Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3
Pokaż wyniki od 21 do 29 z 29

Wątek: Mezoterapia igłowa

malamii_ jest nieaktywny Nowy na forum

Domyślnie Odp: Mezoterapia igłowa

Polecam [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] Jest to zabieg polegający na pewnego rodzaju masażu z zastosowaniem fal uderzeniowych. Bez bólu z gwarancją bezpieczeństwa i usunięcia cellulitu nawet w wysokim stopniu.

Flow26 jest nieaktywny Nowy na forum

Mezoterapię igłową wykonują w salonie Vici Clinic w Krakowie na ul. św. Sebastiana. Byłam tam na innych zabiegach i teraz zastanawiam się nad zrobieniem sobie właśnie mezoterapii. Teraz mają tam promocję na pierwszy zabieg

edytka78 jest nieaktywny Nowy na forum

Jeśli szukasz gabinetu we Wrocławiu zwróć uwagę na sprzęt na jakim pracują. Wielokrotnie bywałem w salonach gdzie wnętrze wołało o pomstę do nieba i pracowano na zużytych maszynach. Cosmed24 znajdziesz najnowsze technologię i lepiej takich się trzymać. Sama prowadzę salon ale niestety daleko od Wrocławia i sama z nich korzystam.

pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez AdminAdmin ; 12-04-2018 o 15:16

ertewe jest nieaktywny Nowy na forum

też właśnie się zastanawiam nad mezoterapią. wiem, że wiele osób sobie chwali i efekty też są całkiem okej w stosunku do ceny

ulzet jest nieaktywny Nowy na forum

Ja miałam robiony ten zabieg dwukrotnie na rozstępy na udach i muszę przyznać, ze to działa. Zmieniły kolor na naturalny i są praktycznie niewidoczne trakże jestem bardzo zadowolona. Zabieg robiłam w tej klinice w Warszawie.
    Ostatnio edytowane przez AdminAdmin ; 12-04-2018 o 14:52

alina8 jest nieaktywny Nowy na forum

ja miałam w pewnym momencie bardzo mało włosów, były bardzo przerzedzone...Skorzystałam z mezoterapii igłowej u MediArt Instytut juz po pierwszym zabiegu efekt był lepszy i widoczny, teraz kontynuuję i jestem bardzo zadowolona

WiktoriaZięba jest nieaktywny Nowy na forum

Mezoterapia sprawdza się super, ja robiłam ostatnio w Mojej Estetyce w Rzeszowie i są efekty widoczne. Jak najbardziej polecam zabieg:
    Ostatnio edytowane przez AdminAdmin ; 12-04-2018 o 13:33

kaśka0001 jest nieaktywny Nowy na forum

Jeśli mezoterapia igłowa to tylko te igły [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] . Bardzo dobre mi się z nimi pracuje, są dobre jakościowo i niedrogie

KosmetologKarolina jest nieaktywny Nowy na forum

Cytat Zamieszczone przez WiktoriaZięba Zobacz posta
    Mezoterapia sprawdza się super, ja robiłam ostatnio w Mojej Estetyce w Rzeszowie i są efekty widoczne. Jak najbardziej polecam zabieg:
    Mezoterapia igłowa daje rewelacyjne efekty jeżeli jest robiona seriami. Polecam zabieg co dwa tygodnie, jest wiele koktajli a więc i możliwości doboru odpowiednich składników do "problemu"! Proponuje wybrać sprawdzoną placówkę, w której ten zabieg zostanie wykonany prawidłowo.

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3

Uprawnienia umieszczania postów