Strona 1 z 11 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 107
Like Tree5Lubią to

Wątek: Depilacja miejsc intymnych

Awatar lola2lola
    lola2lola jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Gorzów Wielkopolski

Domyślnie Depilacja miejsc intymnych

Dziewczyny!

Czym najlepiej depilować okolice bikini, żeby nie pojawiły się później takie nieładne krostki? Mnie to strasznie drażni.... Golę się maszynką jednorazową, a po dwóch dniach mam pełno małych czerwonych krostek.... I wrastające w skórę włoski... Jak wy sobie radzicie z takimi sprawami? Macie jakieś skuteczne sposoby na ładnie wyglądające okolice bikini?
    Nigdy się nie poddam... Upadam, ale zawsze wstaję... W końcu jestem wojownikiem!!!
    tu jestem: Huston, mamy problem... - Grupy Wsparcia Dieta.pl
    [/url]

Awatar Autkobu
    Autkobu jest nieaktywny Radny Dieta.pl
    Mieszka w
    HELL
    Wpisy na blogu
    11

Domyślnie Odp: Depilacja miejsc intymnych

ja używam depilatora- na wieczór, przed pójściem spać- nawet jak pojawi się jakieś zaczerwienienie, to znika do rana
    Czas wszystko zmienia. Tak mówią, ale to nieprawda. Konieczne są czyny. Gdy nic się nie robi, wszystko zostaje takie jak było.

I just can't wait until tomorrow... because I get better-looking every day!
    Mój pamiętnik:Ogarniam jamę chłonącą i przełączam odkurzacz na niższe obroty!

Awatar lola2lola
    lola2lola jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Gorzów Wielkopolski

Cytat Zamieszczone przez Autkobu Zobacz posta
    ja używam depilatora- na wieczór, przed pójściem spać- nawet jak pojawi się jakieś zaczerwienienie, to znika do rana
    Poważnie? Mamo, ja raz spróbowałam użyć i myślałam, że będę wyła na cały dom z bólu... Dla mnie max co mogę ogolić depilatorem to nogi i to tylko łydki
    Nigdy się nie poddam... Upadam, ale zawsze wstaję... W końcu jestem wojownikiem!!!
    tu jestem: Huston, mamy problem... - Grupy Wsparcia Dieta.pl
    [/url]

Awatar Raiqa85
    Raiqa85 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Southend-on-sea

Lola kiedyś troszkę o tym czytałam i moje wnioski są takie, że dla każdego coś innego jest lepsze..mnie np. po usuwaniu depilatorem wrastają..kremy jak dla mnie nie usuwają dokładnie i śmierdzą...najlepsza jak dla mnie jest maszynka, ale mi akurat włosy rosną dość wolno zwłaszcza przy anty... jest jeszcze masa cukrowa, ale troche z tym zabawy jest i też zdarza się,że wrasta nawet mimo pillingu

martruch jest nieaktywny Nowy na forum

Ja używam golarki damskiej, wszelkie woski, maszynki jednorazowe nie dla mnie. Każdy musi znaleźć metodę dobrą dla siebie. Musisz popróbować :-)

Awatar clapaucius
    clapaucius jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Białystok

Depilacja woskiem u kosmetyczki daje dobre efekty - skóra jest mięciutka i gładka. Ale zabieg jest dość bolesny. Mój domowy sposób: dużo oliwki w trakcie golenia. Kiedyś też miałam krostki po depilacji, myślę jednak, ze to znika, kiedy golisz się częściej - skóra się przyzwyczaja.

Awatar Autkobu
    Mieszka w
    HELL
    Wpisy na blogu
    11

Cytat Zamieszczone przez lola2lola Zobacz posta
    Poważnie? Mamo, ja raz spróbowałam użyć i myślałam, że będę wyła na cały dom z bólu... Dla mnie max co mogę ogolić depilatorem to nogi i to tylko łydki
    poważażnie pierwszy raz bolało trochę, jak te włoski były jeszcze ciemne i mocne, ale potem odrastają jasne i słabe, więc nie boli ich wyrywanie

Ja np kolan depilatorem nie jestem w stanie ogolić- boli jak nie wiem
    Czas wszystko zmienia. Tak mówią, ale to nieprawda. Konieczne są czyny. Gdy nic się nie robi, wszystko zostaje takie jak było.

szalejowa jest nieaktywny Znany na forum

Cytat Zamieszczone przez clapaucius Zobacz posta
    Kiedyś też miałam krostki po depilacji, myślę jednak, ze to znika, kiedy golisz się częściej - skóra się przyzwyczaja.
    U mnie raczej przeciwnie :/ Kiedy dłużej się nie golę, taki zabieg ma po przerwie mniej negatywnych efektów.

Co do depilatora, też muszę spróbować, bo zaczęłam to robić z włoskami pod pachami i nie jest tak źle Wcześniej tylko ręce.
    Miałam obawy, bo kiedyś wydepilowałam okolice bikini pęsetą, na próbę (nie miałam jeszcze depilatora), co poskutkowało czarnymi kropeczkami - wnioskuję, zanieczyszczeniem tych miejsc po włoskach (porów? nie wiem). Z pachami po 1 razie jeszcze się tak nie dzieje, zobaczymy, jak będzie

A w niższych okolicach intymnych trochę obawiam się o skórę, ale może, może...

Awatar Autkobu
    Mieszka w
    HELL
    Wpisy na blogu
    11

Cytat Zamieszczone przez szalejowa Zobacz posta
    Co do depilatora, też muszę spróbować, bo zaczęłam to robić z włoskami pod pachami i nie jest tak źle
    dajesz radę????:O nie boli? ja wyłam, wyrwałam ze 3 włoski i rzuciłam depilator w kąt jeśli chodzi o pachy:P

Awatar Raiqa85
    Raiqa85 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Southend-on-sea

Ja dzisiaj zrobiłam sobie pastę cukrową, ale czekam na odrosty zobacze jak będzie...

Strona 1 z 11 1 2 3 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów