Strona 9 z 9 PierwszyPierwszy ... 7 8 9
Pokaż wyniki od 81 do 88 z 88
Like Tree13Lubią to

Wątek: Jaka dieta najlepsza?

melisa45 jest nieaktywny Nowy na forum

Domyślnie Odp: Jaka dieta najlepsza?

Ja się zdecydowałam włączyć dietę by przyśpieszyć efekt zrzucania kilo tuż przed latem. Mogę polecić Chiashake maja przeróżne programy dietowe i myślę, każdy może coś dla siebie znaleść.

Dominika99 jest nieaktywny Nowy na forum

Osobiście uważam że jedną z najskuteczniejszych metod jest dieta ketogeniczna. Daje ona świetne i szybkie efekty. Polecam zapoznać się z tym artykułem [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] jednak jak każda dieta ma kilka wad, przez które wiele osób nie wytrzymuje jej, dlatego świetnym sposobem jest stosowanie odpowiednich preparatów. Sama stosowałam Keto Guru. Dostarcza odpowiednich witamin, podnosi koncentrację oraz redukuje zmęczenie i głód. Jednak przede wszystkim znacznie przyspiesza cały proces spalania tłuszczu. Nie spotkałam innych podobnych na rynku, więc w razie zainteresowania umieszczam link [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Dominika99 jest nieaktywny Nowy na forum

Osobiście uważam że jedną z najskuteczniejszych metod jest dieta ketogeniczna. Daje ona świetne i szybkie efekty. Polecam zapoznać się z tym artykułem [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] jednak jak każda dieta ma kilka wad, przez które wiele osób nie wytrzymuje jej, dlatego świetnym sposobem jest stosowanie odpowiednich preparatów. Sama stosowałam Keto Guru. Dostarcza odpowiednich witamin, podnosi koncentrację oraz redukuje zmęczenie i głód. Jednak przede wszystkim znacznie przyspiesza cały proces spalania tłuszczu. Nie spotkałam innych podobnych na rynku, więc w razie zainteresowania umieszczam link [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Dorotta.a jest nieaktywny Nowy na forum

Żeby schudnąć trzeba utrzymać deficyt kaloryczny i w tym przypadku idealna jest dieta pudełkowa, serio! Masz co rano gotowe posiłki o określonej kaloryczności na cały dzień - nie ma opcji podjadania! Jak do tego jedzenie jest smaczne to sukces murowany + oszczędzasz mnóstwo czasu, bo nie musisz się zastanawiać: co ugotować, kiedy zrobić zakupy, a ile to będzie miało kalorii Jak jeszcze masz dzieci to pewnie byś musiała dwa obiady robić: dla siebie i dla nich. Nie m sensu, zbyt pracochłonne. Nie zastanawiaj się i bierz catering! Tylko zwróć uwagę na jakość składników, bo to bardzo ważne... ja akurat już długi czas jem dietkę od Kuroniowie Diety i bardzo polecam Zamawiam, chociaż już się nie odchudzam. Jak się zamawia na minimum 20 dni to działa kod -10% kod: 10LATO10 albo 5% z kodem 5LATO5 bez znaczenia na ile dni [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    Ostatnio edytowane przez Dorotta.a ; 22-07-2021 o 22:44 Powód: literówka

JoAnNa_ jest nieaktywny Nowy na forum

Najlepsza dieta, to ta na której będziesz w stanie żyć dłuższy zas. Serio! W swoim życiu przerobiłam dziesiątki diet, aż w końcu przestawiłam myślenie. Zaczęłam po prostu liczyć kcal i ćwiczyć. Schudłam 38kg, potem mi 10kg wróciło. Trzymam teraz wagę, pomimo wpadek - one się zdarzają każdemu. I najgorsze co możesz zrobić to odpuścić dietę, tylko dlatego, że odpuściłaś na chwilę. Na początku kg lecą pięknie, potem jest coraz trudniej. Ze wspomagaczy polecam saunę karbonową, którą odkryłam niestety już po odchudzaniu, jak zaczęło dopadać mnie jojo. Dzięki niej nie zaprzepaściłam tych straconych kg i trzymam się dzielnie do teraz. Człowiek żeby trzymać wagę musi być zawsze na straży!

Awatar miodzio
    miodzio jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Kraków

najlepsza dieta to trzymanie się u mnie mniej więcej 1400-1450 kalorii przy codziennym robieniu ok. 10 tys kroków.

Feliks86 jest nieaktywny Nowy na forum

Myślę, że nie ma diety najlepszej... Bardziej jest taka, która według Ciebie jest stosowna.

FitMariusz jest nieaktywny Nowy na forum

warto pamiętać że jesteśmy tym co jemy, dlatego też ja zaczynam bardzo mocno o siebie dbać, koniec ze śmieciowym żarciem, zrobiłam pierwsze zakupy na stronie [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] i zaczynam zmiany!

Strona 9 z 9 PierwszyPierwszy ... 7 8 9

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów