Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy ... 5 6 7
Pokaż wyniki od 61 do 63 z 63

Wątek: ile mozna schudnąć na diecie 1000?

Awatar sarahaha
    sarahaha jest nieaktywny Nowy na forum

Domyślnie Odp: ile mozna schudnąć na diecie 1000?

Niestety tak jest, że po pewnym czasie mimo ćwiczen i diety to waga nadal stoi w miejscu, ale nie ma co się dołować i dalej robić wszystko jak do tej pory a waga znów zacznie spadać, a jeśli nie dasz radu za raz dużo tej wody wypić to pił częściej ale np. po pół szklanki, małe łyczki też pomagają. Czekam na kolejne posty jak tam u was, u mnie od czwartku 1,5 kg w dół. Nie wytrzymałam i wczoraj się zważyłam. Kolejne ważenie w czwartek
    Saraa

Pepnelopka jest nieaktywny Nowy na forum
    Wpisy na blogu
    1

hejka hm ja wlanie bardziej przykladam wartosci kaloryczne na bialka chociaz glodna nie jestem troszke wiecej juz pije i okey juz mi wrocilo i zostalo 5 kilo teraz, zadko cwicze poniewaz nie mam czasu, bo moj narzeczony wrocil do pracy i musze kurka nie dosc ze sobie cos zrobic jesc to i jemu do pracy i oczywiscie dwa odzielnne obiady . A ze ciagle pracuje w piatek troszke pocwiczylam teraz planuje dzis wieczorem albo dopiero jutro i w srode i czwartek bo wtedy mam wolniejsze dni , nie poddaje sie bo powiedzialam ze wakacje niedlugo beda i bedzie sie chcialo pokazac w Polsce a wogule tak cieplo robji sie tu za granica ze juz robilam pozadki i pochowalam zimowe zeczy i wyciagnelam troche letnich, tzn wiosennych mieszanych z letnimi. Wlasnie po wstaniu zjadlam sniadanie bo juz mnie tak zassalo ze nie wytrzymalam upieklam sama buleczki z twarogu chudego i otrebow zjadlam taka najedzona ze szok he i teraz pije redbula . Sara a ile Ci zostalo do zrzucenia bo cos wskaznika wagi nie zmieniasz/? pozdrawiam

Awatar bunia_kuleczka
    bunia_kuleczka jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    wałcz

zaczynam 1000 kal , dam znać jak idzie i ile mam nadzieję zejdzie
    ratunku..........ruszyło

Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy ... 5 6 7

Uprawnienia umieszczania postów