Strona 214 z 242 PierwszyPierwszy ... 114 164 204 212 213 214 215 216 224 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,131 do 2,140 z 2411
Like Tree169Lubią to

Wątek: Dieta mż

Awatar Molly8
    Molly8 jest nieaktywny Znany na forum

Domyślnie Odp: Dieta mż

Ps;
    Dopiero dziś mam bóle brzucha i @ na poważnie. wzielam już Nimesil. Dlatego odpuszczę sobie dziś ważenie. Zważe się za tydzień.

Anatab jest nieaktywny Znany na forum

Moly uważaj na nimesil. Teraz lekarze przypisują go w nadmiarze. Mi też. Ten lek jest lekiem drugiego rzutu
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]. W Polsce nastąpiła moda na nimesil a za granicą jest wycofany.

Awatar Molly8

Ok, dzięki.
    Biorę go gdy wyjątkowo boli mnie podbrzusze, raz na 2-3 miesiące

Jak tak sporadycznie nic się nie powinno stać ale spróbuj np nospę albo 2 apapy.
    U mnie dzisiaj stres bo byłam z młodszą w szpitalu na szyciu głowy. Ale wszystko ok
    Przeszkadza mi te 2 kg które ostatnio mi doszły i muszę coś z tym zrobić. W poniedziałek dostanę od koleżanki tą dietę to spróbuję ją stosować. Dzisiaj zjadłam trochę słodyczy niestety o tej porze roku mnie kuszą. Ale mniej obiadu.
    A jak tam wy się trzymacie?
    Molly8 lubi to.

MammaMai jest nieaktywny Znany na forum

Hej Dziewczynki.Na wagę narazie nie wchodzę ale staram się robić swoje. Po grypie żołądkowej, która trzymała mnie tydzień widzę że jem mniejsze porcje. Żeby chociaż to utrzymać. Na śniadanie dziś zjadłam owsiankę z bananem i jogurtem vege

Awatar Molly8

Hejka,
    ja nadal podjadam słodycze więc pewnie na wadze będzie więcej w piątek.
    Mam urlop (5 dni), jutro mimo śniegu chcę pojechać na cmentarz do taty oraz dziadka i babci.

Kropcia. jest nieaktywny Znany na forum

Hej. U mnie dziś 76,2.. ale też podjadam słodycze.. zrobiłam też dziś deserki z chia.. popołudniu planuje troszkę wyjść z młodym na śnieg, może ulepie bałwana miłej niedzieli

MammaMai jest nieaktywny Znany na forum

Kropcia, ale jest spadek. Więc to najważniejsze. Zaraz będzie 75!

Neskaa jest nieaktywny Znany na forum

Hej gratuluję spadków,u mnie tragedia. Pokusiło mnie zważyć się rano i na wadze 58kg co zepsuło mi humor na dłuższy czas. Za kilka dni powinnam mieć @ ale nie wiem czy to ma jakiś związek z takim wzrostem. Czuję się okropnie a w dodatku cały weekend skreślony bo 2 imprezy a dziś dojadam bo dostałam ciasto na wynos i sałatkę. Powiem Wam szczerze że ostatnio mam dość tej całej diety i pilnowania się na każdym kroku a każde odstępstwo skutkuje wzrostem. Szkoda że w dół tak szybko waga nie leci. Niby mam dziś 600 kcal spalonych ale co z tego jak zjadłam ok 3 tys. No nic,mam nadzieję że jutro będzie lepiej bo nie chce Wam tu marudzić. Miłego popołudnia

Witajcie. Ja dostałam @i waga 62.2 tzn że może schudłam. Wczoraj i w sobotę byłam na spacerze i więcej tego nie zrobię. Boli biodro i kręgosłup nigdy więcej. Zazdroszczę wam aktywności. Neska trzymaj się i nie myśl cały czas o kaloriach. Po prostu jedz regularnie i małe ilości.

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów