy na forum

Ja mam swoją sprawdzoną dentystkę, na którą natrafiłam całkowicie przez przypadek - z powodu koszmarnego bólu zęba musiałam pojechać na pogotowanie dentystyczne i tak mi przypadła do gustu, że teraz chodzę już tylko do niej.

sajana jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Szukała niedawno dobrego specjalisty w sprawie implantów. Nie chciałam iść do pierwszego lepszego gabinetu, których coraz więcej, bo to za poważna sprawa. Znalazłam w warszawie, na Mokotowie klinikę DeClinic, gdzie robią Implanty z pełną diagnostyką i na sali operacyjnej. Zapisałam się do dr Marcina Ocalewskiego, bo to chirurg szczękowy z praktyką kliniczną i stomatolog w jednym. Jestem pod dobrą opieką.
    Ostatnio edytowane przez Dietetyk_Kamila ; 09-02-2016 o 11:53

mamomi jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Tychy

Ja też mam już sprawdzonego dentystę, a właściwie dentystkę. Rewelacyjna kobieta, dostrzega każdy grymas bólu na mojej twarzy i pyta, czy przestać itp. Polecam wszystkim, którzy cierpią z tego powodu - wszystkie przetestowałam. ;-) Oczywiście nie zastąpią dentysty ale przynoszą chwilowe ukojenie.
    Ostatnio edytowane przez Dietetyk_Kamila ; 09-02-2016 o 11:54

Barbraa59 jest nieaktywny Znany na forum

Ja używałam pasków crest i naprawde dają fajne efekty
    Ostatnio edytowane przez Dietetyk_Kamila ; 09-02-2016 o 11:54
    www. rankinglekarzy.pl/lekarze/warszawa/

Awatar Aldonkka
    Aldonkka jest nieaktywny Nowy na forum

Nie da się nigdy domowymi sposobami uzyskać takiego wybielenia zębów jakie możemy mieć w profesjonalnym gabinecie stomatologicznym. Sama przetestowałam naprawdę masę różnych środków : różne pasty oraz nakladki i nic praktycznie nie było takie skuteczne. Dopiero wizyta u stomatologa.
    Ostatnio edytowane przez Dietetyk_Kamila ; 09-02-2016 o 11:55
    Tylko dlatego, że coś nie wyszło, nie można zakładać, że na świecie nie ma innych ludzi do kochania. Miłość jest zbyt ważna, by iść bez niej przez życie.

katarzy802 jest nieaktywny Nowy na forum

Popatrz na stronie ranking lekarzy
    Ostatnio edytowane przez Dietetyk_Kamila ; 09-03-2016 o 15:55

sounds jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Dąbrówka

Najlepsi implantolodzy są na [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] gdzie są zrzeszeni implantolodzy najwyższej klasy. Wykształcenie zdobyte na zagranicznych uczelniach, uznane certyfikaty, wieloletnie doświadczenie to coś, co sprawia, że na fotelu dentystycznym czuję się pewnie, bo wiem, że jestem w dobrych rękach.

Strona 1 z 4 1 2 3 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów