Strona 217 z 242 PierwszyPierwszy ... 117 167 207 215 216 217 218 219 227 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,161 do 2,170 z 2411
Like Tree169Lubią to

Wątek: Dieta mż

Kropcia. jest nieaktywny Znany na forum

Domyślnie Odp: Dieta mż

Mojemu małemu lekarz przepisał Floxal krople i na noc maść pod dolną powieke. Maści oczywiście sobie nie dał dać, ale po samych kroplach już na drugi dzień oko było jaśniejsze i ropa prawie,że nie leciała, a po dwóch dniach już super. Lekarz mówił żeby kropić jeszcze tydzień po ustaniu objawów, bo to lubi wracać.

Kropcia. jest nieaktywny Znany na forum

A mi się dziś chyba jęczmień robi bo tak mnie boli. Przecieram obrączka, ale nie pomaga. Boje się, że rano się z bąblem na oku obudzę..

MammaMai jest nieaktywny Znany na forum

Kropcia, ja mam maść floxal właśnie, krople tobrex które na dzieci podziałały i od mamy dicortineff. Zobaczę co ten doktor mi wypisał - mąż właśnie pojechał do apteki zrealizować receptę. Coś dał mi też na ból gardła. Dziś czuje jeszcze migdał lub węzeł chłonny. Oko nie boli i nie mam żadnych niedogodności z wyjątkiem ropy rano i czerwonej gałki w środku i pytań w pracy co się mi stało lub dlaczego jeszcze takie czerwone. I czemu to gardło tak strasznie musi boleć?

Anatab jest nieaktywny Znany na forum

Dziewczynki dużo zdrowia. My zdrowi wszyscy oprócz zszytej głowy córki ale to nic skomplikowanego

Awatar Majkax123
    Majkax123 jest nieaktywny Znany na forum

Hejka dziewczyny, jak mnie tu dawno nie było .
    Dietę zaprzepaściłam, i dużo przytyłam obecna waga 81kg, to jest porażka żeby tak się zaniedbać.
    Prubuje od stycznia zacząć od nowa ale jakoś mi nie wychodzi , najdroższe są wieczory i chęć na słodycze.
    Nie nadrobię już tego wszystkiego co pisaliście. Ale postaram się teraz pisać częściej.
    A przez to że mniej pisałam w końcu doszło do tego że zapomniałam robino i hasła musiałam to zresetować żeby móc się tu zalogować od nowa. Muszę zmieni. Suwaczek , aż wstyd że tak poległam.

Awatar Majkax123

Niestety nie umiem zmienić suwaczka zapomniałam jak się to robi

Neskaa jest nieaktywny Znany na forum

Hej dziewczyny,życzę zdrowia. Majka witaj,znam ten ból. Też przestałam pisać i po diecie. Słuchajcie jestem tak zdesperowana że 2 dni temu wykupiłam dietę i mam zaplanowane co dokładnie i w jakiej ilości jeść. Mam rozpisane posiłki na cały tydzien,w każdy poniedziałek mam zdać relację co i jak i później dostaje jadłospis na następny tydzień z listą zakupów co potrzebuje.
    Kosztowało mnie to 170zl za 2 miesiące ale może wkoncu coś ruszy. Jak sama kombinuje to albo jem za dużo albo za mało i podjadam wieczorami a tak to mam rozpisany plan.Wiem ile białka,ile węglowodanów,wszystko wyliczone itd Generalnie jestem oszczędna więc jak zainwestowalam kasę to szkoda mi to stracić. Nic już nie liczę kcal wszystko mam policzone. Obym wytrzymała,trzymajcie kciuki i Wam również życzę wytrwałości w postanowieniach. Do lata coraz bliżej,będę tu zdawać relację. Miłego dnia

Awatar Majkax123

Koniecznie daj znać jak ci idzie.

MammaMai jest nieaktywny Znany na forum

Majax witaj, fajnie że wróciłaś, a że nie akceptujesz obecnego stanu to już pół sukcesu. Masz już jakiś plan? Neskaa o! to raportuj co i jak. Na ile zapotrzebowania dziennego kcal ci rozpisano dietę? Wracam powoli do zdrowia, ale jeszcze trochę zanim wyjdę z tego i się ogarnę na nowo z tym odchudzaniem. W życiu nie sądziłam że tak mnie rozwali choróbsko i na tak długo, chyba pierwszy raz i już wiem że do Wielkanocy nie uda się osiągnąć pierwszego celu bo to aż prawie miesiąc mi zabierze z tego okresu, no trudno. Na szczęście nie mam żadnych imprez, wyjść ani nic z tych rzeczy że muszę wyglądać. Dam znać jak już ruszę na nowo. A wam Kobietki kibicuje i czytam wpisy.

Neskaa jest nieaktywny Znany na forum

Dieta 1400 kcal mniej więcej +/- 50kcal w jedną bądź drugą stronę. Dziś mam 2 dzień,póki co tak się zawzięłam że to mi wystarcza i nadprogramowo była tylko kawa z łyżeczką cukru ale bez tego to ja nie funkcjonuje. Z ruchem u mnie średnio jak na mnie. Spalam dziennie ok 400-500kcal według zegarka a wiem że potrafię więcej no ale narazie tak zostaje bo nie mam ani czasu ani chęci na dodatkowe ćwiczenia. Zobaczymy jak będzie,w poniedziałek się zwaze i dam znać bo póki co waga spadała a za chwilę wracała do tego nieszczęsnego 58. Oficjalnie z taką waga zaczęłam.

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów