Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 32
Like Tree1Lubią to

Wątek: Szukam diety

marta852 jest nieaktywny Nowy na forum

Domyślnie Odp: Szukam diety

Zamiast szukanie jakiś diet. Polecam aktywność fizyczną i zdrowe odżywianie. Efekty gwarantowane.
    Ostatnio edytowane przez Dietetyk_Kamila ; 16-02-2016 o 15:51

Marcelina86 jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Poznań

Polecam dietę dr Ewy Dąbrowskiej zrzuciłam na niej 6 kg w 4 tygodnie Pojechałam na wczasy z chłopakiem do Hotelu w Boszkowie(niedaleko Leszna) piękne jezioro, lasy, spacery Mieliśmy różna zajęcia aktywne (Nordic Walking, Zumba, Joga, Masaże itd)oraz zajęcia dodatkowe spędziliśmy tam niecałe 2 tygodnie na diecie owocowo-warzywnej a po powrocie kontynuowaliśmy dietę makrobiotyczną. odzyskaliśmy siły i czujemy się świetnie. Wakacje na pewno znów tam pojedziemy. Pozdrawiam i życzę powodzenia Marcelina

Krystyna59 jest nieaktywny Nowy na forum

Zgadzam się z Marcelinką również byłam w hotelu w Boszkowie i jestem bardzo zadowolona z diety dr Ewy Dąbrowskiej. Polecam wszystkim i trzymam kciuki za efekty. Krystyna

kimkaa jest nieaktywny Banned
    Mieszka w
    Lublin

Hmm, dzięki za info. Być może że i ja się tam wybiorę. Chociaż stosowałam już tyle diet i zawsze działał efekt jojo. Może to przez te rybki które tak lubię spożywać No cóż jestem tylko człowiekiem, narażonym na pokusy
    Ostatnio edytowane przez Dietetyk_Kamila ; 15-02-2016 o 13:06

KasiaB91 jest nieaktywny Nowy na forum

Ja jestem zdania, że nie ma jednej najlepszej diety i każda powinna być robiona indywidualnie. To co sprawdzi się u jednej z nas, to u drugiej niestety nie.

Ważne jest to, aby przestrzegać reguł zdrowej diety i poznać własne ciało.
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] - Podstawowe zasady diety

trenujzglowapl jest nieaktywny Nowy na forum

Witam,

kluczem do sukcesu jest deficyt kaloryczny.
    A stwarza się go przez ruch lub przez zmniejszenie kaloryczności diety lub to i to.

Prosta sprawa :-)

J.

gumiss jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Poznań

Ja jestem na [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]. Udało mi się pozbyć 8 kg. Bardzo ważne są regularne posiłki i nie podjadanie między nimi. Wykluczyłam fast foody, słodycze, tłuste potrawy. Teraz zdrowo się odżywiam, jem dużo warzyw, ryb i owoców. Więcej czasu spędzam aktywnie, dużo jeżdżę na rolkach i rowerze. Czuje się zdecydowanie lepiej niż kiedyś

fitello jest nieaktywny Nowy na forum

Dobrym sposobem będzie odstawienie wszystkiego co tuczące czyli przede wszystkim słodycze, słodzone napoje, soki, ograniczenie owoców, pozostanie przy tych, które mają niski indeks glikemiczny, dużo warzyw no i przede wszystkim treningi. Trzeba obliczyć swoje zapotrzebowanie kaloryczne i odjąć od niego na początek 10-20% potem to stopniowo zwiększać tzn odejmować więcej. Jak od razu zaczniesz z grubej rury to efekty będą słabsze a i prawdopodobnieństwo że szybko się zniechęcisz wyższe. ja korzystałam z usługi [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] od trenera personalnego wraz z możliwościami konsultacji.

renataka jest nieaktywny Nowy na forum

Zgodzę się z wami dziewczyny że nie ma złotego sposobu, działającego na każdego. Takie rzeczy trzeba dobierać indywidualnie i przestrzegać różnych mniej bądź bardziej skomplikowanych zaleceń. Mój facet np. korzystał z tej strony [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] i jest zadowolony.

Testamona jest nieaktywny Nowy na forum

Zdecydowanie dieta od Teekanne: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] Dla mnie to była najlepsza decyzja - wybrać tą dietę. Przeczytałam bardzo dużo pozytywnych opinii na temat ich diety! Do tych herbat co trzeba pić pod czas diety jeszcze zamówiłam sobie od nich swój ulubiony Rooibos Caramel. Wyśmienite herbaty mają!

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów