Strona 144 z 219 PierwszyPierwszy ... 44 94 134 142 143 144 145 146 154 194 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,431 do 1,440 z 2189
Like Tree158Lubią to

Wątek: Dieta mż

Kropcia. jest nieaktywny Znany na forum

Domyślnie Odp: Dieta mż

Hej jakby któraś z Was chciała kiedyś poskakac aerobik to polecam piosenkę Andrei Osnau -la nuta asta, fajnie mi się do tego rusza i wbrew pozorom szybko idzie zapamiętać kroki Na śniadanie zjadłam musli z jogurtem naturalnym i owocami a teraz wyciskam sobie soczek z marchewek i jabłka - mniam miłego dzionka czekam, aż mi się dzidzia obudzi i pędzę na spacer.. dziś na wadze 80,5 nie wiem jak to się stało..

Anatab jest nieaktywny Znany na forum

Jak się przemieszczasz to trzeba włączyć apkę i mieć ją przy sobie. Jak nie masz to trzeba zapisać czas i odległości z palca. Inne treningi można po prostu wpisać pilates 60 minut itp. Nie trzeba mieć przy sobie.

Anatab jest nieaktywny Znany na forum

U mnie 3 dni lenistwa i brak diety bo znajomi nas zaprosili na Mazury. Ale nie jem dużo i tylko dwa piwa przez 3 dni a jak obiad zjedzony z dwóch dań to kolacji już nie jem. Dzisiaj wracamy jeszcze msza o 18 i domek. I tydzień pobytu tylko we dwoje z mężem. Uwielbiam to. Do pracy trzeba niestety też iść.

Awatar Molly8
    Molly8 jest nieaktywny Znany na forum

Ja byłam na 17 na Mszy. W piątek zaczęłam urlop ale dziennie będę o 6 wstawac żeby iść na rehabilitację na 9. A teraz jem frytki. Dawno nie jadłam miałam smak

MammaMai jest nieaktywny Znany na forum

Nie wierzę że zniknął mi post ktory przed chwilą napisałam.

Jutro już na 6:30 muszę być w pracy. Mega wyczyn po takim długim weekendzie. Dzis na bakier jestem z dietą. Jestem tuż przed owulacja. Były słodycze, a na obiad mielone ziemniaki i kolba kukurydzy z masełkiem. Wieczorem miałam iść na spacer lecz grzmi. Poza tym chyba i tak mi się już nie chce. Wróciliśmy niedawno z kościoła i mam lenia. Może pocwicze coś jeszcze przed tv ale nie obiecuję sobie gdyż muszę jeszcze ogarnąć jedzenie do pracy na jutro

Kropcia. jest nieaktywny Znany na forum

Kurcze nie mogę spać.. Obracam się z boku na bok.. Teraz zaczęło mi burczeć w brzuchu.. ;(

Awatar Majkax123
    Majkax123 jest nieaktywny Znany na forum

Hejka.U mnie też z dietą słabo a o jakiś ćwiczeniach to już faktycznie nie wspomnę. Póki co nic się u mnie z wagą nie zmieniło.

Cytat Zamieszczone przez Majkax123 Zobacz posta
    Hejka.U mnie też z dietą słabo a o jakiś ćwiczeniach to już faktycznie nie wspomnę. Póki co nic się u mnie z wagą nie zmieniło.
    U mnie z ruchem nieźle, jesteśmy z dziewczynami na apce więc się mobilizujemy jakoś, chociaż w tym tygodniu będę miała mniej czasu po pracy i może być różnie, a raczej nie będzie tego ruchu tyle co w weekend. Ale mamy z dziewczynami wyzwanie- 8000 kcal na sierpień i będę starała się dobić chociaż do jakiegoś przyzwoitego wyniku, mimo że raczej nie uda mi się celu osiągnąć bo jestem na apce od soboty, więc zostało mi 2 tygodnie na to.

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów