Strona 194 z 218 PierwszyPierwszy ... 94 144 184 192 193 194 195 196 204 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,931 do 1,940 z 2177
Like Tree158Lubią to

Wątek: Dieta mż

Anatab jest nieaktywny Znany na forum

Domyślnie Odp: Dieta mż

Kropcia ile masz wzrostu?
    Dzisiaj się zważyłam i waże 61.7
    Jakiś progres jest. Wczoraj bardzo późno zjadłam kolację więc myślę że jest jeszcze mniej. Dzisiaj jedziemy do mamy a potem do teściów. Będą ciasta ale dam radę. Zabiorę suchary. Dzisiaj jedyny dzień bez rorat. Wyspałam się.

Awatar Molly8
    Molly8 jest nieaktywny Znany na forum

Hejka
    a ja dziś zjadłam dwie miętowe czekoladki i teraz mam ból brzucha.
    Jednak dobrze sie czułam na diecie.

Życzę wam wytwałości
    I miłego dnia

MammaMai jest nieaktywny Znany na forum

Anata to u Was roraty dla dzieci są codziennie? U nas 2× w tyg. U mnie okres tuż tuż, no i włączyły się zachcianki, ciągnie też do słodyczy od wczoraj wieczora, nie daje sie ale na to konto wszamalam rodzynki i orzechy, trochę przegięłam i już widać to na wadze, dziś 60,6 kg, czyli wzrost o 0,2. Nic nie mogę zjeść bezkarnie. Zmykam gotować ogórkowa. A potem jeszcze zrobię kluchy leniwe. Poza tym mam lenia

Kropcia. jest nieaktywny Znany na forum

Cytat Zamieszczone przez Anatab Zobacz posta
    Kropcia ile masz wzrostu?
    Dzisiaj się zważyłam i waże 61.7
    Jakiś progres jest. Wczoraj bardzo późno zjadłam kolację więc myślę że jest jeszcze mniej. Dzisiaj jedziemy do mamy a potem do teściów. Będą ciasta ale dam radę. Zabiorę suchary. Dzisiaj jedyny dzień bez rorat. Wyspałam się.
    Ja mam 173cm wzrostu.
    Ja dziś miałam gości, wpadło ciasto. Jakoś przy rodzinnych spotkaniach nie potrafię sobie odmówić. U mnie dziś na wadze było równe 77..

Kropcia, czyli jest dobrze. Zjedzonego ciacha czy innych grzeszków na wadze nie widać. I to najważniejsze. Teraz pewnie okazja na rodzinne spotkania dopiero w święta, więc będzie bez pokus i do świąt jeszcze pewnie spadki będą. Zmykam prasować. Jak ja tego nie lubię.

Kropcia. jest nieaktywny Znany na forum

U mnie jest taka tradycja pieczenia drobnych ciasteczek na Święta tj orzeszki, drobne kruche, ule i inne, będę zaczynać robić już przyszłym tygodniu to pewnie też jakieś dziubne, ale obiecuję tylko skosztuje czy wyszły dobre, na Święta i tak większość rozdam..

Kropcia, ja tez piekę z corka zawsze ciasteczka kruche na święta. A orzeszki.... Hmmm pychota, marzą mi się, ale nie mam tego ustrojstwa do ich wypieku, zresztą musiałabym się podsumować jak się wogole robi ciasto na to no i jakiś przepis na extra dobry krem poszukac w necie. Dziś zjadłam gotowa instant owsiankę. I teraz mam dylemat słodycze czy nie? Bo z batonami, czekoladą, cuksami itp się trzymam.

Hej. Nie wiem co się dzieje ale ostatnio jestem wiecznie zmeczona. Padam już o 21 max 22. Nawet jak przebudze sie jakimś cudem w nocy przed północą bo chce jeszcze coś zrobić w domu czy dla siebie, to jestem i tak nieprzytomna i szybko wracam do wyra. A jeszcze do niedawna 23 byla tą godzina o której najwcześniej kładłam się spać. Po pracy robię niezbędne minimum i tyle. Nie ćwiczę, nie mam siły. Nawet nie szykuje pudełek do pracy, no chyba że zostanie coś z obiadu. Ale dodatkowo nic. Dlatego co biorę do pracy, pozostawia wiele do życzenia, np. bułka i serek waniliowy, kabanosy, ostatnio nawet wpadła zupka chińska a zupki chińskie jadłam ostatnio chyba na studiach. Poza tym puchne bo mam @. Na wadze wzrost, oby właśnie tylko przez @, no i mimo niejedzenia słodyczy.*I właśnie słabe to że nie tykam słodyczy, nie jem nawet ciast a waga nie współpracuje. Nawet przy gorszym jedzeniu to jednak staram się nie szaleć a efektów brak.

Awatar Molly8

Lightbulb Odp: Dieta mż

Hey dziewczyny.
    Napisałam długi post i się nie dodał

Mamma-
    takie zmęczenie może być skutkiem różnych chorób lub niedoborów witamin,
    np.wiem że niedobór witaminy D, daje taki skutek.
    Oby ci się samopoczucie poprawiło.

Co do diety to u mnie też nie najlepiej..

Dziś przyszła do mnie zamówiona książka
    na temat tych grzybów i drożdżaków.
    I wiem jedno.. tej wiedzy która jest w książce nie znalazłam w internecie.

Miłego dnia.
    Ostatnio edytowane przez Molly8 ; 08-12-2022 o 17:13

Awatar Molly8

Okazuje się że jest 5 etapów rozwoju infekcji ogólnoustrojowej grzybicy.
    Są po kolei wyróżnione objawy.
    Ja widzę ze jestem na pierwszym etapie.
    Natomiast 5 etap to już sepsa. I połowa przypadków kończy się śmiercią.

No nic. Nie będę czekać aż to świństwo będzie się rozmnażać jeszcze bardziej. Muszę zastosować te porady zawarte w książce i jest duża szansa na całkowite wyleczenie. A antybiotyk jak się okazuje tego nie leczy. Bo antybiotyk stosuje się kilka tygodni a całkowite wyleczenie candidy trwa kilka miesięcy.

Są wymienione grzybice żołądka, jelit, nerek, płuc, narządów rodnych, zatok, ukladu nerwowego i można dalej wymieniać.
    A najgorsze jest to że lekarze pierwszego kontaktu mają małą wiedzę na temat grzybic. Wypisują antybiotyk lub dają skierowanie do specjalisty.

Najgorsze jest to że nie jedzenie słodyczy i całkowite odstawienie cukrów, nie zabijają tych pasożytów. One po prostu zapadają w letarg i mogą tak sobie tkwić w nim nawet kilkadziesiąt lat.
    Dlatego do tej diety należy spożywać środki które niszczą grzyby.

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów