Strona 193 z 282 PierwszyPierwszy ... 93 143 183 191 192 193 194 195 203 243 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,921 do 1,930 z 2814
Like Tree183Lubią to

Wątek: Dieta mż

Awatar Molly8
    Molly8 jest nieaktywny Znany na forum

Domyślnie Odp: Dieta mż

Mamma-2 tygodnie jadłam według tej diety, jeśli żołądek był skurczony to już przez święta wrócił do swych rozmiarów.
    Żołądek się uspokoił.

Awatar Molly8

Lightbulb Odp: Dieta mż

Milego wieczoru dziewczyny

ps: macie jakieś plany na Sylwestra?
    ja standardowo w domu ale nie narzekam

Kropcia. jest nieaktywny Znany na forum

My też piżama party hehe przed TV. Może jakiegoś drineczka wypije, już nie pamiętam kiedy piłam jakiś alkohol.

Kropcia. jest nieaktywny Znany na forum

Molly a jak po wizycie u endokrynologa? Wyniki w normie. Ja mam wizytę w styczniu.

Awatar Molly8

Hejka
    U endokrynologa ok.

To znaczy wyniki nie są w normie i nigdy nie będą przy moich schorzeniach (przykladowo tsh mam od lat 0,005 przy normie od 0,27) ale czuje się nie najgorzej oprócz tego że szybko się męczę.
    Idę 20 stycznia do szpitala (pisałam wcześniej o hormonie wzrostu) I mam nadzieję że gdy się unormuje będzie lepiej. Nie będę się tak męczyła.

Ps. Zapomniałam znów się zważyć

Awatar Molly8

Kropcia
    Oby u ciebie badania były ok

MammaMai jest nieaktywny Znany na forum

Też się dziś nie zwazylam. Syn się budził w nocy kilka razy, wstałam 15 minut po budziku i wszystko na oparach robiłam, nawet nie pomyślałam że dziś piątek i trzeba się ważyć. Jutro się zwaze jeśli też coś nie wydarzy się w nocy a może niestety bo w żłobku jelitowka panuje i syn już ma luzniejszą dwójkę. Ręce opadają bo wiecznie coś. Nawet końcówek do kijków nie kupiłam bo z kolei w pracy też miałam taki sajgon że głowa mała. Niemniej dziś coś muszę poćwiczyć gdyż wczoraj goście wyjechali o 20 i już czasu zabrakło na ćwiczenia.

Awatar Molly8

O rety, biedne dzieci, ciągle coś.. jak nie jelitówka to grypa na prawdę współczuję i zdrowia życzę

Anatab jest nieaktywny Znany na forum

Witajcie. Nie ważyłam się bo mam @nareszcie swój a nie wywołany lekami. Także wszystko wraca do normy oprócz tego że cykl 23 dniowy. Dzisiaj słabo jadłam bo głowa boli i jestem zajęta. My Sylwestra spędzamy w naszym domu robię imprezę na 8 osób dorosłych i 5 dzieci. Chciałabym schudnąć bo się kiepsko czuję z tą wagą. Dzisiejszy dzień mi w tym pomoże. Pierwsze 5 lat moich życia to były tylko choroby a teraz naprawdę żadko chorują. Nie wiem czy to was pocieszy. Moja młodsza ma 9 lat i jak była u pediatry ostatnio to pyta jak się oddycha u lekarza bo zapomniała

Awatar Molly8

Anatab- no to tylko się cieszyć super

Ja prawie całe życie chorowałam i choruje... Gorączki po 40 stopni. Wiecznie cos. A jako półroczne dziecko przeszłam zapalenie płuc. Leżałam w szpitalu.

Moja waga rano 56,3.

Idę posprzątać.

Oby nowy rok był na prawdę szczęśliwy i oby nikogo w nim nie zabrakło tego życzę wam i sobie. ❤️

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów