Strona 1 z 7 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 68
Like Tree13Lubią to

Wątek: Jaka dieta najlepsza?

Carmelkovaa jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Głogów

Domyślnie Jaka dieta najlepsza?

Witam!
    Wiem, ze zapewne i taki temat byl, ale kazdy przypadek jest inny, moze i mi ktos pomoze. Jestem mama 14 miesiecznej coreczki, przed ciaza wazylam 60 kg a teraz 80kg. Srasznie zle sie z tym czuje, bo stwierdzilam ze nie mam juz tak dobrej kondycji jak kiedys.
    Oczywiscie to tego zeby cos ze soba zrobic zmotywowala mnie Ewka, cwicze skalpel II czasami dojdzie do tego joga. Jednak cwiczenia to nie wszystko, nie moge niestety dobrac dobrej diety. Potrzebuje takiej diety ktora nie jest droga i w ktorej do przygotowania posilku nie potrzeba duzo czasu. Moze ktos mi pomoze? a moze ktos napisze przykladowe menu?
    Ostatnio edytowane przez Carmelkovaa ; 31-10-2013 o 13:04

Nosferatu jest nieaktywny Nowy na forum

Domyślnie Odp: Jaka dieta najlepsza?

Dieta MŻ Mniej żreć Dieta nie jest droga i pozwala zaoszczędzić dużo pieniędzy

Dominikaslim jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Warszawa

mogę trochę się wypowiedzieć, bo doszłam już do zadowalającej wagi. na początku jak większość osób pracujących wstawałam bez śniadania, biegłam do pracy, jadłam jakiś obiad i pod wieczór wracałam do domu. wtedy zaczynała się fala jedzenia, oprócz zwykłego posiłku, było podjadanie do późnych godzin nocnych. pracę miałam siedzącą, wracałam do domu i siedziałam lub leżałam, waga rosła z miesiąca na miesiąc, aż zrobiłam się zbyt okrągła. postanowiłam coś z tym zrobić. zorientowałam się w temacie i zaczęłam jeść regularnie posiłki, włączyłam oczywiście śniadanie. mój jadłospis do śniadanie ok godziny 7, obiad 15, kolacja 20, między głównymi posiłkami przegryzki z owoców. dania oczywiście rozsądne, nie tłuste, ale też nie jakieś bardzo rygorystyczne, zmniejszyłam odrobinę porcje. po kilku dniach zaczęłam też spacerować, starałam się to robić codziennie. na początku były to krótkie spacery, później coraz dłuższe. po pewnym czasie czułam się lepiej, zapisałam się na basen. waga mocno nie spadała, więc dodałam jeszcze suplement przyspieszający metabolizm, a konkretnie środek z pierwszego miejsca z rankingu rtno.pl, preparat rzeczywiście sprawił, że łatwiej było mi wytrzymać z mniejszą ilością pożywienia i ogólnie czułam się jakby lepiej. wszystko złożyło się na to, że zaczęłam powoli tracić na wadzę, może nie było to jakieś spektakularne, ale chudłam systematycznie i co miesiąc ubywało 3-4 kilogramy. teraz jestem już na poziomie zadowalającym, ale nie rezygnuję z racjonalnego odżywiania i sportu, bo to zawsze korzystnie wpływa na zdrowie. oczywiście w diecie niezbędny jest również odpowiedni upór, ja miałam się dla kogo odchudzać i szczerze mówiąc między nami dawno nie było tak dobrze
    Ostatnio edytowane przez Dominikaslim ; 06-01-2015 o 20:04

Awatar Goldwingerka1800
    Goldwingerka1800 jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Dziki Zachód

Moim zdaniem każda dieta jest dobra, jak zostanie przeprowadzona zgodnie z zasadami i konsekwentnie .
    Tak jak opisała Dominikaslim swój przypadek.
    Osobiście jestem po diecie Dukana, którą to przeprowadziłam sumiennie, i czwarty rok utrzymuję wagę bez problemu .
    Ale zasada jest jedna :
    konsekwencja .
    Andi 1975 lubi to.

IV faza od 8 listopada 2010r.
    II podejście 5.01.2020r
    Nie jestem idealna, ale wystarczająco dobra.

Mariannaewa jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Wrocław

Przejść na 5 posiłków dziennie, zamiast standardowych 3. Wbrew pozorom nie jest to łatwe, ale efekty bardzo dobre. Bez drastycznego zmniejszania ilości spożywanego jedzenia dziennie.

Awatar Ania2013
    Ania2013 jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    konin

Najlepsza jest ta bezposrednio dostosowana do danego czlowieka
    Aktywnie piszę na Diety.pl

bsuszczynska jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Wrocław

Nie ma najlepszej diety. Każda dieta jest odpowiednio zbilansowana do danego człowieka. Przy układaniu diety bierze się pod uwagę, tryb życia, ilość wysiłku, wagę oraz metabolizm. Dieta Dukana owszem jest bardzo popularna, lecz ja osobiście polecałabym skontaktowanie się z jakimś dobrym dietetykiem.
    Ostatnio edytowane przez Dietetyk_Kamila ; 22-02-2016 o 13:12

Awatar Agata_st
    Agata_st jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Kwestia względna, na każdego działa co innego.
    Ostatnio edytowane przez Dietetyk_Kamila ; 22-02-2016 o 13:13

milla90 jest nieaktywny Nowy na forum

ja nie wierzę w takie wynalazki stosuję MŻ od wakacji i jak na razie działa polecam ! ) Do tego cwiczenia i jedzenie co 3- 3,5 h.
    Andi 1975 lubi to.

Olcia838 jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Poznań

W sumie ciężko powiedzieć jaka dieta jest najlepsza, bo prawda jest taka, że na każdego działa coś innego. Można próbować różnych diet na własną rękę i dowiedzieć się jakimi produktami wspomagać odchudzanie, lub skorzystać z pomocy specjalisty, który dobierze nam odpowiedni jadłospis, dzięki czemu uda nam się skutecznie zrzucić zbędne kilogramy.
    Ostatnio edytowane przez Dietetyk_Kamila ; 22-02-2016 o 13:13

Strona 1 z 7 1 2 3 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów