Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: nici PDO - First Lift

Awatar Bulletproof0001
    Bulletproof0001 jest nieaktywny Moderator
    Wpisy na blogu
    27

Domyślnie nici PDO - First Lift

Czy ktoś słyszał, a może stosował nici PDO?
    Byłam dziś u kosmetyczki i o tym usłyszałam i zaczęłam się zastanawiać. Podobno jest to zabieg bezpieczny i starcza na 2 lata.

Rozpuszczalne nici liftingujące i napinające skórę (zwane popularnie przez pacjentki "nitkami kolagenowymi") to absolutna nowość w medycynie estetycznej. Implantacja nici, powoduje unoszenie i napinanie skóry.
    Efekty użycia nici na twarzy są zbliżone do tych, jakie daje działanie botoksu: rysy są wygładzone, ale jednocześnie twarz ma bardziej naturalny wygląd, bo w przypadku botoksu toksyna botulinowa unieruchamia mięśnie mimiczne, co może spowodować, że twarz zamieni się w maskę bez wyrazu.

Specjaliście zachwalają, ale jak czytałam w sieci opinie kobiet to niestety nie wszystkie były zadowolone. Może tutaj ktoś może podzielić się swoją opinią?
    Zapraszam do siebie: BE FIT Bulletproof Diary

Awatar Dominik Ziobro
    Dominik Ziobro jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Rzeszów

Domyślnie Odp: nici PDO - First Lift

moja dziewczyna stosowała jak masz jakieś pytania to pisz

marlenkaa26 jest nieaktywny Nowy na forum

Moja mama ostatnio zapisała się nalifting nici faktycznie lepiej wygląda...ale chyba trzeba taki zabieg powtarzać dla dobrych efektów prawda?
    Ostatnio edytowane przez Dietetyk_Kamila ; 10-03-2016 o 11:36

sylmok jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Tehran

Zabieg polega na wprowadzeniu igły we wcześniej oznaczone miejsce, a następnie bardzo delikatnym i ostrożnym jej wycofaniu, dzięki czemu nici umieszczone na igle pozostają w tkance. Zaraz po zabiegu skóra może być lekko zaczerwieniona, mogą również pojawić się niewielkie krwiaki lub siniaki. Ustępują one zazwyczaj w ciągu kilku dni. Efekty zabiegu widoczne są natychmiast. Niemniej jednak należy pamiętać, że właściwy proces tworzenia sie nowego kolagenu rozpoczyna się po 10-14 dniach i trwa przez cały okres utrzymywania się nici w organizmie (do 7-8 miesięcy).
    Zabieg ten stymuluje produkcję nowego kolagenu, odpowiedzialnego za napięcie i jędrność skóry. Dodatkowo stymuluje fibroblasty, powodując pobudzenie syntezy elastyny odpowiedzialnej za sprężystość i elastyczność skóry. Dzięki tym mechanizmom skóra po wprowadzeniu nici PDO staje się bardziej jędrna, elastyczna i bardziej nawilżona.

W przypadku zastosowania nici w różnych okolicach twarzy można uzyskać bardzo naturalny efekt estetyczny, nie zmieniając rysów twarzy. Możemy dzięki zabiegowi zmniejszyć zmarszczki palacza i czoła, unieść kąciki ust, poprawić opadający owal twarzy oraz ujędrnić skórę szyi i dekoltu. Niezaprzeczalnym atutem jest możliwość zastosowania praktycznie na całym ciele: nie tylko na twarzy, ale choćby do poprawy struktury skóry łokci, kolan, brzucha, pośladów, dekoltu czy piersi.
    Efekt wypełnienia i ujędrnienia skóry, który wynika z procesu syntezy włókien kolagenowych, elastyny i kwasu hialuronowego, widoczny jest po około miesiącu i nasila się z czasem.
    Efekty zabiegu utrzymują się średnio przez okres 2-3lat.
    Sama poddalam sie temu zabiegowi i jestem absolutnie zadowolona.

kaśka0001 jest nieaktywny Nowy na forum

To bardzo fajna propozycja zmiany rysów twarzy bez użycia skalpela. Dzięki[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] można zarówno delikatnie jak i mocno podkreślić linie twarzy czy też ją wygładzić. Ja mam jutro zabieg , napewno dam znać !

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów