Strona 1 z 4 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 33
Like Tree2Lubią to

Wątek: Słodkości na diecie.

psciolka jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Dąbrowa Górnicza

Smile Słodkości na diecie.

Myślę,że dobrze jest podzielić się tym jak zaspokajamy swoje ochotki na słodkości kiedy jesteśmy na diecie. Ja mam jeden jedyny sposób i nie potrzebuję ani grama czekolady kiedy jem mój ulubiony deserek : Ser biały 0% posypuję cukrem pudrem i cynamonem,zostawiam na 5-10 min w tym czasie z wody z sera i cukru pudru robi się zimny lukier i takie jem.Mało kalorii,dużo wapnia i białka a smak....nie do pobicia!

Awatar ciasteczko27
    ciasteczko27 jest nieaktywny Znany na forum
    Wpisy na blogu
    1

Domyślnie Odp: Słodkości na diecie.

Ja uwielbiam owoce. Najlepsze są jabłka, winogrona i brzoskwinie, ale nie można przesadzać z ich ilością, gdyż każde ma w sobie troszkę kalorii ;( Nie dość, że się najadamy to jeszcze uzupełniamy płyny w organizmie
    Zakończyłam przygodę z dietowaniem

Awatar Brunettka
    Brunettka jest nieaktywny Nowy na forum

Hej dziewczyny
    ostatnio znalazłam super przepis na lekki deserek i naprawdę jest pycha !!!

Kupuję jogurty naturalne , żelatynę, słodzik, owoce
    rozpuszczam żelatynę w odrobinie gorącej wodzie, dodaję słodzik, mieszam,
    następnie dodaję do jogurtu naturalnego, mieszam, można owoce dać do środka,
    wstawiam do lodówki
    kroję jak galaretkę,
    dodaję owoce, PYSZOTKA i mało kalorii
    B.

Morris125 jest nieaktywny Nowy na forum

It is good to take the some sweet after lunch.
    Taking the natural sweet fruits after the lunch is a good idea.
    I mostly prefer to take dates, apple, grapes, or some other sweet fruits after my lunch.

Awatar marakesza
    marakesza jest nieaktywny Nowy na forum

Ja od czasu do czasu kupuję batoniki Fitness (podajże 1 baton= ok. 91 kcal). Truskawkowe, z kawałkami czekolady.. ale głównie staram się jeść owoce, jabłka na ciepło.. mniam!

Awatar Sanddy
    Sanddy jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Enschede

jem codziennie owoce i pozwalam sobie na 1 ciacho zbozowe z owocami jem je przed godzina 2, to moja ostatnia porcja weglowodanow na dzien

A zeby sie naprawde wyszalec, co tydzien jem pozadne ciacho, niech ma nawet 500kalorii, nie jest mi szkoda. Caly tydzien jem okolo 1200 kalorii dziennie, wiec raz w tygoniu wybryk zaplanowany nie jest zly, a nawet pomaga przetrwac tydzien bez wielkich wybrykow

A jeszcze 1 dzien w miesiacyu ( zsynchronizowany z okresem) ide na calosc...
    Po raz kolejny, ale teraz do konca

"Nie gubie kilogramow. Trace je, nie mam zamiaru ich znow znalezc"

Dietetyk_Kamila jest nieaktywny Znany na forum

Tutaj jest temat z inspiracjami na domowe, zdrowe ciastka i batony, warto zerknąć

https://www.jestemfit.pl/przepisy-py...tka-fit-2.html

Awatar ewelinawarchol
    ewelinawarchol jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Bielsko-Biała

Cytat Zamieszczone przez marakesza Zobacz posta
    Ja od czasu do czasu kupuję batoniki Fitness (podajże 1 baton= ok. 91 kcal). Truskawkowe, z kawałkami czekolady.. ale głównie staram się jeść owoce, jabłka na ciepło.. mniam!
    Kiedy intensywnie się odchudzałam, to często brałam właśnie te batony Fitness na przerwę w szkole. I szczerze mówiąc, jadałam je przez dłuższy okres czasu prawie codziennie, lub co drugi dzień i tak mi się przejadły, że dziś już na nie nie popatrzę :P Pamiętam, że najlepszy był z ciemną czekolada i skórką pomarańczy, chociaż teraz z tego co wiem powstało multum innych smaków. Dziś na przykład zjadłam po dziecku rurkę z kremem i karmelem w kawiarni Costa, ale była bardzo średnia. W sumie ze słodyczy to najbardziej czekolada, gorzka, lub czasami mleczna, lub ewentualnie nadziewana, batony energetyczne oraz latem lody <3 Ale jakoś te na patyku mniej, uwielbiam gałkowane. Mamy u nas w mieście kilka takich top lodziarni, gdzie mają lody według własnej, unikatowej receptury i z naturalnych składników

Awatar fitmiracle
    fitmiracle jest nieaktywny Nowy na forum

Co do słodyczy w diecie, najlepiej postawić na takie, które robimy homemade Dzięki temu wiemy, jakich składników użyliśmy i że nie narażamy się na żadne zbędne dodatki chemiczne. Polecam chlebek bananowy z owocami suszonymi i orzechami - słodki i pożywny jednocześnie.

Awatar ewelinawarchol
    ewelinawarchol jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Bielsko-Biała

Masz rację U mnie są to głównie batony energetyczne homemade, zdrowe ciasta i ciasteczka Moim czarnym koniem jednak zawsze była, jest i będzie czekolada, ale na szczęście bardzo lubię gorzką i to po nią najczęściej sięgam, jeśli już na prawdę czuję, że muszę, bo się uduszę I mam zasadę, że jeśli już mam sobie pozwolić na słodkie, to staram się jeść to słodkie w porze drugiego śniadania, mniej więcej koło godziny 11-12. Na pewno nie na wieczór, choćby mi się bardzo chciało, wolę zostawić to sobie na następny dzień, niż potem mieć pretensje do samej siebie, że dałam plamę :P

Strona 1 z 4 1 2 3 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów