Strona 235 z 282 PierwszyPierwszy ... 135 185 225 233 234 235 236 237 245 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,341 do 2,350 z 2814
Like Tree183Lubią to

Wątek: Dieta mż

MammaMai jest nieaktywny Znany na forum

Domyślnie Odp: Dieta mż

Zrobiłam dziś też badania. Ale wyniki odbiorę dopiero w środę lub nawet w piątek. Chyba jakby coś złego się działo to by zadzwonili sami, co? Dalej biorę te leki które mi dała na ten ból nerek, nerwoból, przewianie???! I zauważyłam że po któryś puchnę i mam wzmożony apetyt. Zobaczę co wyjdzie z tych wyników, umowie najwyżej wizytę na skonsultowanie i odstawie leki bo skutki uboczne mnie trochę niepokoją.

Awatar Molly8
    Molly8 jest nieaktywny Znany na forum

Powodzenia, oby było dobrze !

Awatar Molly8

Hej.
    ________
    Moja mama wczoraj miała silne bóle dostała morfine.

---------
    Ja zaczynam się bać czy z tego wyjdzie. Jest w Szpitalu drugi tydzień a dopiero wyciągnęli jeden kamień. Nie może nic jesc od poniedziałku. Jest słaba i obolała.

________

Ojej Molly masakra co piszesz o mamie? Dlaczego wyciąganie jej kamieni tyle trwa? Jeden na tydzień, czemu tak wolno? A chociaż są odwiedziny w szpitalu?

Ja jutro swoją zawożę i będę siedziec jak na bombie czy to nie raczysko. Kurcze moich dwóch kolegów ojcowie zmarli na raka płuc, ale palili dużo papierosów, a moja mama nie pali i nigdy nie palila. Dusili się strasznie. Jest ryzyko że to jeszcze chłoniak bo ma mnóstwo powiększonych węzłów chłonnych. Wiem że mama się załamie jeśli to będzie. Ja zresztą też.

Anatab jest nieaktywny Znany na forum

Witajcie. Przytylam was. Będzie dobrze. Pomodlę się za zdrowie mam. U mnie waga 60 kg i mnóstwo stachu. Ostatnio nie miałam okresu nawet po progesteronie. Jedyna szansa ciąża albo b poważne zaburzenia hormonalne. Pojawił się po 9 dniach a lekarz mówiła że może tylko do 7 dni.

Anatab to trochę strachu miałaś. Dobrze że się w końcu pojawił ten okres. Już widzę twoją radość jak zobaczyłaś że jest. I ulgę. U mnie dalej plan się sypie. Nie przykładam uwagi do tego co jem. I nie ćwiczę. Z ręką na sercu wszystko to przez brak czasu. W ogrodzie też nic nie zrobione jak nigdy. No wszystko leży. Zaraz odstawie mamę do szpitala i od razu jadę do pracy. Ciekawe czy są odwiedziny, bo inaczej klapa.

Mamę wzięli na oddział. Na szczęście są odwiedziny. Spędziłam na izbie przyjęć ponad 3 godziny. To co się tam dzieje to aż nie do wiary, strach chorować. W pewnym momencie dywagowali czy wogole ją przyjąć. Dacie wiarę. A w naszym temacie to zjadłam dziś oączka, musiałam odreagować stres a poza tym głodna byłam od tego czekania. Może też od jutra zacznę ćwiczyć bo dziś na pewno nie gdyż mąż na nocke w pracy. Muszę wyjść na prostą bo na wadze 0,5 kg więcej.

Awatar Molly8

Cześć dziewczyny!

Anatab-to super że okres się pojawił

Mammamai- bo moja mama ma te kamienie w przewodach a nie woreczku i one wędrują po całym brzuchu, mama mowi że godzine jej szukali kamienia, ledwo wytrzymała ten ból, wczoraj i przedwczoraj miała bóle dostała morfine bo nic nie pomagało a dziś dopiero zjadła pierwszy posiłek od poniedziałku. Jak dobrze pójdzie to jutro wyjdzie o ile w nocy znów nie będzie ją bolało.

Wiem jak to jest na izbie przyjęć przeciez moja mama wtedy ( 3 tygodnie temu) była odsyłana z bólami do domu mimo że miała w ręce skierowanie do szpitala.

Awatar Molly8

lekarz rodzinny kazał pilnie do szpitala (próby wątrobowe miała powyżej 900 a norma była do 39 a szpital stwierdził że nic złego się nie dzieje proszę jechać do domu, dopiero jak dostała żółtaczkę to ją przyjęli ale lekarz stwierdził ze jeszcze 1 dzien by wytrzymała. Więc tak jak piszesz- strach chorowac

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów