Strona 191 z 192 PierwszyPierwszy ... 91 141 181 189 190 191 192 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,901 do 1,910 z 1914
Like Tree144Lubią to

Wątek: Dieta mż

Kropcia. jest nieaktywny Znany na forum

Domyślnie Odp: Dieta mż

A pochwalcie się swoimi figurami, bo mi tak głupio, że sama wrzucam zdjęcia. Macie prawie dwadzieścia kilo mniej niż ja, więc ja to się raczej nie mam czym chwalić...

MammaMai jest nieaktywny Znany na forum

Kropcia, super figurka. Zazdraszczam talii!!! Bez oporów możesz wracać do pracy, figura jakbyś nie rodziła. Bez śladu na brzuchu. Jest się czym chwalić !!!! A powiedz jak rodzina reaguje na twoje schudnięcie, w końcu to aż 10 kg mniej. Miłego piątku

Raczej nikt nie komentuje..szwagierki ostatnio wzrokiem obcinały, ale nic nie powiedziały. W pracy to mi pewnie powiedzą, że nic nie przytyłam w ciąży..

Awatar Molly8
    Molly8 jest nieaktywny Znany na forum

Kropcia, może szwagierki zazdroszczą?Bo jednak figure masz ładną.

Anatab jest nieaktywny Znany na forum

Nie pamiętam jak się zalogować na naszą skrzynkę. Przypomniecie mi? Dzisiaj byłam dwa razy na spacerze. Już mi zdecydowanie lepiej. Z jedzeniem słabo bo zjadłam oprócz normalnych posiłków orzechy w karmelu 150 gram i piekłam jagodzianki. Zjadłam jedną. Cały tamten tydzień spałam do 10 nie szykowałam dzieci, trochę pracowałam a poza tym lenistwo. Dzisiaj to samo. Mój mąż to anioł

Anatab taki mąż to skarb, chwal go jak najczęściej. Brawa za aktywność. Ja też dziś ćwiczyłam a raczej próbowałam bo syn mi za każdym razem przerywał. A Kropcia mnie swoją focią zmotywowała. Wysłałam ci wiadomość z loginem i hasłem do skrzynki. Zmykam do wyra.

Molly no nie wiem, może troszkę tak być.
    Anata musisz męża pochwalić i docenić bo mało jest takich facetów..
    Mamma a co ćwiczysz? Widziałam jakieś ćwiczenia cardio, ale co dokładnie? Ja to staram się zrobić 10 km na rowerku+hula z 15 min, czasem włączę aerobik też na jakieś 15 min. Ale musiałabym zacząć ćwiczyć coś na dolną partie brzucha,biodra i uda ale sama nie wiem co..

Kropcia, to cardio ćwiczę jak leci z YouTube, oby tylko nie jakieś mocno zaawansowane, omijam np Kołakowska i tę drugą niską blondi bo nawet te ćwiczenia dla początkujących to dla mnie u nich hardcore. Od dziś mam postanowienie nie jesc słodyczy w Adwencie. Kiedyś się udało a rok czy dwa lata temu poległam bodajże w połowie,a może to było w Poście????. Tak czy owak, spróbuję.

Awatar Molly8
    Molly8 jest nieaktywny Znany na forum

Hej. U mnie na wadze 57.0 kg. Ale ta okropna grzybica nadal we mnie siedzi
    Co do tych ćwiczeń na you tube, to pamiętam że kiedyś Włączyłam sobie ćwiczenia dla seniorów i te byly Ok.

Byłam wczoraj na chrzcinach.

Powodzenia wam życzę.
    I miłego dnia.

Anatab jest nieaktywny Znany na forum

Moly piękna waga. Gratulacje. Współczuję swędzenia. MamaMai zmotywowałaś mnie. Od dzisiaj też nie jem słodyczy. Po dwóch tygodniach przestaniemy mieć na nie ochotę. Podobno tyle trwa odzwyczajenie od słodkiego. U nas zaczęły się roraty. Młodsza córka chce chodzić. 6.45 w kościele będzie ciężko.

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów