Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy ... 5 6 7
Pokaż wyniki od 61 do 68 z 68
Like Tree13Lubią to

Wątek: Jaka dieta najlepsza?

MateuszW91 jest nieaktywny Nowy na forum

Domyślnie Odp: Jaka dieta najlepsza?

tez korzystam z cateringu dietetycznego [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] i powiem szczerze ze jest to najlepsza opcja do trzymania diety ja zrobilem tak ze nie kupuje nic oprócz tego zeby podjadanie nie kusiło i z napoji gazowych przeszedłem na wodę i to było najtrudniejsze

Macisow94 jest nieaktywny Nowy na forum

Co myślicie o diecie katogenicznej?
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Mariannaewa jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Wrocław

Najlepsza jest dieta... konsekwentna . Bo niezależnie od rodzaju diety, to zwykle brak konsekwencji w jej stosowaniu powoduje powrót do stanu wyjściowego albo i gorzej .

Kassandra5 jest nieaktywny Nowy na forum

dokładnie, ruch i mż - to jest sukces i podstawa przede wszystkim. Ja dodatkowo do diety zaczełam stosować soki - pełne witamin i wartości odzywczych. Nuja mi bardzo smakują i tak na prawdę chętnie je piję!

martynka765123 jest nieaktywny Nowy na forum

Bardzo fajnie sprawdza się catering dietetyczny ;d Można sobie dopasować kaloryczność i to co się lubi ;d U mnie sprawdziła się dieta od [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Izzim jest nieaktywny Nowy na forum

taka dieta którą da się utrzymać. ja modyfikuję i patrzę jak się mój organizm zachowuje. i dlatego wiem ze czasem mogę i chcę przejść sobie na delikatny detokś sokami Nuja - to akurat jest dla mnie najlepszy wybór, smaczny i przede wszystkim pożywny.

FitMariusz jest nieaktywny Nowy na forum

Dieta to jedno,a branie suplementow to drugie. Jakie polecacie probiotyki? Chętnie poznam Wasze opinie. CO sądzicie o tym [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] ? Czy te probiotyki są warte zakupu? Chętnie poznam Wasze opinie.

jutrawe jest nieaktywny Nowy na forum

Myślę, że nie ma sensu pytać o to na forum. Warto samemu przetestować lub wybrać się do dietetyka. Możesz poczytać sobie o dietach lub po prostu o zdrowym odżywianiu na różnych stronach internetowych i samodzielnie przemyśleć własną dietę odpowiadającą Twoim potrzebom. Polecam Ci stronkę [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy ... 5 6 7

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów