Strona 133 z 282 PierwszyPierwszy ... 33 83 123 131 132 133 134 135 143 183 233 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,321 do 1,330 z 2814
Like Tree183Lubią to

Wątek: Dieta mż

Awatar Molly8
    Molly8 jest nieaktywny Znany na forum

Domyślnie Odp: Dieta mż

A dziękuję na pewno musze wypocząć. To pewne

Ostatnią polską mistyczką była pani Alicja Lenczewska. Też dużo się słyszy o tych objawieniach z Medjugorie i osobach widzących.
    Cuda nadal są ale nie mówi sie o nich

A są cuda. Na przykład ostatnio czytałam o błogosławionym księdzu Popiełuszko. Dużo jest cudów za jego wstawiennictwem.

Jest strona poświęcona nowennie pompejanskiej. Tam jest mnóstwo uzdrowie n opisanych, i nie tylko. Ktoś się nawrócił, ktoś został uzdrowiony, małżeństwa opisujące szczęśliwe rozwiązanie ciąży gdy lekarze nie dawali szans. Itp itd
    Powinno się o tym mówić więcej

Awatar Molly8

Ja chyba jutro zrobię spaghetti ale jakieś bezmięsne bo piątek.
    O 15 też planuje pojsc do spowiedzi jutro i na adorację.

Miłego dnia dziewczyny

Udanej przejazdki rowerem

Awatar Majkax123
    Majkax123 jest nieaktywny Znany na forum

Cytat Zamieszczone przez MammaMai Zobacz posta
    Dziewczyny!!!!!!! Masakra!!!!!! Na wadze prawie 61 kg. Chyba się pochlastam z rozpaczy. Wstyd na całej linii. Jestem taka wściekła, że aż wzięłam urlop na żądanie i myje okna jak szalona. Wytopie ten tłuszcz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Choć bardzie powinnam wymienic mózg i zołądek. Miłego dnia.
    No to też zaszalałaś, ja mam jeszcze gorzej tym mogę cię pocieszyć. Masz i tak super wagę.

Kropcia. jest nieaktywny Znany na forum

Mi w tym tygodniu nie idzie trzymanie diety. Poniedziałek i wtorek pocwiczylam. Ogólnie ćwiczę jak moje dziecko śpi, a później brakuje mi czasu na inne rzeczy więc wczoraj już musiałam trochę poprasować bo sterta urosła, pomylam podłogi i łazienkę.. a dziś olałam ćwiczenia i zrobiłam paznokcie ale byłam też dwa razy na spacerku . Nie wiem czemu tak ciężko jest mi trzymać te dietę.. jutro się postaram i nie jeść głupot i poćwiczyć troszkę..

MammaMai jest nieaktywny Znany na forum

Kropcia, też u mnie różnie z tą dietą. Z ćwiczeniami w sumie też. We wtorek miałam zryw ze skakanką, poskakałam 10 minut, i dopiero dzisiaj był rower, ale nie jakoś wyczynowego, normalna przejażdżka z dziećmi. Co do diety muszę wrócić do liczenia kcal, to wręcz pewne, inaczej nie widzę tego dobrze. Akurat teraz schną mi paznokcie. Też sobie zrobiłam taki wakacyjny koralowy kolor, u rąk i nóg. Na wakacjach miałam fuksję ale niestety nie hybrydę i każdej wizycie na basenie, musiałam domalowywac, chyba że 4 warstwy w końcu miałam. Niestety ostatnio strasznie mi się łamią. Trochę myślę że przez przetwory, dopychanie ogórków w słoje, bawienie się w obieranie owocow itp oraz w dużej mierze pisanie na klawiaturze. Ale też zaczęłam suplementację, bo może czegoś im brakuje. No i postanowiłam właśnie regularnie malować, bo to też pomaga zapuścić na długość. Kropcia a jak twoje dziecię pójdzie do żłobka to co planujesz robić, idziesz do pracy czy co?

Awatar Molly8

Question Odp: Dieta mż

Napisałam taki długi post który się nie dodał potem napiszę jeszcze raz.
    Wazyłam się- pół kg mniej. Bo wieczorem nie jadłam nic słodkiego, miałam ochotę na Prince Polo a zjadłam tylko 4 kostki Gorzkiej czekolady
    miłego dnia
    Ostatnio edytowane przez Molly8 ; 12-08-2022 o 07:41

U mnie zeszło 0,4 kg. Dzisiaj wiec na wadze 60,5 kg. Dziewczyny nie wiem czy nie zmienię pracy, dostałam fajną ofertę, w sumie praca mnie znalazła bo ja nie szukałam. Bardzo blisko miejsca pracy mojego męza i moglibyśmy jeździć razem, tylko kwestia kasy, bo niestety mniejsza, ale praca rozwojowa. Na początku musiałabym dużo uczyć się sama, bo z niektórymi kwestiami nie miałam do czynienia lub bardzo dawno temu. Bije się z mysłami bo w obecnej pracy mam super ludzi, szef i jego zastępca, są bardzo w porządku. Nigdy nie robili mi pod górkę w dziećmi. Ale czasowo dojazd dłuższy. Nowa praca bardziej zgodna z moim wyuczonym zawodem, tylko tak jak mówię niewiele z tego pamiętam hehe. Trudna decyzja....ehh...

