Strona 41 z 41 PierwszyPierwszy ... 31 39 40 41
Pokaż wyniki od 401 do 410 z 410
Like Tree9Lubią to

Wątek: DIETA MNIEJ ŻREĆ (liczę kcal)

Awatar ToriMind
    ToriMind jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Jelenia Góra
    Wpisy na blogu
    10

Domyślnie Odp: DIETA MNIEJ ŻREĆ (liczę kcal)

Też nie czuję by ze mnie coś leciało. W pracy mało jem, niby biorę ze sobą posiłki, ale tak naprawdę nie ma czasu żeby zjeść. Obawiam się piątkowego ważenia :/

I cel - poniżej 100kg | II cel - poniżej 90kg | III cel - poniżej 80kg | IV cel - 68kg |
    V cel - utrzymać wagę

Awatar maalinaa
    maalinaa jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Jaworzno

u mnie 61 ;/ dzis jade nad morze i mam nadzieje, ze nie przybedzie zbyt wiele.. ulatniam sie wiec i odezwe po weekendzie, buziaki dziewczyny

"Nie rezygnujmy z marzeń, tylko, dlatego, że ich osiągnięcie wymaga czasu.. Czas i tak upłynie."

BulatYauheni jest nieaktywny Nowy na forum

Calorie Calculator w całości w języku polskim. Codzienne zapisy spożycia kalorii, białka, tłuszczu i węglowodanów. Możliwość wykonania szablonów. Kontrola wagi. Duża baza produktów. BMI i BMR kalkulatory pozwalają obliczyć liczbę kalorii, które trzeba poprawić sylwetkę bez szkody dla zdrowia. [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Awatar maalinaa
    maalinaa jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Jaworzno

witam laseczki, widzę,że cisza na forum. jak tam po długim weekendzie? ja tak pofolgowałam, że od razu widać różnicę, baaardzo źle! ale znów wracam dol walki i powolutku powolutku, może się uda kiedyś... a już niedługo kupię sobie karnet na siłownię;p

"Nie rezygnujmy z marzeń, tylko, dlatego, że ich osiągnięcie wymaga czasu.. Czas i tak upłynie."

Awatar MonikaGien
    MonikaGien jest nieaktywny Nowy na forum

o rany, ale długo tu nie zaglądałam walczę dalej, latem było ok, potem kilka kg mi wróciło i tak bujam się od nowego roku, ale 3 kg zgubiłam

Awatar pomaranczkaaa
    pomaranczkaaa jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Wydaje mi się że nie trzeba mniej jeść, tylko odpowiednio rozplanować posiłki w trakcie dnia. Dodatkowo trochę ćwiczeń i rezultaty po 30 dniach będą na pewno sama spróbowałam - jest świetnie. Na wadze za bardzo się nie ruszyło, ale cm pięknie pouciekały

Paulan5 jest nieaktywny Nowy na forum

Hej Dziewczyny, chciałabym się podzielić z Wami moim podejściem do diety. Przeszłam 3 dniową dietę sokowa, zamówiłam ją na. Na poczatku trochę się bałam, że będę w czasie jej trwania słaba i bez energii ale na szczęście nic takiego nie miało miejsca, chociaż momentami miałam ochotę wysadzić w powietrze wszystkie kawiarnie, bo to właśnie kawy najbardziej mi brakowało Same soczki mają bardzo fajny smak, są całkowicie naturalne i cukru. Nie było żadnych problemów z dostawą, cenowo też wyszło w porządku. Myślę, że będę co jakiś czas powtarzać taki detoks dla zdrowia. Ubyło mi trochę kilogramów, ale bardziej wiążę to z utratą wody z organizmu. Może nie jest to "dieta-cud", ale na pewno pozytywnie wpływa na samopoczucie.
    Ostatnio edytowane przez AdminAdmin ; 10-04-2018 o 14:24

jagoda01 jest nieaktywny Nowy na forum

mniej żreć wiecej pić
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] najlepszy jest od "Polskich Pomidorów" nie zadne tarczyny czy hortexy rozwodnione. musi byc sok nie z soków zagęszczonych
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

alakowal12222 jest nieaktywny Nowy na forum

Hejka, ja najpierw zaczynałam z dietami bardzo nisko kalorycznymi, takie 1000kcal, czasami nawet mniej . Jednak moja waga szalała, bo nie zawsze udało mi się tak trzymać tej diety, poszłam do dietetyczki i ona mi powiedziała, że to jest za mało i rozpisała mi dietę na 1600kcal, już było znacznie lepiej bo nie czułam się taka głodna. Wg teraz można też dostać takie gotowe plany dietetyczne. Ja się zastanawiałam nad tymi z tastycalories.com A wy stosowałyście już taką gotową dietę ?

sylwia4012 jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    kielce

Diety za nisko kaloryczne wyczerpują organizm i człowiek jest mega osłabiony, także nie polecam w żadnym wypadku. lepiej jeść więcej i ćwiczyć. Poczytajcie sobie na temat diety i zdrowego odżywiania w [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] na tym portalu znajdziecie bardzo dużo ciekawych informacji i porad.

Strona 41 z 41 PierwszyPierwszy ... 31 39 40 41

Uprawnienia umieszczania postów