Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
Like Tree1Lubią to
  • 1 Dodany przez ewelinawarchol

Wątek: Dietetyczne Walentynki - przepisy

Awatar Cytrynowaaa
    Cytrynowaaa jest nieaktywny Nowy na forum

Question Dietetyczne Walentynki - przepisy

Szukam fajnych, fit przepisów na Walentynki<3 . Może macie coś sprawdzonego na kolację i deser

Awatar Klisza666
    Klisza666 jest nieaktywny Nowy na forum

Domyślnie Odp: Dietetyczne Walentynki - przepisy

Na kolację polecam szaszłyki:image.jpg
    pierś z indyka(lub kurczaka),
    papryka,
    pomidory,
    cukinia ,
    cebula,
    ulubione przyprawy.
    Warzywa kroimy na większe kawałki i mieszamy z oliwą z oliwek oraz przyprawami.
    Pieczemy w piekarniku rozgrzanym do 180 stopni przez około 20 min.
    A na deser ciasto fasolowe:image.jpg
    *dwie puszki fasoli(kolor obojętny),
    *4 jajka,
    *1 banan,
    *kakao,
    *bakalie,
    *3 łyżki oleju kokosowego,
    *miód lub ksylitol.
    Wszystkie składniki miksujemy, wlewamy do formy i pieczemy w "piecu" w temp. 180 stopni około 30 min.
    Smacznego

Dietetyk_Kamila jest nieaktywny Znany na forum

A może krewetki? Można je przyrządzić bardzo prosto np. podduszając na oliwie z czosnkiem i chilli lub cebula i papryką. Do tego brązowy ryz i jakaś prosta sałatka np. mieszanka sałat z pomidorkami koktajlowymi, granatem i dressingiem z oliwy, miodu i soku z cytryny

Awatar Cytrynowaaa

O super przepisy, na pewno skorzystam dziękuję. Sama zawsze coś kombinuję W jedne walentynki zrobiłam sernik na zimno z truskawkami i serkiem mascarpone na deser, był lekki i smaczny, a przy tym cieszył oczy na kolację zrobiłam ciasto francuskie ze szpinakiem i łososiem. Palce lizać, dodałam trochę fety light. ) W zeszył roku królowała lazania oczywiście ze szpinakiem, bo my z moim mężczyzną uwielbiamy to zielone, zdrowe warzywko a na deser jogurt naturalny ( polecam firmy Zott) przeplatany dżemem malinowym własnej roboty i herbatnikami. Wszystko podałam w przeźroczystej szklance. Chłopak się bardzo cieszył i zajadał ze smakiem.

Awatar ewelinawarchol
    ewelinawarchol jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Bielsko-Biała

Super ! Ja dzisiaj trochę niestety nagrzeszyłam ... To znaczy, dopóki nie wpadła przyjaciółka z winem to było ok. Jajecznica ze swojskich jaj na śniadanie, wegańskie ciasto imbirowo-gruszkowe w kawiarni z Lubym w ramach Walentynek, potem trochę "fitnessu" sypialnianego Wegańska fasolka po bretońsku na obiad. Potem niestety białe winko, trochę czipsików i zapiekanka .... Mea culpa, cóż, zdarza się najlepszym. Jutro idę w nowe miejsce na siłkę, do innego klubu, który mam po prostu bliżej od domu i "odpokutuję".
    Sammysammy lubi to.

Awatar Cytrynowaaa

Cytat Zamieszczone przez ewelinawarchol Zobacz posta
    Super ! Ja dzisiaj trochę niestety nagrzeszyłam ... To znaczy, dopóki nie wpadła przyjaciółka z winem to było ok. Jajecznica ze swojskich jaj na śniadanie, wegańskie ciasto imbirowo-gruszkowe w kawiarni z Lubym w ramach Walentynek, potem trochę "fitnessu" sypialnianego Wegańska fasolka po bretońsku na obiad. Potem niestety białe winko, trochę czipsików i zapiekanka .... Mea culpa, cóż, zdarza się najlepszym. Jutro idę w nowe miejsce na siłkę, do innego klubu, który mam po prostu bliżej od domu i "odpokutuję".
    ja też od jutra wracam na dobre tory bo też poszalałam

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów