Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Tabletki perfect bust na powiększenie piersi

Awatar bardott
    bardott jest nieaktywny Nowy na forum

Domyślnie Tabletki perfect bust na powiększenie piersi

Czy któraś z Was brała???? Jesteście zadowolone z rezultatów? Bo zastanawiam się czy kupić czy nie. A moze jedynie krem kupić? Tylko czy krem da działanie?
    - Nie mów do mnie Lampka!
    - A jak mam mówić?! Jaśnie Oświecony Nosicielu Światła?

kars jest nieaktywny Nowy na forum

Domyślnie Odp: Tabletki perfect bust na powiększenie piersi

Cytat Zamieszczone przez bardott Zobacz posta
    Czy któraś z Was brała???? Jesteście zadowolone z rezultatów? Bo zastanawiam się czy kupić czy nie. A moze jedynie krem kupić? Tylko czy krem da działanie?

Krem raczej nie Ogolnie nie jest zły ale jeśli chcesz liczyć na powiekszenie biustu to powinnaś wypróbowac sobie tabletki bo tylko w zasadzie tabletki są w stanie tak podzialać. Jeśli chodzi o mnie to brałam przez 3 miesiace. Moze nie udało mi sie powiekszyć biustu tak jak w reklamie bo na pewno nie uda się powiekszyć o 3 rozmiary ale jestem zadowolona. Piersi wyglądaja lepiej, są jędrniejsze. Wcześniej stosowałam inne sposoby ale ten jest najlepszy.

Awatar Aldonkka
    Aldonkka jest nieaktywny Nowy na forum

Ja również je brałam. To drugie tabletki jakie przyjmowałam na powiększenie biustu, wcześniej brałam inne ale perfect bust są lepsze. U mnie biust powiększył się 1 rozmiar.
    Tylko dlatego, że coś nie wyszło, nie można zakładać, że na świecie nie ma innych ludzi do kochania. Miłość jest zbyt ważna, by iść bez niej przez życie.

Awatar bardott
    bardott jest nieaktywny Nowy na forum

Dziewczyny a jak ich krem? Bo aktualnie używam kremu Eveline do biustu ale nie mogę tutaj napisać, że jestem z niego zadowolona....
    - Nie mów do mnie Lampka!
    - A jak mam mówić?! Jaśnie Oświecony Nosicielu Światła?

Awatar Aldonkka
    Aldonkka jest nieaktywny Nowy na forum

Krem Eveline lepiej sobie odpuść. I ogolnie to dziwie się trochę, że mogłaś myśleć, ze krem o takim składzie Ci pomoże no i cena... Za 10 zł raczej nie ma oczekiwać czegoś dobrego. Moim zdaniem ten krem powoduje jedynie lekkie uczucie napięcia ale nic poza tym ( miałam go i raczej nie przypadł mi do gustu).
    Krem Perfect bust za to używam do teraz. Najlepszy krem jakiego miałam okazję używać. Super nawilża, świetnie ujędrnia oraz poprawia wygląd skóry. Jak na swoją cenę jest również wydajny, wygodnie dawkuje się za pomocą pompki, tak wiec wystarcza na długo.
    Tylko dlatego, że coś nie wyszło, nie można zakładać, że na świecie nie ma innych ludzi do kochania. Miłość jest zbyt ważna, by iść bez niej przez życie.

Uprawnienia umieszczania postów