Strona 1 z 11 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 103
Like Tree2Lubią to

Wątek: -4,5 kg w miesiac za kazdym razem mi sie sprawdza

ladybehemot jest nieaktywny Nowy na forum

Arrow -4,5 kg w miesiac za kazdym razem mi sie sprawdza

Tak tak, dla jednych to duzo dla drugich bardzo duzo. A jesli chcecie chudnac wiecej to zaczyna to byc niebezpieczne.
    Moj przepis jest taki:

zero slodyczy, ziemniakow i bialego chleba i napojow gazowanych nawet tych light, minimum owocow,

ryz najlepiej dziki lub brazowy a najlepije w ogole zastapic go soczewica. Duzo warzyw pod kazda postacia ale lepiej surowych niz gotowanych.

przynajmniej 1.5l wody niegazowanej dziennie.

1300-1500 kcal dziennie oprocz niedziel gdzie jem wiecej bo nie moge inaczej ze wzgledow politycznych.

obowiazkowo 2500 lub wiecej kcal spalone sportem tygodniowo przy czym nie licze silowych, tylko kardio

trenuje wieczorami, 8-22:15 i potem nic juz nie jem chyba ze jestem glodna to jogurt.

Waze sie tylko raz w tygodniu zawsze na tej samej wadze. To jest wazne. Kiedys tak nie robilam i to mi bardzo psulo motywacje.

UWIERZCIE MI ZA KAZDYM RAZEM MI SIE TO SPRAWDZA. NIE TRZEBA SIE GLODZIC NA DIECIE 800 KCAL ZEBY SCHUDNAC. PONIZEJ 1300 NAPRAWDE PSUJECIE SOBIE METABOLIZM I JOJO GWARANTOWANE. JA SCHUDLAM TAK NAJPEIRW 7KG A POTEM MIALAM PROBLEMY ZDROWOTNE I NIESTETY Z TEGO POWODU WIEKSZOSC KG WROCILA. TERAZ OD KONCOWKI WRZESNIA DO TERAZ SCHUDLAM OKOLO 5KG, NIE WIEM DOKLADNIE BO OSTATNIO WAZYLAM SIE W PONIEDZIALEK.

Awatar doyoufancy
    doyoufancy jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    szczecin

Wink Odp: -4,5 kg w miesiac za kazdym razem mi sie sprawdza

czyli chleb czarny można jeść?

'You have to take risks.'

anca jest nieaktywny Znany na forum

Domyślnie Odp: -4,5 kg w miesiac za kazdym razem mi sie sprawdza

Gratuluje madrej diety. Ograniczanie kaolorii ponizej 1300 to pewne jojo. Spala się mięśnie a nie tkanke tluszczową..a bez mięśni to tragedia.One są najwazniejsze w metabolizmie.
    Jezeli mogę cos doradzić...to nalezy odrzucic wszystko co białe: biały cukier, białą sól, białą mąkę ,białe pieczywo, biały ryż...hmm..czy cos jeszcze białego zostało...???...)))

Koniec zmagań??? - Część 1
    maj 2009.. styczen 2010 jeszcze było 62

ladybehemot jest nieaktywny Nowy na forum

czosnek, kalafior, cebula, seler, pieczarki, pietruszka, jogurty, maślanki, sery, białko jaja to sa dozwolone biale rzeczy

ciemny chleb mozna. Ale nie przesadzaj. 2 kromki dziennie to max
    Ostatnio edytowane przez ladybehemot ; 23-11-2009 o 11:31

Szczuplizna jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Poznań

ladybehemot super, mądrze i powoli
    chyba najlepiej
    dużo ruchu też robi swoje!

a trenujesz codziennie?

dorotcom jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Piła

Witam, ja od lat, jeśli moja waga wzrasta, liczę kalorie. I to się sprawdza, później nawyk jedzenia mniejszych ilości wchodzi w codzienną dietę i bez liczenia waga nie wzrasta, gorzej, jeśli się zaczyna zbyt folgować. Wiem, że w ogóle nie powinnam się odchudzać, bo nie ma niby po co, a zacząć ćwiczyć, ale tak bardzo brakuje mi motywacji. Czy ty ćwiczysz w domu te 2 godz? Jakie to są ćwiczenia?

wysokozmineralizowana jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Kraków

Witam Chciałam potwierdzić skuteczność podejmowanych działań Od 2 i pół tygodnia ograniczam kalorie do 1500 dziennie i ćwiczę sobie do tego 3-4 razy w tygodniu po godzinie na rowerku, albo chodzę na aerobik. Spadek wagi wynosi średnio 1 kg tygodniowo, ważę się tak samo jak koleżanka raz w tygodniu coby nie psuć sobie motywacji Jest świetnie, nie chodzę głodna, lepiej się czuję i ogólnie jestem jakaś taka zdrowsza :P No i schudłam jak do tej pory 3kg, czyli jak dla mnie świetny wynik! Najgorzej jest mi odmawiać sobie słodyczy, więc staram się ograniczać do powiedzmy ciasteczka, 4 kostek czekolady dziennie. Bez tego nie mogę żyć, ale mam nadzieję że w końcu i tę słabość przezwyciężę a w czerwcu czeka mnie wyjazd nad morze, chciałabym do tego czasu ważyć chociaż 68... Wg. moich obliczeń, dalej licząc kalorie do 1500 i ćwicząc tak jak ćwiczę - może mi się to udać. Trzymajcie kciuki, ja za Was też będę

antestor jest nieaktywny Nowy na forum

Hej

Wysokozmineralizowana, to mamy identyczną dietę i ćwiczenia Ja na razie 2 kg w dół w pierwszym tygodniu, a teraz męczę drugi i ważę się we wtorek (po Świętach...zobaczymy )
    Jak już pisałam w innym wątku, na 1500 schudłam kiedyś 13 kg, więc działa i tak jak piszecie nie ma potrzeby się głodzić żeby chudnąć.
    Przeczytałam gdzieś, że powinno się odchudzać jedząc największą ilość kcal na jakiej się jeszcze chudnie
    ladybehemot, no właśnie też myślę, że dużo zależy od tego co się je, bo na diecie 1500 kcal ze snickersów by pewnie nie szło tak ładnie. Popieram i trzymam kciuki

wysokozmineralizowana jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Kraków

13kg? Gratulacje! A tak swoją drogą to prawie tyle ile potrzebuję Jedyne co mnie demotywuje to święta; boję się, że mogę nie wytrwać. Jest jakaś skuteczna metoda by zapomnieć o pełnej lodówce ciast, sałatek i deserów?
    antestor, powiedz mi jeszcze, ile czasu zajęło Ci zrzucenie tych 13 kg na tej "naszej" diecie?

antestor jest nieaktywny Nowy na forum

Zajęło mi to niecałe 3 miesiące Potem było około 5-6 kg jojo, z mojej winy, bo żarłam Ale te minus 7-8 kg utrzymywało się przez kilka lat. A teraz po ciąży wróciłam do punktu wyjścia ;/

Co do świąt, to zależy od motywacji: jak masz ogromną, to Cię nic nie rusza (zrobiłam sobie zdjęcia w bieliźnie i za każdym razem jak mnie nosi, to je oglądam, bardzo pomagają )
    A jeżeli trochę mniejszą, to już lepiej sobie trochę (umiarkowanie) odpuścić, tzn w miarę trzymać dietę, ale zjeść w małych ilościach trochę niedozwolonych rzeczy i nie liczyć kalorii, a od wtorku znowu dieta i koniecznie poćwiczyć solidnie

Strona 1 z 11 1 2 3 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów