Strona 1 z 4 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 39

Wątek: Bardzo sucha skóra

niebielistka jest nieaktywny Nowy na forum

Domyślnie Bardzo sucha skóra

Hej! Od zawsze właściwie borykam się ze suchą skórą, dobrze jest tylko bezpośrednio po nawilżeniu a za chwilę znowu się przesusza i swędzi :/// to nie jest kwestia suchego powietrza bo nie miało znaczenia czy mieszkałam w domu rodzinnym czy w wynajmowanym mieszkaniu czy teraz u siebie. Macie jakies sposoby na to? Wiem ze to dośc popularny problem to może ktoraś z was sobie z tym radzi, może jakieś domowe sposoby, sama nie wiem

Awatar kora5
    kora5 jest nieaktywny Nowy na forum

Domyślnie Odp: Bardzo sucha skóra

Próbowałaś może regularnie stosować jakieś maseczki nawilżające? Tylko tak naprawdę regularnie ?
    Albo np robić sobie taką maseczkę poprzez nakładanie grubszej warstwy kremu na buzię ?

fikusna.basia jest nieaktywny Nowy na forum

Oj cos o tym wiem.. też myślałam na początku że to twarda woda albo coś ale jak jestem na wakacjach czy gdziekolwiek to problem nie znika wiec jest niezależny od tego gdzie sie aktualnie kąpię. Tez sie chętnie dowiem o jakieś sposoby na to, u mnie maseczki działają na krótko nawet regularnie stosowane

PodgórskiDomUrody jest nieaktywny Nowy na forum

Ze swojej strony zachęcam do skorzystania z zabiegu odświeżająco-nawilżającego, który nie dość że skutecznie niweluje problem wysuszonej skóry, to odżywia ją i przywraca witalność. Na naszej stronie internetowej znajdziesz ten i podobne zabiegi od Marii Galland: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]. Charakteryzują się one indywidualnym dopasowaniem receptury do konkretnych potrzeb skóry, dlatego polecane są szczególnie osobom z nietypowymi problemami.

Awatar kora5
    kora5 jest nieaktywny Nowy na forum

Jeszcze teraz sama stosuję maść z Witaminą A też pomaga, jednak dużo osób uważa,że zatyka pory.. no to już kwestia indywidualna.

agaposzek jest nieaktywny Nowy na forum

Też stosuję maść z witaminą A. Dobre są też kremy będące połączeniem witaminy A i E.

MamboLasi jest nieaktywny Nowy na forum

U mnie sprawdzają się emolienty z serii Eloderm świetnie nawilżają i regenerują, a efekt utrzymuje się na bardzo długo.

Sauri jest nieaktywny Nowy na forum

ja stosuję kremy z witaminą a i na bazie wazeliny które dobrze ją natłuszczają. Jeśli jest lato to wtedy w ruch idą naturalne olejki do ciała.

majekkw jest nieaktywny Nowy na forum

A moze po prostu za malo pijesz? Woda ma bardzo duzy wplyw na stan naszej skory - mozesz sobie o tym poczytaj tutaj [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

kinia777 jest nieaktywny Nowy na forum

Również od siebie moge zaproponować nawadnianie organizmu. To od wewnątrz możesz zrobić, a zewnętrznie może olej np.lniany połączony z kwasem hialuronowym.

Strona 1 z 4 1 2 3 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów