Strona 193 z 219 PierwszyPierwszy ... 93 143 183 191 192 193 194 195 203 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,921 do 1,930 z 2189
Like Tree158Lubią to

Wątek: Dieta mż

MammaMai jest nieaktywny Znany na forum

Domyślnie Odp: Dieta mż

Aja właśnie jem te jogurty czy serki smakowe no nie ze często, ale ze 3 na tydzień wpadną bo to taka szybką przekąska w pracy. No i może wcale nie jest dobre w moim przypadku, bo one potrafią mieć nawet 11g cukru na 100g jogutu, serka. To co Wy jecie na przekąskę?

Kropcia. jest nieaktywny Znany na forum

Teraz wchodzi sezon na mandarynki, myślę, że całkiem dobra i zdrowa przekąska. Albo zrobić sobie koktajl jakiś i wziasc do pracy na kefirze np.mozna dodać pietruszki bo ma działanie odchudzające. Sama jestem ciekawa co jecie na przekąskę.. albo takie wafle ryżowe można skubnąć..

Awatar Molly8
    Molly8 jest nieaktywny Znany na forum

Uwielbiam desery Monte. Te serki. One są czekoladowe a ja lubię czekoladowe smakołyki, np., lody o smaku czekoladowym, desery czekoladowe. Ale teraz musze z nich zrezygnować.
    Wafle są dobre lubie też kefir, czy jakis owoc wziąć do pracy.

Anatab jest nieaktywny Znany na forum

Moly cieszę się z wyniku. O dziwo wytrzymuję bez słodyczy. Chociaż mnie dzisiaj jak się denerwowałam to kusiło. Wytrzymałam. Jem owoce i suchary. Daję radę. Ogólnie w pracy mam nowego prezesa i nareszcie nastały porządki. Nie wytrzymałabym dłużej w takim chaosie.
    Molly8 lubi to.

Anatab jest nieaktywny Znany na forum

Jutro rano się zważę.

Awatar Molly8

Hey dziewczyny co słychać?
    Anata, też się cieszę troszkę mi ulżyło. Ceszę się że udaje ci się bez słodyczy.

Moja waga rano 57,4. Nie jest źle.

Rano jadąc o 5.30 do pracy skusiłam się na tego rogala w opakowaniu z czekoladą
    bo byłam głodna a na tej diecie przeciwgrzybiczej nie najem się warzywami wiedząc że
    w pracy czeka mnie praca fizyczna. Nie ma szans. Muszę coś słodkiego rano zjeść. Mogłam zjeść jabłko.
    No nic, w poniedziałek wezmę ze dwa jabłka na te parę godzin.

MammaMai jest nieaktywny Znany na forum

Hej Dziewczynki.*

Na wadze dziś 60,4 kg. W poniedziałek bylo 60,8 więc triche zlecialo. A dziś może na dniach dostane @ więc myślę że idę w dobrym kierunku. Ze słodyczami się trzymam. Nie jem i już nie ciągnie mnie do wafelków, cukierków a nawet czekolady, ale łapie się na tym że coś bym twardszego słodkiego pogryzła typu sezamki, jakieś karmelowe orzeszki ale ogólnie nie jest ciężko. Czyli wszystko jest w głowie. Przestawiłam się na owoce, do pracy biorę jogurt czy serek owocowy choć postaram się jednak zmniejszyć częstotliwość bo jak pisałam maja one nawet po 11g cukru w 100g produktu
    Molly8 lubi to.

Awatar Molly8

Mamma- super !
    ciesze się że wam się udaje i oby tak dalej!!!

Awatar Molly8

A ja nie mam tak łatwo w domu
    dziś na przykład mama kupiła ciastka w cukierni.
    Na szczęście nie jem ich

Codziennie mi proponuje coś słodkiego

Kropcia. jest nieaktywny Znany na forum

U mnie ok bo 77,1 chodź w tym tygodniu wpada codziennie ciasto, bo upiekłam i tak to pozniej jest.. Gratuluje Wam wytrwałości bez słodkiego, wiem, że nieraz nie jest to łatwe..

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów