Strona 11 z 11 PierwszyPierwszy ... 9 10 11
Pokaż wyniki od 101 do 104 z 104
Like Tree2Lubią to

Wątek: -4,5 kg w miesiac za kazdym razem mi sie sprawdza

Marrtynka18 jest nieaktywny Nowy na forum

Domyślnie Odp: -4,5 kg w miesiac za kazdym razem mi sie sprawdza

Z ciekawości zawitałam na ich stronkę, pogrzebałam troszę i proszę co znalazłam
    przepisynadiete.pl/dieta_menu_tabela_kaloryczna_jadlospis_jak_szybko_ schudnac_beach_dieta
    Zalecane jest stopniowe schodzenie z ilości spożywanych kalorii. Wydaje się to sensowne
    bo nasz organizm musi się w koncu stopniowo przyzwyczajać do obniżonej ilości energi mu dostarczonej.

Awatar Neko_Kawaii
    Neko_Kawaii jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Warszawa

z racji tego, iz u nas - nastolatek panuje nuda postanowlam poczytac inne posty.
    1. Myslalam ze to oczywiste, ale jednak wytlumacze.
    Jesli nagle z 2000kcal przejdziemy na 1000 to nasz organizm stwierdzi..ohooo, kryzys, bieda. Wtem zaczyna sie bronic i magazynuje kazda kalore w postaci tluszczu by go momencie potrzeby przepalic do podtrzymania funkcji zyciowych. Zyjemy w europie, ale musimy pamietac, ze w afryce sa tacy sami ludzie. Tylko, ze oni jedza raz na tydzien jak upoluja cos duzego i musi im to wystarczyc na jakis czas. To samo dzieje sie w przypadku odwrotnym. Gdy nic nie jemy i nagle dorwemy sie do jedzenia wojek metabolizm mowi hola hola. Po obfitych wymiotach nasz organizm szybko wchlania resztki bo wie, ze znow bedzie bieda i trzeba wszystko zmagazynowac poki jest. Wymioty sa spowodowane zacisneciem zoladka.
    2. Silownia..moje drogie! Checie schudnac, tak? A wiecie ze tluszcz z miesniami zamienia sie w praktycznym stosunku 1:1? Tylko struktora troche inna. Bez trenera nie pozbedziece sie cm a wrecz moga wam przybyc od miesni. Waga tez wzrosnie bo miesnie sa bardziej zbite niz tluszcz. Polecam to odchudzania raczej fitness, basen,rower, lyzwy, rolki, biegnie (na wytrzymalosc a nie czas)
    Jak beda jakies pytania to czekam.

karoli757 jest nieaktywny Nowy na forum

Postanowiłam żeby schudnąć pracować nad moim ciałem i wprowadzić suplementację dlatego żeby to było szybciej. Produkt, który używałam był Reduktil Sibutrec ("acomplia-reductil.net"). Byłam bardzo zadowolona wynikiem. Te pigułki ograniczy apetyt i tak zrzuciłam moje dodadkowy kg bardzo szybko, za 2 miesiące -11 kg. Polecam!

escanyatl4 jest nieaktywny Nowy na forum

A może warto popytać o to znajomych? Sądzę, że to może być bardzo dobre rozwiązanie.
    Mieć trudne życie to wielki przywilej.

Strona 11 z 11 PierwszyPierwszy ... 9 10 11

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów