Strona 238 z 282 PierwszyPierwszy ... 138 188 228 236 237 238 239 240 248 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,371 do 2,380 z 2814
Like Tree183Lubią to

Wątek: Dieta mż

Awatar Molly8
    Molly8 jest nieaktywny Znany na forum

Domyślnie Odp: Dieta mż

A ten penjonat koło plaży o którym pisałam kosztuje 250 zł za dobę! podziękowałam. To nie byl pensjonat jak się okazało tylko willa.

Na szczęście znalazłam ten pensjonat Pani powiedziała że nigdy nie przyjmuje młodzieży więc jest cisza i spokoj dzieci przyjmuje

Awatar Molly8

Oby wszystko się udało, żadnych kłopotów zdrowotnych to będzie super. Pojadę sobie.

MammaMai jest nieaktywny Znany na forum

Super!!!!!! Będę ci kibicować, żeby wyjazd się udał. Oczywiście mam nadzieję że napiszesz relacje w trakcie lub po.

Awatar Molly8

Thumbs up Odp: Dieta mż

Dzięki .pewnie! będę pisać I wyślę jakieś fotki morza itp na email

Kropcia. jest nieaktywny Znany na forum

Hej, hej. U mnie się nic nie dzieje.. waga bez zmian. Diety nie trzymam. W pracy urwanie głowy. Muszę się zmobilizować ale ciężko mi się zebrać w sobie. Też mam urlop od 19tego czerwca i też mamy zamiar jechać nad morze, ale jeszcze nie wiem gdzie. Luźny pomysł był,że Łeba bo tam jeszcze nie byliśmy. Chyba też muszę coś zarezerwować już, to może to na mnie zadziała mobilizująco.

Awatar Molly8

Arrow Odp: Dieta mż

Kropcia,ja też diety nie trzymam.
    Lepiej wcześniej rezerwować miejsce.
    A ja rozważam pociąg 1 klasa (podobno mniej ludzi nim podróżuje i jest więcej miejsca . I chciałabym wagon bez przedziału ale mam jeszcze dużo czasu na zastanowienie bo nawet biletu jeszcze nie można kupić)
    Ostatnio edytowane przez Molly8 ; 29-04-2023 o 06:05

MammaMai jest nieaktywny Znany na forum

Ja się staram, ale różnie wychodzi. Zresztą w tym tygodniu 2 osoby miały urodziny w pracy. I znowu ciasto, nakłaniają, weź nie zjedz, poza tym nie ukrywajmy u mnie też słaba wola. Ale w majówkę chce być aktywna. Wczoraj był rower, dziś już zaliczone kijki

Neskaa jest nieaktywny Znany na forum

Witam ja diety nie trzymam ale robię dziennie po ok15 km wiec aktywność jest. Odezwę się w któryś dzień na spokojnie. Trzymam kciuki za Was wszystkie,udanej majoweczki.

Anatab jest nieaktywny Znany na forum

Witajcie kochane. Odrobiłam zaległości. W pracy mam teraz najbardziej gorący okres bo zajmuję się rekrutacją do szkół. U mnie waga 60.6. Na szczęście nie 62. Może się jakiś zmobilizuje przed wyjazdem do Turcji. 56 byłoby super ale jest ciężko bo czuję że przemiana materii słaba. Podobno pomaga jedna szklanka wody z całą cytryną wyciśniętą i łyżka miodu. Jutro wyjeżdżam z mężem do Gdańska bez dzieci. Na 3 dni. Oby pogoda dopisała. Takie spóźnione świętowanie 20 lat małżeństwa. W tamtym roku mieliśmy komunię.
    Miałam przepisane leki na biodro ale mimom osłonowego bardzo silnego na receptę boli strasznie żoładek. Więc przeszłam na decyzję o podaniu osocza bogatopłytkowego. Mam nadzieję że to pomoże i wrócę do normalnej sprawności. Trzymajcie się. Dobrego weekendu.

Anatab jest nieaktywny Znany na forum

Moly bądź odważna i realizuj marzenia. Ja jako nastolatka pojechałam sama do Wrocławia na Taize. I planuję w maju lub czerwcu jechac na rekolekcje też sama.

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów