Strona 110 z 115 PierwszyPierwszy ... 10 60 100 108 109 110 111 112 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,091 do 1,100 z 1142
Like Tree104Lubią to

Wątek: Dieta mż

MammaMai jest teraz aktywny Znany na forum

Domyślnie Odp: Dieta mż

Kropcia, najważniejsze abyś Ty czuła się sama ze sobą dobrze. Jeśli coś Cię jeszcze uwiera, nie akceptujesz swojej wagi, masz jakiś cel, to działaj i nie słuchaj innych co tylko mogą cie zdemotywować. Ja dziś jem mało, bynajmniej narazie, nie wiem może to głupie ale wierzę że dzięki temu jutro na zakończeniu roku choć optycznie bede wygladac na szczuplejsza. No nie, naiwna jestem, ale innego wyjścia nie widzę. Do tej pory zjadłam banana, ryż z mieszanką chińską z kawałkami kurczaka, a i wypiłam kawę inke z mlekiem, pisze o kawie bo nie wiem czy wiecie ze Inka nawet bez dodatkow ma wysoki indeks glikemiczny, mam nadzieję że nie pokrecilam czegoś ale chyba gdzieś to czytałam. Poza tym dużo pije. W planach jeszcze dziś tylko zupa ogórkowa, która zaraz bede gotowac. Mam nadzieję że dam radę, a jeśli nie to napiszę Wam tu o tym, żebyście dały mi kopniaka w d.. Molly jak sobie dajesz radę bez mamy? A ona jak w tych Niemczech? Miłego dnia dziewczyny. Przytulam.

Molly8 jest nieaktywny Znany na forum

Hej. O dziwo radę sobie daje bardzo dobrze a tak mama zawsze mówila "jak mnie zabraknie to wy zginiecie" a tu proszę taka niespodzianka

Mama myślała ze nie da rady przez slaba znajomość niemieckiego ale dobrze ze jej zainstalowałam tłumacza i dzięki temu jakoś się porozumiewają. A i powietrze czystsze bo jest w miejscowości takiej jest duzi drzew, lasy. Sklepik jeden wiec raz na 2 tygodnie zabierają mamę na wieksze zakupy.
    Wraca za miesiąc.

Wiecie co zjadłam arbuza i dostałam takiego bólu brzucha ze myślałam że zejdę chciałam prywatnie zrobic badanie tomograf jamy brzusznej ale mówią że tylko specjalista może dac. A mnie tak bolało w miejscu gdzie pępek i nad pępkiem może trzustki może od żołądka? I co ja mam robić. Do jakiego lekarza iść po skierowanie. Muszę zbadać cały brzuch tyn bardziej że jak powiedział lekarz, na usg trzustki nie widać a mój tata zmarł na raka trzustki. Mam dość. Dzis juz nic nie jem

Molly martwią mnie te twoje boleści,coraz częste są chyba, co? Nie wiem nawet co doradzic? A u mnie wpadł jeszcze duży kawałek arbuza i kilka truskawek a i łyk napoju/jogurtu kakaowego. Teraz już tylko popijam herbatę. Dziś mam mega "zarobiony" wieczór. Muszę uprasowac ubrania dla córki na zakończenie roku, ponadto włosy sobie chyba pokręcę na walki, tylko gdzie je mam w tym remoncie, wieki nie używałam ale chyba już pisałam że jak lokówką pokręcę to zaraz włosy są proste. Tyle że wiadomo ładniejszy skręt niż na wałkach, ale ja mam włosy aż do połowy pleców to i tak one mocno się nie skreca, poza tym muszę zrobić depilację, nałożyć mgiełkę samoopalającą. Na jutro rano zostawię resztę prasowania i malowanie paznokci. Chyba prostownice się lepiej kręci włosy niż lokowka? A ja te swoją rovente kupiłam z rok temu i mam poczucie wywalonych pieniędzy w błoto.

Kropcia. jest nieaktywny Nowy na forum

Oj Molly współczuję.. może weź jakiś probiotyk osłonowe na żołądek, pij miętę, może rodzinny by Cię skierował na jakieś badania.. A co do radzenia sobie samemu to zawsze da się radę. Wiem po sobie jak mieszkałam z mama to mama gotowała a jak ja chciałam coś zrobić to nie tak,zrób to tak,, ja wtedy traciłam zapał i mama kończyła. Jak się wyprowadzalam z bloku do domu też słyszałam: dziecko ty nigdy nie mieszkałaś w domu wiesz ile to pracy. I co i daje radę i gotuje, sprzątam, ogarniam ogródek i dziecko.. Przychodzi na to czas poprostu..

Anatab jest nieaktywny Nowy na forum

Cytat Zamieszczone przez MammaMai Zobacz posta
    A dlaczego oceniał ze to hemoroidy? Jakby hemoroidy i polipy są na różnych miejscach? Czy raczej się mylę?
    Polipy są w środku ale tata miał krwawienia i myślał że to z hemoroidów a to było z jelita i z polipów prawdopodobnie. Bahatelizował objawy a rak się rozwijał. Był alkoholikiem więc też sobie pracował na tą chorobę.

Anatab jest nieaktywny Nowy na forum

Moly idź koniecznie do lekarza pierwszego kontaktu skieruje cię na badania i do specjalistów.
    MamaMai nie pomogę z kręceniem włosów ja mam proste po keratynie i uwielbiam ten stan.
    Neska przytulam i współczuję.

Mamma a arbuz i truskawki nie mają tak dużo kcal w kilogramie ok 300 kcal. Ja to truskawki jem bez opamiętania. Koło mnie przyjeżdża taka pani i sprzedaje truskawki i codziennie co koło niej przechodzę coś kupię, zaraz będziemy koleżankami hehe..

Obejrzałam 3 filmiki o kręceniu wlosow na lokówkę i dziś będę kręcić. Zrezygnowałam z wałków. Ja lubię u siebie objętość na głowie, lepiej wtedy wygladam, więcej komplementów zbieram itd. Niestety z braku czasu częściej są zwyczajne proste rozpuszczone lub jakoś związane, czasem jakiś kłos lub warkocz ale czuje się taka ulizana wtedy. Kiedyś kręciłam prawie codziennie a teraz tylko na większe eventy. Zjadłam dziś większe śniadanie i już nic nie jem do zakończenia roku. Zjem dopiero po powrocie. Uciekam robić sobie pazurki. Miłego dnia girls!

Molly A Jak twój kolorek? Wyszedł.taki jak na opakowaniu czy ciemniejszy? Podoba Ci się?

Ja kiedyś od czasu do czasu kręciłam lokówka ale mam dużo włosów i poświęcałam na to dobra godzinę. Teraz nie mam czasu. Lekko przeprostuje i tyle. A bardziej mi się podobają włosy kręcone prostownicą ale sama nie umiem, jakoś mi nieporęczne i robia mi się takie kanty na włosach.

Strona 110 z 115 PierwszyPierwszy ... 10 60 100 108 109 110 111 112 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów