Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3
Pokaż wyniki od 21 do 23 z 23
Like Tree6Lubią to

Wątek: Kosmetyki, oleje naturalne i ekologiczne

ag_bielec jest nieaktywny Nowy na forum

Domyślnie Odp: Kosmetyki, oleje naturalne i ekologiczne

Podpisuję się pod postem z olejem kokosowym. Ja także używam go do pielęgnacji włosów i na cerę oraz całe ciało. Dodatkowo jest tez dobry do smażenia. Jeden olej a tyle zastosowań ;p Warto zawsze czytać etykiety bo olej olejowi nierówny, ja od jakiegos czasu mam ten [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]. Używam go na włosy i dzięki niemu mniej wypadają. Kiedyś zbierałam je garściami, a teraz z biegiem czasu jest ich coraz mniej. Stosuję go tez zamiast balsamu na ciało bo natłuszcza skórę, szczególnie warto go stosować w zimie. No i czasem na cerę, zamiennie z olejem z czarnuszki

monikkaa jest nieaktywny Nowy na forum

Dobry i fajny jest Olejek przeciwzmarszczkowy od Bielendy z opuncją figową i aloesem z serii botanic spa rituals. Nie ma sztucznych parabenów i silikonów a ponad 90% składników aktywnych jest pochodzenia naturalnego. Bardzo dobrze odżywia i napina skórę

ZuzkaDudka jest nieaktywny Nowy na forum

Obecnie moim faworytem są oleje ze strony [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]. Bardzo fajne i naturalne kosmetyki w przystępnej cenie. Dlatego osobiście polecam bo warto, tym bardziej jeśli tak jak ja są osoby zafascynowane naturalnymi kosmetykami.

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3

Uprawnienia umieszczania postów