Strona 184 z 219 PierwszyPierwszy ... 84 134 174 182 183 184 185 186 194 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,831 do 1,840 z 2189
Like Tree158Lubią to

Wątek: Dieta mż

Awatar Molly8
    Molly8 jest nieaktywny Znany na forum

Domyślnie Odp: Dieta mż

Cytat Zamieszczone przez Anatab Zobacz posta
    Witajcie. Nie ważyłam się bo dostałam @. Po miesiącu spóźnienia ale tak się czułam, że mąż musiał mnie odebrał. Nigdy tak nie miałam. Bolało mnie wszystko po stronie chorego biodra jajnik kręgosłup pachwina i biodro. Zwolniłam się z pracy bo nie wytrzymałam. Nie wiem dlaczego. Ale już dobrze. Od kiedy przyjmuję żelazo zaczęłam gotować i robić różne przysmaczki nawet te zdrowe. To akurat lubię.
    Ojej przykro mi że aż tak cię bolało

Ps dziewczyny tu na stronce tez są różne fajne przepisy, może sobie zajrzycie

MammaMai jest teraz aktywny Znany na forum

Cytat Zamieszczone przez Molly8 Zobacz posta
    Kropcia pewnie, na spokojnie. Poczekamy

Ja byłam dziś w Gliwicach, idę do szpitala 9 grudnia na badania. Ale tylko na kilka dni.

mama się zmienia! całe życie była taka żywiołowa, wszędzie było jej pełno, znacie pewnie takie osoby ze swojego otoczenia...a teraz... nic nie mówi mi czy coś ją boli, blada, poci się a czytałam ze "zimne poty" to jeden z objawów nowotworu.

;( po prostu chce mi się płakać.!!!
    całe życie była w stosunku do mnie wręcz nadopiekuńcza a teraz nadchodzi ten etap że to ja będę się mamą opiekować bo mama traci siły. Dobrze że rano jedzie porobić te badania i umówić się na gastroskopie.
    O Boziu........tylko mi jej nie zabieraj
    Molly, też się trochę tego boję, bo właśnie zbyt szybko traci na wadze lecz chce wierzyć że jest inna przyczyna. I tak myślę ze może nic mama nie mówi, bo też ma takie myśli i nie chce cię martwić bo twój tato to miał. Tyle że właśnie ten strach ją paraliżuje i nie je i nic nie mówi. Strach może tu być też katalizatorem. A jeśli czarny scenariusz się ziscilby to jeśli szybko podzialacie i jeśli nawet to nowotwór to może da się pokonać dziada. Molly przysięgam że od dziś modlę się za Ciebie i twoją mamę. Nie możesz zostać sama. Będę się właśnie gorąco gorliwie o to modlić. I żeby dało się zrobić szybko badania i dobrzy mądrzy lekarze się nią zajęli. Już teraz, przed snem zaczynam. Trzymaj się, proszę i czekamy do wyników. Pisz. Jestem z Tobą. I przytulam.

Awatar Molly8

Dziekuję !!! ♥️

Awatar Molly8

Ps. Badania przełożone na jutro bo musi być kał a mama nie umie na razie skorzystać z toalety. Tzn,Nie ma tej potrzeby. :/

Anatab jest nieaktywny Znany na forum

Moly modlę się za twoją mamę i przytulam. Będzie dobrze. Moja ciocia miała takie objawy bardzo schudła i to nie był rak. Więc tak nie musi być.

Anatab jest nieaktywny Znany na forum

Jestem od dzisiaj zmotywowana żeby schudnąć. Jestem umówiona z koleżanką 2 razy w tygodniu na ćwiczenia co prawda tylko stretching i zdrowy kręgosłup ale to zawsze coś. I trzymam dietę. Głównie jem w pracy ale mogę wybrać z dwóch dań albo zjeść mniej.

U mnie dzisiaj na wadze 60,1 kg.

Kropcia. jest nieaktywny Znany na forum

Molly będzie dobrze .Nie ma co gdybać tylko poczekać na wyniki..życzę zdrówka dla mamy. A moja mama też schudła 8 kg w szybkim tempie i też się już bała, a okazało się, że miała źle dobrane leki na cukier i po zmianie już mówi, że się całkiem inaczej czuje i już nie chudnie. Różne mogą być przyczyny.
    Mamma gratki widzę, że waga leci

Awatar Molly8

Dziękuję dziewczyny,
    Troszkę mi lżej.

Powodzenia w dalszym dietkowaniu.
    Ja
    Od rana mam mega migrenę aż mnie mdli, ale też trzymam dietę.
    Jutro rano msza za tatę, to już rok będzie jak go nie ma.[*].

Miłego wieczorku♥️♥️♥️

Waga wczoraj 60,1 a dziś 61,1 kg. Już nie mam siły.

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów