Strona 76 z 76 PierwszyPierwszy ... 26 66 74 75 76
Pokaż wyniki od 751 do 758 z 758
Like Tree84Lubią to

Wątek: Dieta mż

MammaMai jest nieaktywny Znany na forum

Domyślnie Odp: Dieta mż

Dziewczyny, oto dziś wielki dzień. Stało się, rozpoczynam właśnie walkę od nowa. Z wagą 59,3 kg. Nie ma odwrotu. Chciałabym powiedzieć ze odcinam grubą kreską dzisiaj to co było do wczoraj, ale czuję ze nie będzie lekko, zwłaszcza ze słodyczami, bo ostatnio to jadłam ich straaaaaasznie dużo. Dlatego na awaryjne sytuacje mam owoce, kisielki instant (wiem syf, ale co zrobić, lepsze to niż wafelki w czekoladzie, przynajmniej maja mniej kcal), jogurty owocowe, w tym te wege. Własnie popijam wodę z octem jabłkowym..... bleeeee, ale okazało się ze nie mam w domu cytryny bo mąz ostatnio zużył do syropu z mniszka, a do sklepu mi dzis nie po drodze. Postanowiłam pisać tu w każdym kryzysie,więc wybaczcie ale teraz będę się pewnie często udzielać bo wiecie jak to jest w pierwszej fazie (choć u mnie ta pierwsza faza to juz pewnie z 10 raz) i wieczorkiem będę zdawać rzetelnie uczciwie raport. A jakbym zawaliła poproszę naprawdę o kopa w dupcię i dobry opier papier. A jak tam u Wa? Jak sie miewacie po weekendzie? Miłego poniedzaiałku

Awatar Majkax123
    Majkax123 jest nieaktywny Znany na forum

Cytat Zamieszczone przez MammaMai Zobacz posta
    Na 2 tygodnie....chlip chlip....choć może uda mu się zjechać na weekend ale to tak narazie pod znakiem zapytania. Zapowiada Wam się udany wieczór rocznicowy, bony wstyd się przyznać ale w teatrze nie byłam z 5 lat. Zazdroszczam!!!!!! I życzę super rocznicy. Nie wierzę 20 km to dopiero kalorii spaliłaś!
    Ja nigdy nie byłam, i szczerze bym nawet nie poszła. Jakoś mnie to nie kręci. Szybciej do kina.
    Dziś o 22 będę miała 5 dni postu. Czuję się bardzo dobrze, waga spadła do 67.5kg. planowo w sobotę dostałam miesiączkę, więc teraz powinno już być tylko lepiej. Może uda mi się zrobić 14 dni postu. A jeśli nie to dobre będzie chociaż coś, zresztą zależy wszystko od samopoczucia.

Red face Odp: Dieta mż

Cytat Zamieszczone przez Majkax123 Zobacz posta
    Ja nigdy nie byłam, i szczerze bym nawet nie poszła. Jakoś mnie to nie kręci. Szybciej do kina.
    Dziś o 22 będę miała 5 dni postu. Czuję się bardzo dobrze, waga spadła do 67.5kg. planowo w sobotę dostałam miesiączkę, więc teraz powinno już być tylko lepiej. Może uda mi się zrobić 14 dni postu. A jeśli nie to dobre będzie chociaż coś, zresztą zależy wszystko od samopoczucia.
    Majax, dobry i jeden dodatkowy dzień postu. Super jeśli dasz rade 14 dni, a jak nie to walcz chociaz o 6, 7...waga super ci spadła. Jestem pod wrażeniem naprawdę. Juz dawno takiej nie miałaś, chyba????. Jest mniej niż w suwaczku. Trzymam kciuki. Daj znać ile wytrwasz. Walcz Wojowniczko! Walcz!

Molly8 jest nieaktywny Znany na forum

Gratuluję Majax
    Mam nadzieję że jak wrócisz do jedzenia to żadne jojo cię nie dopadnie. Ale zastanawiam się jak to jest.. człowiek potrzebuje witamin, minerałów a ty nic nie jesz. skąd organizm bierze te potrzebne witaminy? z zapasów?

Byłam już na rowerze. Planowałam pojeździć z godzinę ale dostałam takich boleści ze omal nie skonałam i po 40 minutach musiałam wrócić. Chyba znowu odezwała się mi przepuklina. Teraz już mi przechodzi powoli więc chce zaraz zjeść śniadanko. Już nawet wiem co zjem.

Awatar Majkax123
    Majkax123 jest nieaktywny Znany na forum

Cytat Zamieszczone przez MammaMai Zobacz posta
    Majax, dobry i jeden dodatkowy dzień postu. Super jeśli dasz rade 14 dni, a jak nie to walcz chociaz o 6, 7...waga super ci spadła. Jestem pod wrażeniem naprawdę. Juz dawno takiej nie miałaś, chyba????. Jest mniej niż w suwaczku. Trzymam kciuki. Daj znać ile wytrwasz. Walcz Wojowniczko! Walcz!
    Nie , nie miałam. Mój rekord to było 68.6 kg. 1 marca. Muszę wkoncu coś że sobą konkretne zrobić, bo juz prawie rok czasu walczę o to by mieć 60 kg.

Zielonomijest jest nieaktywny Znany na forum

Cytat Zamieszczone przez Anatab Zobacz posta
    W środę mam 20 rocznicę ślubu. Mam nadzieję że córka wyzdrowieje bo ma zostać ze starszą a mnie mąż zabiera do teatru.
    Jak pięknie! Już dzisiaj życzę Wam słodyczy i goryczy na następne lata razem. Cudny staż. A teatr... o mamo ile ja bym dała żeby się wyrwać. Chyba też muszę poprosić Męża. Teatr uwielbiam i kocham ogromnie. Życzę niesamowitych wrażeń na spektaklu

Zielonomijest jest nieaktywny Znany na forum

Hej laski, w sobotę miałam taki wycisk przy układaniul drzewa, że w plecach nadal zakwasy. W weekend odzywały się echa urodzin. Ale nie narzekam na wagę. Sukcesywnie i do przodu. Tylko 5 kg do celu, a rzeczywiście zrzucam zdrowo i odpowiednim tempie. Więc raczej nie potrzebnie o tym myślę. Przeskocze tą wagę i zejde w dół dalej. MammaMai trzymam kciuki. Jesteś na dobrej drodze, wracasz do zdrowych nawyków i to w tym najważniejsze

Strona 76 z 76 PierwszyPierwszy ... 26 66 74 75 76

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów