Strona 239 z 282 PierwszyPierwszy ... 139 189 229 237 238 239 240 241 249 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,381 do 2,390 z 2814
Like Tree183Lubią to

Wątek: Dieta mż

MammaMai jest nieaktywny Znany na forum

Domyślnie Odp: Dieta mż

Hej, u mnie spadek taki że prawie nic bo tylko 0,2 kg więc jeszcze nawet tego pół kg co mi przybrało się ostatnio nie zgubiłam. Anatab miałyśmy kiedyś taką samą wagę, a teraz ja niestety więcej niż ty. Pogoda taka pod znakiem zapytania. Rano padało a teraz wprawdzie się przejasnia, ale wciąż tak sobie a chciałabym chociaż iść na spacer. Na kijki chyba nie dam rady, po wczorajszych mam zakwasy.*

Awatar Molly8
    Molly8 jest nieaktywny Znany na forum

Cool Odp: Dieta mż

Witajcie moje drogie.
    Anatab-tylko że mam zaburzenia lękowe i to jest trudne pojechać sama tyle godzin bo moge dostac ataku paniki... jednak bede miala tabletki na uspokojenie w razie czego.Mam nadzieję że jednak dam rade. Znalazłam wczoraj taki kanal na you tube gdzie jedna pani miłośniczka kolei jeździ często pociągiem i nagrywa wszystko. Ponadto sprawdziłam jak wygląda wzór biletu, gdzie są te informacje, numer wagonu czy pociągu.
    I kupię bilet w pierwszej klasie w wagonie bez przedziału, bo już kiedyś jechałam w przedziale, ludzie chrapali a ja nie spie w pociągu więc to była niekomfortowa sytuacja a gdy chciałam iść do wc musiałam uważać na ich nogi. hihi...
    MammaMai-ja jutro się zwaze bo nie wiem ile ważę. Dziennie coś słodkiego wpadnie. Aż wstyd. Na szczęście nie zamierzam chodzić po plaży w stroju kąpielowym.
    U mnie chłodno ale słonecznie. Miłej majówki wam życzę buziaki !
    Ostatnio edytowane przez Molly8 ; 30-04-2023 o 12:50

Molly, jak kiedyś byłam w czerwcu nad morzem to tak wiało że nie było szans wyjść w stroju kąpielowym. Ale też było fajnie, no i na pewno dużo jodu wtedy przyswoilam bo to były że 3-4 dni wietrzne a codziennie spacerowałam po plaży po 2 razy dziennie, na wszelki wypadek weź ciuchy na taka pogodę.

Awatar Molly8

Wezmę różnie bywa z pogodą.

Awatar Molly8

Red face Odp: Dieta mż

Acha zważyłam się, ważę 55,1. Przytyłam jakieś pół kg. Nie jest źle. Piękna pogoda dzisiaj. Oby tak było na naszych urlopach.

Molly masz super wagę. Nie wiem kiedy cię dogonię i czy w sumie nawet aż chciałabym tak mało ważyć ale z 57 chociaż. U mnie aktywnie w majówkę, w Żorach przeszłam 7 km

Wczoraj* nie w żorach

Od dziś zaczynam testować picie wody z cytryną ale na wieczór, żeby przez noc pobudzić metabolizm. Nie wiem czemu ma to być rano, a nie może być wieczorem lub o innej porze dnia????

Awatar Molly8

MammaMai-piszą w necie że poranne picie wody z cytryną pobudza organizm pomaga się obudzić, cytryna na czczo pobudza trawienie.

Awatar Molly8

Cytat Zamieszczone przez MammaMai Zobacz posta
    Molly masz super wagę. Nie wiem kiedy cię dogonię i czy w sumie nawet aż chciałabym tak mało ważyć ale z 57 chociaż. U mnie aktywnie w majówkę, w Żorach przeszłam 7 km
    Tak, tylko pamiętaj że ja mam 156 cm wzrostu jestem niskiego wzrostu

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów