Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy ... 5 6 7
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 70

Wątek: Uraz kolana

ida1 jest nieaktywny Nowy na forum

Domyślnie Odp: Uraz kolana

o uraz czy kontuzję to czasem nietrudno

Gagatka jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Koszalin

Co w sumie robi się przy zerwaniu więzadla krzyżowego?

alka12 jest nieaktywny Nowy na forum

Na szczęście nie miałam nigdy takiego problemu. Aż tak się nie znam, ale taki uraz może wymagać leczenia operacyjnego. Może zależy od konkretnego przypadku. Tak jak korzystam z komory normobarycznej w Cellife w Józefowie, to poznałam panią która miała właśnie zabieg i w ramach rehabilitacji korzystała z normobarii. Po kontuzjach, urazach dużo szybciej dochodzi się do siebie. Ja po sobie też czuję różnicę.

ivvvy jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Bydgoszcz

fizjoterapia moi drodzy i ćwiczenia na kolana. no chyba, ze sie już człowiek kwalifikuje pod operacje czy coś.

colett jest nieaktywny Nowy na forum

A na kolana nie bierze sie aby zastrzyków?

Lenia78 jest nieaktywny Nowy na forum

Zawsze dobrze jest po wyleczeniu urazu skorzystać z rehabilitacji. Świetnym zabiegiem jest fala uderzeniowa. Ja chodze do Kriosonik, tam mają nowoczesny sprzęt i dobrych specjalistów. Z pewnością pomogą.

dobek jest nieaktywny Nowy na forum

Lightbulb Odp: Uraz kolana

Cytat Zamieszczone przez Sylwiqa Zobacz posta
    Witajcie. Mam taki problem. Tydzień temu na nartach wykręciła mi się noga, ból niesamowity w kolanie, i coś strzeliło. Od tamtej pory nie mogę zginać nogi, tylko do ok 90 stopni, nie prostuję też do końca, dlatego , że silny ból i blok, takie uczucie jakby poprostu coś się tam zblokowało. Przy chodzeniu noga nie boli, tylko przy zgięciu i prostowaniu, chodzę cały czas na pół zgiętej nodze, dodam, ż dzień po tym wypadku spuchło kolano z przodu , bardziej od zewnątrz. Jeśli ktoś z Was miał podobną sytuację z kolanem, to proszę o podzielenie się i o poradę. Chciałabym się dowiedzieć co teraz robić, czy to przejdzie, i co się mogło z tym kolanem stać. Do lekarza jutro napewno pójdę.

U mnie było, najpierw ból w stawach, później doszło strzelanie, kilku roumatologów, wynik roumatoidalny OK, tabletki i zastrzyki przeciwzapalne, podejrzenie łuszczycowego zapalenia stawów wkroczył Metotab, Depomedrol i zastrzyki, coraz większe dawki leków reakcji zero, załamany szukałem pomocy w medycynie naturalnej leki diety (od diety optymalnej która w sumie mi jeszcze bardziej zaszkodziła), po przeczytaniu wielu artykułów to co mi pomogło (nie mówię że każdemu pomoże, jeżeli stawy są już zniszczone ze zmianami i zwyrodnieniami tego już nic nie cofnie) ale chorobę można opanować,a na każdego działa co innego) trafiłem na dobrego ortopedę dr Wojciecha Ratajczaka przyjmuje na ul. Grunwaldzkiej w Poznaniu zalecił mi stosowanie olejków CBD a dokładnie olej CBD 5 % decarboxylated i maść konopna Themrolka extra środkiem przeciwbólowym w maści jest związek CBD ! kupiłem w aptece konopnej w Poznaniu Konopna Farmacja maja tez online wysyłkę także na chwilę obecną ten zestaw spisuje się rewelacyjnie. wcześniej byłem tylko na tabletkach przeciwbólowych a teraz wystarczy mi tylko jedna dziennie

Arowana14 jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Konin

Mnie kontuzje też nie omijają, ale co tam trzeba się z nimi mierzyć. Najgorsze jest to, że człowiek jest wtedy uziemiony. Jak to się mówi siła wyższa. Czy to po zabiegach czy samych kontuzjach niezbędna jest odpowiednia rehabilitacja. Tak jak przy złamaniach, różnych urazach, obrzękach to bardzo pomaga magnetoterapia. Dopóki nie kupiłam od Biomag urządzenia do magnetoterapii, to chodziłam prywatnie. Jednak jak sobie policzyłam i poznałam wszystkie zalety leczenia polem magnetycznym niskich częstotliwości, to opłaca się mieć taki sprzęt. Korzystam kiedy chcę i kiedy potrzebuję. Nawet na takie oczyszczenie, wzmocnienie to super sprawa.

szako jest nieaktywny Nowy na forum

Hmm... boli, są problemy, to się robi badanie, a nie stoi w miejscu. To jedyne, co ma sens. Zobaczcie - [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] Tutaj da się to załatwić nawet w ciągu kilku dni - tak było u mnie, ale to radzę dzwonić, żeby ustalić, jakie są możliwości. Natomiast warto od razu wszystko sobie zorganizować z konsultacją, by to zostało sprawdzone, podane były zalecenia. Nie zwlekajcie z takimi rzeczami. Im szybciej zostaną załatwione, tym oczywiście lepiej.

PatrycjaD jest nieaktywny Nowy na forum

Zgadzam się, trzeba mieć pewność przed powrotem do aktywności fizycznej że można że wszystko jest ok i ciało się zregenerowało. Akurat ja wszystko załatwiałam w klinice Enel Sport w Warszawie na Łazienkowskiej to jest zaraz obok stadionu legii. Mają tam pakiet właśnie usg z konstultacja lekarza i jeszcze sejsa z rehabilitantem i ja to miałam bo się bardziej wtedy opłaca. A salki do ćwiczeń są wyposażone tak że po prostu wow [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy ... 5 6 7

Uprawnienia umieszczania postów