Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 45

Wątek: Bardzo sucha skóra

Awatar musli99
    musli99 jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Kraków

Domyślnie Odp: Bardzo sucha skóra

Też miałam ten problem! Próbowałam wszystkiego bo miałam straszny trądzik od tego :/ pomogła mi dopiero mikrodermabrazja diamentowa, 5 zabiegów miałam i coś cudownego! Moja skóra zmieniła kolor, przestała się łuszczyć i tak przesuszać. Sam zabieg normalnie jest dość drogi dlatego polecam kupować przez groupon bo sporo tego jest w fajnych cenach (ja zapłaciłam 150 zł za 5, a normalnie tam był jeden za 100 zł ). No ale jeśli chcesz coś jeszcze tańszego to polecam kupić sobie peeling enzymatyczny i codziennie myć nim twarz. Jest delikatny dla skóry i doskonale oczyszcza. Ja używam taki różowy z rossmana i polecam
    People Change.. now i'm a lamp.

Barbarika jest nieaktywny Nowy na forum

Tak jak poprzedniczki ja korzystam z wit A - masc na noc. Dobrze nawilża i nie mam problemów, ze zatyka pory.

Karina30 jest nieaktywny Nowy na forum

polecam do kąpieli urzywać nie żelu pod prysznic a mydła biały jeleń, dla mnie np na twarz gdzie jest problematyczna mieszana świetnie się sprawdza, po umyciu nie ma wrażenia napiętej skóry więc sadzę, że do ciała też może się nadać

alka12 jest nieaktywny Nowy na forum

U mnie bardzo dobrze na ciało działa Bioderma atoderm; szybko się wchłania, efekt nawilżenia utrzymuje się długo na skórze; nawet jak mi się wcześniej takie suche place robiły, to nie mam już tego problemu; jeszcze wyczaiłam, że w aptece internetowej wapteka 2 sztuki są za 72 złote, a ja za jedną sztukę płaciłam prawie pięćdziesiąt złotych;

ada899 jest nieaktywny Nowy na forum

Na swędzącą skórę polecam Lipikar od La Roche-Posay. Naprawdę cudownie uśmierza dokuczające zwłaszcza w okresie zimowym swędzenie skóry.

monikkaa jest nieaktywny Nowy na forum

Polecam krem do twarzy z serii Botanic Formula od Bielendy z olejem z konopii i szafranem. Krem świetnie nawilża i odżywia, ale największy plus za sklad samego produktu - ponad 90% składników jest pochodzenia naturalnego!!

zdrowaaga jest nieaktywny Nowy na forum

Cytat Zamieszczone przez niebielistka Zobacz posta
    Hej! Od zawsze właściwie borykam się ze suchą skórą, dobrze jest tylko bezpośrednio po nawilżeniu a za chwilę znowu się przesusza i swędzi :/// to nie jest kwestia suchego powietrza bo nie miało znaczenia czy mieszkałam w domu rodzinnym czy w wynajmowanym mieszkaniu czy teraz u siebie. Macie jakies sposoby na to? Wiem ze to dośc popularny problem to może ktoraś z was sobie z tym radzi, może jakieś domowe sposoby, sama nie wiem
    Mam taki sam problem, od niedawna stosuje różne maseczki nawiżające i witamine A. Zaczynam widziec male efekty.

klaudyna91 jest nieaktywny Nowy na forum

Nie jestem pewna, czy maseczki itd. są w stanie dać trwały efekt nawilżenia skóry. Osobiście korzystam z zabiegów medycyny estetycznej, a dokładniej mezoterapii igłowej. Dzięki niej mam zdrową, nawilżoną, miękką skórę na długo A na zabieg chodzę do doktora Kępy we Wrocławiu. To świetny fachowiec, któremu ufam już od kilku lat A moja skóra tylko na tym zyskuje

ada899 jest nieaktywny Nowy na forum

Może kwas hialuronowy na twarz? Odpowiada za nawilżenie. Warto zaglądnąć do jakiegoś salonu kosmetycznego i popytać. Maseczki, kremy - super, ale to chyba nie załatwi problemu na zawsze. Jeszcze dodam, że trzeba dużo pić - wody - ale tak prawidłowo, popijać w trakcie dnia, a nie raz a porządnie

julianna jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    JAROSŁAW

Powinnaś pić dużo wody jeśli masz suchą skórę i dodatkowo mocno ją nawilżać.

Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów