Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Uraz kolana

Dova jest nieaktywny Nowy na forum

Domyślnie Uraz kolana

Witam,
    Sprawa wygląda następująco tydzień temu a dokładniej 20 maja na lekcji wf'u doznałem kontuzji prawego kolana. Z boiska zszedłem przy pomocy kolegów, ponieważ nie mogłem przenieść ciężaru na tą nogę mimo, że prostowanie i zginanie przebiegało z niewielkim bólem kolana. Kolano w krótkim czasie spuchło do wielkości 2 kolan. Przez kilka dni okładałem kolano lodem i smarowałem je maściami chłodzącymi itp. W kilka dni zeszła cała opuchlizna i większość bólu, niestety dalej nie mogę wyprostować nogi do samego końca i na niej chodzić. Tutaj chciałbym się dowiedzieć, co z tym zrobić?

Awatar Mar-za
    Mar-za jest nieaktywny Znany na forum

Domyślnie Odp: Uraz kolana

ortopeda- prawdopodobnie masz uraz stawu albo łąkotka, albo możesz mieć uszkodzone więzadła- im szybciej zasięgniesz porady specjalisty tym lepiej- co będzie jeśli tak zostanie?

Awatar Dominik Ziobro
    Dominik Ziobro jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Rzeszów

ja tak miałem zablokowany staw i byłą to urwana łąkotka, artroskopia i po kłopocie, szybko trzeba lecieć do lekarza

elaDudek jest nieaktywny Nowy na forum

Idź do ortopedy czym prędzej! Możesz sobie zrobić więcej szkody niż pożytku, trzeba to prześwietlić i ortopeda musi zdecydować czy usztywnienie czy rehabilitacja. Mój syn był podobnym bohaterem, który to nie potrzebuje lekarza i sam się wyleczy a potem okazało się że bez rehabilitacji ani rusz. Rehabilitował się prywatnie w CMP na Komorowskiego i dopiero to przyniosło jakiś efekt.

Bora111 jest nieaktywny Nowy na forum

Jeśli chodzi o uraz kolana może warto spróbować skorzystać z profesjonalnej rehabilitacji. Koleżanka poleciła mi ostanio [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] Idealni ludzie we właściwym miejscu.

Uprawnienia umieszczania postów