Awatar Molly8

Thumbs up Odp: Dieta mż

A co mąż na to? jak zadowolony to nie zastanawiałabym sie fajnie tak razem jezdzic do pracy

Cytat Zamieszczone przez Molly8 Zobacz posta
    A co mąż na to? jak zadowolony to nie zastanawiałabym sie fajnie tak razem jezdzic do pracy
    Mąż bardzo mnie wspiera, ale decyzję zostawia mi. Owszem mówi ze fajnie byłoby pracować praktycznie obok siebie, jednak wie że troche sie boje czy dam rade. W obecnej firmie pracuje już prawie 10 lat, bardzo się zżyłam, naprawdę od ok. 6 lat w firmie są fajni ludzie, no dobra większość bo są i bardzo specyficzne, roszczeniowe jednostki. Wcześniej bywało różnie, z przewaga na żle, była częsta rotacja ludzi bo kilka osób psuło zespół, nie dawali też podwyżek, żadnych profitów, goła pensja i czasem paczki dla dzieci na świeta. Był czas ze sama zastanawiałam się czy nie odejść. Potem przyszedł nowy szef i wszystko zmienił, i do teraz tak jest. Bywa że jest duzo pracy, ale jeśli robisz swoje to nikt się nie czepia, nie robi sztucznych problemów, nie upkrzykrza innym życia. Można pogadać na wiele tematów, niekoniecznie związanych z pracą, atmosfetra jest wazna. W swoim życiu zawodowym miałam już kilku przełozonych, i do tej pory w 3 miejscach czułam sie komfortowo, niestety raz to była umowa na zastepstwo i musiałam odejść, w jednym miałam tylko umowę cywilnoprawną co mnie nie urządzało do końca i to trzecie to obecne miejsce. Naprawdę ciężka decyzja. Rozmawiałam z mamą. Ale mi nie pomogła, bo ona to chyba patrzy tylko przez pryzmat kasy, tak czy siak bije się z myślami bo i żal odchodzic z obecnej pracy. Choc szczerze to chyba tylko ja taka dziwna jestem, bo wiem, że ludzie w pracy aż takich sentymentów nie mają. Patrzą tylko na swój czubek nosa i aby im było dobrze. A ja tu rozkminiam dylematy, w stylu jak to powiem w pracy, a co jesli, a żal mi szefa itp.

Kropcia. jest nieaktywny Znany na forum

U mnie dziś na wadze 79,7 także żadna różnica. Dobrze, że nie więcej. Miałam dziś na obiad robić pstrąga ale nie było wody i zjadłam zupkę chińska..Rybki będą jutro..
    Mamma ja wracam do pracy od stycznia i te cztery miesiące mam zamiar trochę odpocząć. Będę miała czas na spokojne zakupy, zrobienie obiadu i ĆWICZeNIA mam zamiar zrzucić te 8 kilo..muszę się wziasc za siebie w tym czasie..
    A co do Twojej zmiany pracy, może warto zaryzykować. Może pieniążki na początku będą mniejsze, a jeżeli będziesz miała tam możliwość rozwoju to na przyszłość będzie jeszcze lepiej niż teraz. Musisz to przemyśleć,a myślę że poradzisz sobie napewno, po tym co piszesz wnioskuje, że ambitna z Ciebie dziewczyna Atmosfera w pracy też jest bardzo ważna, nie wyobrażam sobie chodzić codziennie do pracy i przebywać z ludźmi których nie lubię, albo co robią sobie pod górkę.. Ja mam super osoby z którymi pracuje, lubię moją pracę chodź jestem zwykłym szarym pracownikiem bez szans na rozwój ale pracuje 4 dni w tygodniu po 8,10,12 godzin-różnie..na pieniążki też nie narzekam..kiedyś pracowałam w banku i już bym tam nie wróciła, jestem za słaba psychicznie, ciągle coś ludziom pociskać..ta praca mnie wykańczała,a wszyscy mówili ale masz super pracę..

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów