Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Dieta pudełkowa- mój sukces

zdrowaaga jest nieaktywny Nowy na forum

Domyślnie Dieta pudełkowa- mój sukces

Hejka! Chciałabym się Wam pochwalić moim małym sukcesem. Mianowicie udało mi się schudnąć ponad 8kg, kolejne 8 jeszcze przede mną do mojej wymarzonej wagi. Nie poddaje się, nadal walcze! Przed odchudzaniem ważyłam ponad 81kg przy wzroście 170cm. Teraz moja waga wynosi 73kg( dąże do 65). Uprawiam bardzo dużo sportu - codziennie chodzę rano na siłownie, do tego dochodzą jakieś wieczorne przejażdżki rowerowe i długie spacery z psami. Natomiast większość mojego sukcesu zawdzięczam diecie pudełkowej Optimla Fit. Probowałam kilku diet pudelkowych ale zadna nie smakowała mi tak bardzo jak ta, szybko mi się nudziły i nie przynosiły takich efektów. Według mnie Optimal Fit to najlepsza dieta pudelkowa w Krakowie. Miał ktoś z nią do czynienia i może też się pochwali wynikiem? Chętnie się dowiem

mariolka_77 jest nieaktywny Nowy na forum

Domyślnie Odp: Dieta pudełkowa- mój sukces

Też korzystam z diety pudełkowej. Ja akurat troche inna częśc Polski, bo Poznań Nigdy nie lubiłam gotować i szczerze mówiąć średnio mi smakowały moje dania, dlatego wykupiłam sobie diete Tummy Heaven. Dotychczas jestem bardzo zadowolona, w miesiąc poleciały mi 3kg - no i co dla mnie bardzo ważne, jest opcja wege

martynka765123 jest nieaktywny Nowy na forum

Cytat Zamieszczone przez mariolka_77 Zobacz posta
    Też korzystam z diety pudełkowej. Ja akurat troche inna częśc Polski, bo Poznań Nigdy nie lubiłam gotować i szczerze mówiąć średnio mi smakowały moje dania, dlatego wykupiłam sobie diete Tummy Heaven. Dotychczas jestem bardzo zadowolona, w miesiąc poleciały mi 3kg - no i co dla mnie bardzo ważne, jest opcja wege
    Ja też vege ale z Wrocławia :d :d hehe, Korzystam właśnie z 2 cateringu i bardzo smaczny, a znalazłam ofertę cateringu na [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] Ja korzystam głównie dlatego, że nie mam czasu gotować, chociaż całkiem nieźle mi to wychodzi Dlateg,o tym bardziej jestem zadowolona z cateringu bo smaczne jedzonko jakbym sama sobie zrobiła!

Maryska85 jest nieaktywny Nowy na forum

Ja ze swojej strony polecam firmę Fitness Catering. Jestem na ich diecie od czterech miesięcy na diecie Zdrowe odchudzanie i co raz chętniej przeglądam się w lustrze i wchodzę na wagę, gdy widzę, że zbędnych kilogramów ubywa. I co ważne jedzenie od nich jest po prostu pyszne, posiłki zawsze świeże i zróżnicowane. Miło, że można również skorzystać z porad dietetyka, który bardzo mi pomógł gdy zastanawiałam się, na która dietę i jaką kaloryczność diety się zdecydować. Aha i jeszcze bardzo fajne rozwiązanie wprowadzili szczególnie przydatne w okresie urlopowym, gdyż bez problemu mogę sobie zmienić adres dostawy w na moim koncie.

Makowka99 jest nieaktywny Nowy na forum

Ja korzystam z [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] i bardzo smakuje mi dieta. Pasuje mi to, że jest opcja bez glutenu, bo niestety zmagam się z celiakią. Posiłki są zróżnicowane, pyszne, dostarczają mi odpowiednią ilość składników odżywczych. Polecam.

Uprawnienia umieszczania postów