Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 32
Like Tree1Lubią to

Wątek: Szukam diety

anitaa90 jest nieaktywny Nowy na forum

Domyślnie Odp: Szukam diety

Odpowiednia dieta jest najważniejsza, trzeba uważać z tymi "modnymi" bo można zrobić sobie tylko krzywdę, najlepiej wybrać się do dietetyka [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] on dobierze dietę odpowiednią dla trybu życia i stanu zdrowia

jstoklosa jest nieaktywny Nowy na forum

Jeśli ktoś szuka porady jak dobrze i skutecznie schudnąć zapraszam na moją stronę napisz, a ja powiem Ci jak należy to dobrze zrobić.

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Zapraszam

kamila287 jest nieaktywny Nowy na forum

Warto by było pomyśleć np. o jakichś suplementach do diety, sprawdź w sklepie Studio Figura, tam mają całkiem niezły wybór

dierna jest nieaktywny Nowy na forum

Witaj, polecę coś nietypowego - wizytę w [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]. A czemu? Ponieważ mają tam takie super urządzenie - Human Body Scanner, które skanuje ciało i poza tym, ze pokazuje stan wszystkich organów to sprawdza też czego w Twoim organizmie jest za mało - witaminy, minerały, aminokwasy, koenzymy itd. Uważam, że ustalanie diety ma sens dopiero jak już wiesz czego Twój organizm potrzebuje. Oczywiście jest tam dietetyk co dobierze dietę ale to co jest rewelacyjne to dokładne określenie co jest potrzebne.

WiktoriaZięba jest nieaktywny Nowy na forum

Od jakiegoś czasu miałam problem z jedzeniem. Takie przygotowywane zgodnie z dieta mi nie smakowało. I przypadkiem na stronie dla farmaceutów znalazłam fajne przepisy [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] są wyśmienite. Ogólnie nie trzymam się dokładnie całej diety tak jak miałam wypisane bo dużo dodatków jest spoza ale w małych ilościach więc dietetyczka powiedziała, że mogę tak gotować.

Majkaaas jest nieaktywny Nowy na forum

A jakie suplementy diety w czasie treningu polecacie? Czy sądzicie, że takie coś jak tu budujmase.pl/sklep/odzywki-przedtreningowe/ostrovit-pump/ będzie ok?

martynka765123 jest nieaktywny Nowy na forum

Wejdz na wyszukiwarkę diet [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], tam masz wszystkie diety opisane i Też jak chcesz możesz zamówić ;d

Awatar Justa65
    Justa65 jest nieaktywny Nowy na forum

W skrócie koleżanka powiedziała bardzo dobry sposób. Nie chcesz kombinować, nie kombinuj tylko jedź trochę mniej niż zawsze i schudniesz. jest to bardzo proste

Awatar uNikat
    uNikat jest nieaktywny Nowy na forum

Po prostu jedź mniej i tyle, diety nie są aż tak bardzo potrzebne

AnitaSmiley jest nieaktywny Nowy na forum

Ja korzystam z diety pudełkowej. Jedzenie zamawiam z cateringu dietetycznego [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], który dowozi do miast takich jak Kraków, Katowice, Gliwice, czy Sosnowiec. Polecam ten typ diety - efekty są widoczne.

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów