Strona 1 z 41 1 2 3 11 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 407
Like Tree9Lubią to

Wątek: DIETA MNIEJ ŻREĆ (liczę kcal)

Awatar Fridaaa
    Fridaaa jest nieaktywny Nowy na forum

Wink DIETA MNIEJ ŻREĆ (liczę kcal)

Hej Dziewczyny

Zaczynam odchudzanie. Czyli to czego nienawidzę. Kooocham jeść, ale gruba jestem nieszczęśliwa, i potrafię tylko się nad sobą rozczulać, dlatego tu jestem. Biorę się za siebie w 100%ach
    I etap: Od 9-01-12 - 28-01-12 (20 dni)

Zaczynam z wagą 70kg. Zobaczymy co będzie po 20-tu dniach.

Może ktoś się dołączy ?

Awatar awerta
    awerta jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    suwałki
    Wpisy na blogu
    12

Thumbs up Odp: DIETA MNIEJ ŻREĆ (liczę kcal)

hejka 20 dni i rezultaty- dla mnie inspirujące jak mogę to chętnie się przyłącze może właśnie to jest to Zobaczę na co mnie stać a raczej mój organizm he he he

Awatar Fridaaa

Domyślnie Odp: DIETA MNIEJ ŻREĆ (liczę kcal)

Hej )
    Te 20 dni to takie wprowadzenie. Postanowiłam dać sobie taki termin, przez który dam z siebie wszystko. Jednocześnie wyrobię sobie siłę woli. A 20 dni to prawie 3 tyg. Myślę więc, że każdy jeden kg stracony będzie bardzo cenny. Zobaczymy jak będzie. A jak to wygląda u Ciebie?

---------- Wiadomość dodana 09-01-2012 o 07:23 ---------- Poprzednia wiadomość dodana 08-01-2012 o 20:01 ----------

No to wielkie rozpoczęcie. DZIEŃ 1 NA 20

Śniadanie: jajko, i ciemne pieczywo... Zdrowo I caaały dzień przede mną... Ale ja się nie dam ! Walczę. Od tych 20 dni wiele zależy, muszę sobie znowu dobre nawyki wyrobić...
    Powodzenia innym odchudzającym się również życzę

paaa

Awatar Lejdi_M
    Lejdi_M jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    okolice Warszawy

Red face Odp: DIETA MNIEJ ŻREĆ (liczę kcal)

Dziewcznki, życzę powodzenia :-)
    Ja tez licze kalorie ale bez przesady
    jestem na diecie dla twojego typu sylwetki (klepsydra) modyfikuje ją po swojemu, ale wartościowo podobna. (ok 1300-1400) chociaz zdarza mi się zjeśc mniej.
    Do tego dołączyłam ćwiczenia i zioła :-)
    Ćwiczę narazie 45 minut dziennie (orbitrek 30min +rower 15).
    Niestety moja waga wyjściowa to 122kg (obecnie już 3,3kg mniej).
    Pfff najgorsze jest to, że kiedyś wazyłam te 70 kg i to była super waga do mojego wzrostu.

Awatar awerta
    Mieszka w
    suwałki
    Wpisy na blogu
    12

hej no ja śniadaniem nie mogę się pochwalić czarna kawa bez cukru i tyle wiem ze to niezbyt zdrowe ale ja śniadań prawie nie jadam mój 1 posiłek to tak koło 10.30. Zabieram się za porządki w szafie to prawie jak aerobik

Awatar Fridaaa

Awerta każdy ruch jest dobry.. Jak już sie nie chce ćwiczyć, to sprzątanie też jest dobre Nawet bardzo No mówi się, że śniadanie najważniejsze. Ale każdy je inaczej. Ja znowu bez śniadania bardzo mule. Musi więc być. A teraz zabieram się za studyjne sprawy I o jedzeniu nie będę tyle myśleć xD 3maj się tak i daj znać później jak Ci poszło

BOLKOWA28 jest nieaktywny Znany na forum

hej
    Ja od tygodnia jestem na diecie, efekt na razie 0,5 kg a to dlatego, ze weekend był trochę popsuty Od dzisiaj pełna mobilizacja i dalej ruch!! Codziennie ok 30 minut steperka i brzuszki.
    Dzisiaj zjadłam
    1 śniadanie kanapka z ciemnego pieczywa,
    2 śniadanie jogurt z musli
    obiad kurczak w warzywach
    kolacja sałatka cukinia, pomidor, papryka, szczypiorek, mała miseczka.

