Strona 94 z 216 PierwszyPierwszy ... 44 84 92 93 94 95 96 104 144 194 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 931 do 940 z 2158
Like Tree158Lubią to

Wątek: Dieta mż

MammaMai jest nieaktywny Znany na forum

Domyślnie Odp: Dieta mż

Zielonomijwst super ze znowu idziesz z wagą w dół. Ależ z tą aktywnością zaszalałaś! Podziwiam. Ale nie spoczywaj na laurach, ciśnij. Wierzę że zejdziesz z wagą jeszcze bardziej do komunii.

Zielonomijest jest nieaktywny Znany na forum

Dzisiaj na wadze 72.4. Wczoraj wpadły wieczorem lody, znowu układałam godzinę drzewo i był spacer.

Zielonomijest czyli wagą znowu w dół, no i superancko. U mnie za dużo dziś węglowodanów, ale byłam na kijkach. Niestety sama, koleżanka zrezygnowała przez brak czasu, trudno najwyzej bede chodzic sama jak kiedyś. A dziś maszerowałam przez 37 min. Jak na początek jestem zadowolona
    Ostatnio edytowane przez MammaMai ; 04-06-2022 o 22:07

Zielonomijest jest nieaktywny Znany na forum

Dziś rano na wadze 72.1 kg. Noo chodzenie z kijkami to w sumie nie taka prosta sprawa. Bardzo ładnie na początek, przy przepuklinie to taki bezpieczny ruch. Aaa jak przy tym talia ładnie się rzeźbi. Tak trzymaj

Neskaa jest nieaktywny Znany na forum

Dziewczyny, powiem Wam ze brak słów do mnie.Mam dziś takiego doła jak dawno nie mialam. Wszystko mnie irytuje. Jestem w trakcie @ i zjadłam całą paczkę Rafaello i kilka cukierków. Byłam na grillu u znajomych i tam też nie lepiej ,a do tego wszystkiego alkohol.Nawet nie wchodzę na wage bo ruchu oczywiście zero

Awatar Molly8
    Molly8 jest nieaktywny Znany na forum

Neska- ja jutro @ ale dziś jestem kłębkiem nerwów a w Kościele mało brakowało bym się popłakała, hormony szaleją.
    Ale siostra zapytała czy chcę z nimi pojechać do takiego wielkiego parku, pojechałam,było fajnie tylko jak robiła zdjęcia statywem z góry to było widać mój brzuch. muszę schudnąć bo się wstydzę robić takie fotki.

Anatab jest nieaktywny Znany na forum

Neskaa ja ci już pisałam wyluzuj jesteś szczuplutka. Raz ci się może zdążyć szczególnie przed @. Molly ja humory przed okresem mam straszne i to jest dużo gorsze niż ochota na słodycze. Ale nigdy nie wiem czy w tym miesiącu będę zła czy łagodnie przejdę ten czas. Czasami zamykam się w pokoju żeby na nikogo się nie zdenerwować.
    Dzisiaj robiłam w domu urodziny teścia dla 10 osób trochę jadłam ale raczej nie miałam czasu. Ale wypiłam poł butelki wina. Jutro muszę iść na spacer i się ogarnąć. Było cudnie. Zamówiliśmy mszę jedliśmy piliśmy i światowaliśmy. Rano ważyłam 60.3 a jeszcze mam @więc nie jest źle. Za tydzień znowu spotkanie towarzyskie ale będę grzeczna. Dawne spotkanie klasowe. Powinnam się szybciej odchudzić. Jakbym się ogarnęła to bym była laska. Tylko nic nie wiedziałam o tym spotkaniu. Od 14 lat ważę mniej więcej 58-60 kg. Przez krotki okres ważyłam 53 ale wtedy dużo pracowałam nie jeździłam autem i musiałam dużo chodzić praca przedszkole rehabilitacja bo wypadku. Jutro będzie lepszy dzień

Jutro się zważe ale cudów się nie spodziewam, tym bardziej ze ostatnio nie było dobrze, a jeszcze w ten weekend wpadło dużo węglowodanów. Wczoraj zrobiłam zapiekankę makaronowa ze szpinakiem i kurczakiem z sosem serowo śmietanowym, kaloryczne masakra, a zrobiłam na dwa dni, poza tym dawno nie jadłam to nie skończyłam na małej porcji, w dodatku podjadam a to kajzerkę, a to naleśnika, placki itp....owszem wczoraj i dzisiaj był ruch, ale raczej nie uratował sytuacji, zresztą jak pisałam, widzę w lustrze ze coś mnie więcej tu i tam....Ale mam już dosyć samej siebie, więc kończę z folgowaniem. Będę pisać jak Zielonomijest codziennie jak sobie radzę i to będzie świadectwo

Neskaa wiem co czujesz bo mam tak samo. Tyle że może bardziej wściekła jestem na siebie samą, bo mam większą wagę. Choć wiadomo jak nie akceptujemy swojej wagi to i frustracja na siebie wprostproporcjonalna do popelnianych głupotek. Oby rozum i determinacja wróciły. Masz kopa w cztery litery ode mnie

Anata, Molly mam tak samo przed okresem, choć bliżej mi do Anaty, robię *****burzę o byle co, chodzę nabuzowana i zła, strach się do mnie zbliżać i mówić, jestem normalnie inną osobą, jak nie ja, doslownie. Anata, rewelacyjna waga mimo okresu. Molly, mama już wyjechała?

Strona 94 z 216 PierwszyPierwszy ... 44 84 92 93 94 95 96 104 144 194 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów