Strona 1 z 4 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 37

Wątek: Cienie pod oczami.

Karusia jest nieaktywny Znany na forum

Unhappy Cienie pod oczami.

Witajcie!

Mam duże cienie pod oczami Są moim odwiecznym problemem. Zawsze je miałam. Robiłam sobie badania, czy nie są spowodowane jakąś chorobą, czy anemią, okazało się, że nie. Jak powiedziała pani doktor to taka "moja uroda"... Denerwują mnie strasznie, bo nawet wyspana i pełna energii wyglądam jakbym była zmęczona, więc nawet nie chcę myśleć jak wyglądam kiedy jestem faktycznie padnięta Poza tym nawet najfajnieszy makijaż wygląda brzydko przez te cienie.

Wiem, że istnieją kremy i żele rozjaśniające cienie pod oczmi. Próbowałam kiedyś taki jeden kupiony w aptece, ale nie pomówgł. Może któraś z Was może polecić coś co działa?

Jeśli nie krem, to może chociaż dobry korektor? Powiem szczerze, że kupuję zawsze te tańsze, powiedzmy w ranicach 10-20zł, bo szkoda wydać mi np. 200zł na coś co i tak mnie nie zadowoli, bo jak narazie nie znalazłam dobrego korektora Gdybym miała pewność, że zadziała, to wydałabym nawet pół wypłaty Dodam, że moje cienie są koloru brązowo-czerwonego, nie są zielone, czy niebieskie... Słyszałam, że dobór koloru korektora zależy od koloru cieni pod oczami.

Jeśli któraś z Was bedzie w stanie mi pomóc proszę o odpowiedź
    Z góry dzięki

Awatar juli29mar
    juli29mar jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Paron

Domyślnie Odp: Cienie pod oczami.

Ja nie mam co prawda cieni koloru brazowo czerwonego, ale fioletowego; jednak pozwole sobie sie wypowiedziec
    1) Zaobserwowalam praktycznie zanik cieni gdy 2 dni pod rzad sie nie maluje. Tzn. jak chodze 2 dni bez makijazu to na 3 dzien nie mam sincow. Moze problem tkwi w niedokladnym nieraz zmywaniu makijazu...

2) Kupilam w aptece swietlik lekarski (zel, cena okolo 6 zlotych) - lagodzi Poza tym stosuje - na przemian z tym swietlikiem - krem pod oczy Nivea Aqua sensation (ceny nie pamietam). Krem ten dziala u mnie gdy nalozy sie go na noc.

3) Nie zawsze sobie packam cos pod oczami, ale gdy to robie nakladam kolektor MaxFaktor-a. Nie jest drogi, a dobrze sie rozsmarowuje i u mnie dobrze zakrywa problem. Kolektor jest w takim sztyfcie po 9g. Cena okolo 20 zlotych (dobrze juz nie pamietam)

10.03.2009 Powiedzielismy sobie "TAK"
    Zapraszam do wspolnych cwiczen
    Juli29mar walczy ze slodyczami

lilui jest nieaktywny Nowy na forum

Smile Odp: Cienie pod oczami.

Też mam cienie chociaż fioletowe i też mnie to strasznie wkurza :/ jaj stosuje taki biały korektor pod oczy z oriflame bodajże ale nie pamiętam ile on kosztował. jak kiedyś miałam przyjemność być malowana przez stylistkę/makijażystkę to powiedziała, ze sińce można nieco zneutralizować mocniejszym makijażem oka. może spróbuj zakorektorować sińce i bardziej podkreślić powiekę górną.

powodzenia
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Karusia jest nieaktywny Znany na forum

Juli, u mnie napewno nie jest to wynik źle zmytego makijażu, w domu jak nigdzie nie wychodzę, to się nie maluję a sińce są cały czas.

Lilui, staram się podkreślać mocniej górną powiekę, ogólnie lubię wyraziste makijaże, ale szczerze, to nie wiem, czy przy cieniach pod oczami jest to swkazane Przy mocnym makijażu twarz czasem wygląda na jeszcze bardziej zmęczoną...

Muszę wubrać się do Rossmana i poszukać jakiegoś nowego korektora.

Awatar juli29mar
    juli29mar jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Paron

Cytat Zamieszczone przez lilui Zobacz posta
    stylistkę/makijażystkę to powiedziała, ze sińce można nieco zneutralizować mocniejszym makijażem oka.
    Co to znaczy "mocniejszym"? Chyba nie jakims ciemnym cieniem?!

10.03.2009 Powiedzielismy sobie "TAK"
    Zapraszam do wspolnych cwiczen
    Juli29mar walczy ze slodyczami

Aniash Guest

Red face Odp: Cienie pod oczami.

Witaj Z praktyki wiem, że cienie pod oczami nie są przyjemne. Ja czasami mam ze zmęczenia, ale częsciej pojawiają się, gdyz jestem uczulona i są one koloru czerwonego. Polecam ci krem pod oczy z Avonu z witaminami. Pamiętaj jednak przed użyciem kremu włóż go do lodówki, będzie to dodatkowy okład na powieki. Jeżeli krem z Avonu ci nie posłuży zapytaj w aptece o jakiś z witaminami. Są najlepsze rozświetlają i mnie pomogły. Jeżeli chodzi o korektory, to zapomnij o takich w ołówku, ponieważ większosć z nich jest twarda i w momencie malowania podrażnia skórę i cienie mogą się robić jeszcze bardzoej czerwone. Spróbuj jakiegoś miękkiego korektora. Maybelline ma takie płynne wyglądają jak błyszczyk. Nie podrażnią dodatkowo oka. Wybieraj jasne odcienie. jezeli chodzi o malowanie oczu. Unikaj konturówek na dolnej powiece. Na górnej możesz używać konturówek. Nie używaj czarnego cienia. Spróbuj przerzucić się na odcienie mineralne, są teraz bardzo popularne. mam na mysli kolory: jasny brąz, zieleń, biały, łososiowy, berzowy.nie tuszuj rzęs na dole, tylko u góry, a jak lubisz tuszowac dół, to delikatnie środek oka. dolną powiekę podkreśl delikatnie cieniem. Mam nadzieję, że troche ci pomogłam. Powodzenia:*

myangel jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Bytom

Witaj jeśli zmieniłaś dietę i się wysypiasz porządnie to jedynym innym znanym mi sposobem na cienie pod oczami to profesjonalny krem. Polecam krem firmy Bandi pod oczy, łagodzący właśnie opuchliznę i cienie pod oczami, zakup tylko u kosmetyczki, ponieważ jest to krem profesjonalny. A jego cena nie jest aż taka wysoko (ok.30-40zl). Moim zdaniem za taki produkt cena nie jest duza, a moge go polecic, poniewaz ucze sie w szkole kosmetycznej i cos o tym wiem Jak juz nie chcesz tego to szukaj kremu z arniką, kasztanowcem i/lub VTA.
    Pozdrowionka

eda26 Guest

Ja używam korektora w pędzelku Dax cosmetic. Bardzo dobrze zakrywa niedoskonałości i jest niesamowicie wydajny

Carrrisma Guest

Cytat Zamieszczone przez juli29mar Zobacz posta
    3) ..., ale gdy to robię nakładam kolektor MaxFaktor-a. Nie jest drogi, a dobrze sie rozsmarowuje i u mnie dobrze zakrywa problem. Kolektor jest w takim sztyfcie po 9g. Cena okolo 20 zlotych (dobrze już nie pamiętam)
    juli29mar,pamiętasz może dokładną nazwę tego korektora? A może mogłabyś wrzucić tu jego fotkę? Będę wdzięczna

Awatar Czarownica_na_diecie
    Czarownica_na_diecie jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Hej
    Trochę jestem spóźniona ale w swojej ofercie ArtDeco ma kamuflaże. Są to bardzo mocno kryjące korektory o gęstej konsystencji. Polecam!
    Wybieraj odcienie zółtawe albo zielonkawe. W zasadzie coś co jest brązowo-czerwone najlepiej zneutralizuje kolor zielony. MOżna też kupić korektory zielone. powinnas spróbować.
    Pozdrawiam

Don't give up!

Strona 1 z 4 1 2 3 ... OstatniOstatni