Awatar awerta
    Mieszka w
    suwałki
    Wpisy na blogu
    12

Thumbs up Odp: DIETA MNIEJ ŻREĆ (liczę kcal)

hej u mnie dzień tak sobie zleciał .całkiem nieźle dietkowo teraz A6W i rowerek z godzinkę i będzie ok pozdrawiam

Awatar Fridaaa

Cytat Zamieszczone przez Lejdi_M Zobacz posta
    Dziewcznki, życzę powodzenia :-)
    Ja tez licze kalorie ale bez przesady
    jestem na diecie dla twojego typu sylwetki (klepsydra) modyfikuje ją po swojemu, ale wartościowo podobna. (ok 1300-1400) chociaz zdarza mi się zjeśc mniej.
    Do tego dołączyłam ćwiczenia i zioła :-)
    Ćwiczę narazie 45 minut dziennie (orbitrek 30min +rower 15).
    Niestety moja waga wyjściowa to 122kg (obecnie już 3,3kg mniej).
    Pfff najgorsze jest to, że kiedyś wazyłam te 70 kg i to była super waga do mojego wzrostu.
    Dziękujemy :0 Wzajemnie życzę powodzenia w odchudzaniu
    Ja znowu jak liczę kcal to jestem jakaś spokojniejsza...sama nie wiem...xD Mam poczucie, że nie zawaliłam.
    Cytat Zamieszczone przez BOLKOWA28 Zobacz posta
    hej
    Ja od tygodnia jestem na diecie, efekt na razie 0,5 kg a to dlatego, ze weekend był trochę popsuty Od dzisiaj pełna mobilizacja i dalej ruch!! Codziennie ok 30 minut steperka i brzuszki.
    Dzisiaj zjadłam
    1 śniadanie kanapka z ciemnego pieczywa,
    2 śniadanie jogurt z musli
    obiad kurczak w warzywach
    kolacja sałatka cukinia, pomidor, papryka, szczypiorek, mała miseczka.
    Halo No to gratuluję! Każdy spadek to sukces. Nawet ten najmniejszy. Znaczy, że jesteś już szczuplejsza )

Cytat Zamieszczone przez awerta Zobacz posta
    hej u mnie dzień tak sobie zleciał .całkiem nieźle dietkowo teraz A6W i rowerek z godzinkę i będzie ok pozdrawiam
    Haloo No u mnie też bardzo dobrze.. Powiem Ci, że miałam chwile, że chciałam iść do sklepu po chałke i serki xD Ale jakoś się ogarnęłam. Moje motto to " Przeć do przodu i się nie zatrzymywać, a już na pewno nie cofać ! " A EFEKTY BĘDĄ SZYBCIEJ NIŻ MYŚLIMY.
    Dzień pierwszy powoli dobiega końca. W sumie, jestem baaardzo senna, prawie cały dzień przespałam...aż wstyd ! xD Co jadłam.. Jak już się wygrzebałam z łóżka... To jajko, ciemne pieczywo, które mi mama sama upiekła, więc wiem, że nie ma tam żadnych świństw, dżem z owoców leśnych i masło..a i marchewke xD okresowe smaki xD Noo.. bez slodyczy, bez objadania się... Jutro kolejny dzień... Trzeba przewrocić kartkę i zacząć od początku

Awatar awerta
    Mieszka w
    suwałki
    Wpisy na blogu
    12

heja nowy dzień zaczynam od tak sobie humory przed @ rujnują moją rodzinną harmonie z M no ale cóż facet trochę pocierpi a za parę dni wróci wszystko do normy ech... Myślę wciąż o jedzeniu ale jak na razie omijam lodówkę dalekim łukiem bo to mój największy wróg!!!! życzę sobie i wam wytrwałości na ten cały dzień pozdro!!!

Strona 1 z 41 1 2 3 11 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów