Strona 1 z 4 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 32
Like Tree1Lubią to

Wątek: Szukam diety

kleoslawa jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    żary

Domyślnie Szukam diety

Cześć Potrzebuję pomocy odnośnie wyboru diety i tak myślałam, że ktoś tutaj doradzi mi coś odpowiedniego, gdyż ja kompletnie nie znam się na tych wszystkich dietach.
    Mój wzrost to 165cm, ważę 54kg, a mój cel to 49kg.
    Interesuje mnie dieta prosta, w której nie będę musiała gotować sobie Bóg wie jakich owoców morza na obiad czy spędzać ponad godzinę w kuchni na przygotowaniu byle jakiej przekąski. Nie chcę też rezygnować z jedzenia, nie interesują mnie diety typu głodówki.
    Do tego całego odchudzania dojdą jeszcze oczywiście ćwiczenia typu abs, a6w, aerobik i ogólnie aktywny tryb życia.
    Nie musi to być dieta "schudnij 10kg w 3 dni". Chciałabym schudnąć przed wakacjami, tak więc nie ma pośpiechu
    Liczę na was, pozdrawiam

Awatar cryzolka
    cryzolka jest nieaktywny Znany na forum

Domyślnie Odp: Szukam diety

Myślę, że najlepszym sposobem jest odstawić słodkości, więcej się ruszać, a jeść zamiast dwóch kanapek - jedną...

ania_1992 jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Ja od siebie polecę dietę dash i do tego aktywność fizyczna.

przemek009 jest nieaktywny Nowy na forum

idź do dietetyka , on najlepiej ci ustali .
    A jeśli chcesz na własną rękę to :
    dużo wody
    jedź o połowę mniej
    zero słodyczy

Awatar Kobietka22
    Kobietka22 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Kutno
    Wpisy na blogu
    5

Witam jestem nowa na forum nie chcę zaśmiecać forum nowym wątkiem i dlatego piszę tutaj, szukam dietki dla siebie ważyłam 72 kg jadam 5 małych posiłków i piję dużo wody schudłam 4 kg ważę obecnie 68 ,a mój wzrost to 1,70 niestety od dłuższego czasu waga stoi w miejscu może ktoś poleciłby mi co jeszcze mogę zrobić aby schudnąć?Staram się ćwiczyć w domu bo niestety nie stać mnie na siłownię czy fitness myślałam o bieganiu i chyba wprowadzę ten plan w życie bo wiem ,że dieta + ruch daje lepsze efekty , jeśli chodzi o diety jestem początkująca i bardzo bym prosiła o jakieś rady.Pozdrawiam.

Morris125 jest nieaktywny Nowy na forum

You should take apple, fresh fruits juices and some protein food in breakfast.
    Take vegetables salad or fried vegetables in lunch along with bread. In dinner you should take some vegetables soup or green tea for weight loss.
    Ostatnio edytowane przez admin ; 27-02-2013 o 15:56 Powód: spam

mejcu25 jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Warszawa

mniej jeść więcej ćwiczyć

Ostatnio edytowane przez admin ; 27-02-2013 o 15:57 Powód: reklama

Awatar pasemko
    pasemko jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Kraków

Też radzę wybrać się do jakiegoś dietetyka, albo chociaż skorzystać z porad specjalistów dostępnych on-line, widziałam takich na lionfitness.pl albo na ******a.pl czy jakoś tak. Na takich portalach podajesz swoje wymiary, wagę, tryb życia, przyzwyczajenia itp, a oni układają Ci dietę. To chyba lepsze niż próbowanie odchudzać się samemu na oślep.

Patyk123 jest nieaktywny Nowy na forum

Skoro narzuciłaś sobie tylko 5 kg straty, to myślę że nie ma sensu szukać skomplikowanej diety. Problemu z nadwagą nie masz, więc tak jak ktoś wyżej się wypowiedział - odstawić słodycze i nie jeść sytych posiłków. Jedz mało, lecz w miarę regularnie. Tu jogurcik, jakaś mała kanapeczka 2 godziny później, ewentualnie ciastko zbożowe. Pozdro
    Ostatnio edytowane przez Dietetyk_Kamila ; 16-02-2016 o 15:50

brunetka8 jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Warszawa

5 kg to rzeczywiście niewiele do stracenia, ale nikt nie powiedział, że to będzie proste. Każdy mówi jedz mniej, dużo ćwicz, a na pewno
    schudniesz. Oczywiście jest to prawdą, ale ile to kosztuje wysiłku, ja znam łatwiejszy sposób Słyszeliście o odchudzającym działaniu
    aloesu? Otóż ja stosowałam produkt o nazwie Sunrise, który zawiera w swoim składzie wiele minerałów i witamin, a w tym także aloes,
    który wspomaga odchudzanie.
    Ostatnio edytowane przez admin ; 27-02-2013 o 15:58 Powód: reklama

Strona 1 z 4 1 2 3 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów