Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Wątek: Problem z zębami

Kornelkaa24 jest nieaktywny Nowy na forum

Domyślnie Problem z zębami

Możecie powiedzieć gdzie najlepiej leczyć zęby kanałowo?
    Ostatnio edytowane przez Dietetyk_Kamila ; 10-02-2016 o 13:46

Awatar ewelinawarchol
    ewelinawarchol jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Bielsko-Biała

Domyślnie Odp: Problem z zębami

Ja mam za sobą kilka zębów wyleczonych kanałowo. W tym kilka na prawdę profesjonalnie, a kilka robionych przez poprzedniego dentystę, którego robota niestety okazała się fuszerą. Myślę, ze najlepiej na zębach nie oszczędzać i wybrać takiego stomatologa, który cieszy się dobrą opinią. Ja mieszkam w Bielsku-Białej i chodzę do Kliniki Polimedico pod Szyndzielnią. Jest to klinika bardzo znana w moim mieście,a ceny pomimo, że nie należą do najniższych naprawdę są adekwatne do jakości wykonywanych usług. Tam, wszystkie kanałowe miałam robione oczywiście w znieczuleniu miejscowym, ze zdjęciem rentgenowskim przed i po zabiegu oraz dentysta wykonywał je pod specjalnym mikroskopem. Nic a nic nie bolało i zawsze wychodziłam zadowolona. Fakt, za jednego zęba trzeba niestety dać około 500 złotych, ale ma się pewność, że jest wyleczony dobrze. Mam do nich zaufanie i nie boję się tam chodzić. Warto jest poczytać opinie o lekarzach i nie wybierać koniecznie gabinetu stomatologicznego oferującego najniższe ceny. Bo za tym często idzie słaba jakość usług i archaiczny, budzący grozę sprzęt.
    Ostatnio edytowane przez Dietetyk_Kamila ; 19-02-2016 o 16:02

Awatar Molizarea
    Molizarea jest nieaktywny Nowy na forum

Cytat Zamieszczone przez Kornelkaa24 Zobacz posta
    Witaj,

miałam leczenie kanałowe już dawno. Nie bolało, przez większość czasu. Ale również miałam lekarza, który sprawił, że miałam zapalenie kanalików nerwowych! Bolało jak jasne niebo.
    Poszłam do lekarza prywatnego w moim mieście i teraz nie mam praktycznie żadnych AŻ takich problemów.

Pozdrawiam

stapka18 jest nieaktywny Nowy na forum

Nie wiem skąd jesteście, ale ja chodziłam na leczenie kanałowe pod mikroskopem do tego gabinetu [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]. Pracuje tam bardzo fajna dr Joanna, która obiecała mi że nie będzie boleć i nie bolało, chyba pierwszy raz w zyciu

elaDudek jest nieaktywny Nowy na forum

No niestety przez kanałowe też trzeba czasem przejść, ale jak nie masz stałego stomatologa to lepiej dobrze się zastanów nad wyborem dobrego gabinetu, bo kanałowe leczenie może narobić wiele szkody jak się niepoprawnie coś zrobi. Ja miałam kanałowo leczoną 6 i nie wspominam tego najlepiej, co najgorsze teraz znowu wydaje mi się że czeka mnie takie leczenie i tym razem wybieram się tutaj [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

klaudyna91 jest nieaktywny Nowy na forum

No najlepiej to u dentysty, tylko nie napisałaś, w jakich okolicach mieszkasz i gdzie szukasz gabinetu Bo jak w okolicach Starachowic to polecam Stomatologia Borowski. Miałam tam robione leczenie kanałowe i wszystko przebiegło baaardzo profesjonalnie. Dotychczas chodziłam tam na rutynowe zabiegi, ale z kanałowym nie ma żartów- jednak gabinet sprostal zadaniu. Cenowo tez mi to calkiem fajnie wyszło.

Bora111 jest nieaktywny Nowy na forum

Jeśli chodzi o problemy z zębami to warto skorzystać z możliwości jakie daje [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] Profesjonalnie i solidnie.

ann7 jest nieaktywny Nowy na forum

Ja mieszkam w Krakowie i śmiało mogę polecić gabinet ComplexDent i p. Sylwię Minerowską .... Super efekty, przystępne ceny a przede wszystkim specjalizuje się w leczeniu kanałowym zębów. Gabinet wyposażony oczywiście w mikroskop stomatologiczny. Polecam

ann7 jest nieaktywny Nowy na forum

Jeżeli chodzi o okolice Krakowa polecam FullDent - pełna profeska!

kiciula00 jest nieaktywny Nowy na forum

Cytat Zamieszczone przez Kornelkaa24 Zobacz posta
    A skad jestes właściwie?

Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów