Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 63
Like Tree6Lubią to

Wątek: czy można schudnąć na diecie bez ćwiczeń?

Sexysilk jest nieaktywny Nowy na forum

Domyślnie Odp: czy można schudnąć na diecie bez ćwiczeń?

Dieta bez ćwiczeń to nie jest dobre rozwiązanie! Mięśnie palą tłuszcz przede wszystkim i robią to znacznie szybciej niż głód. Trochę nie mogłam w to uwierzyć, ale mój dietetyk w końcu mnie przekonał. Mieszkam w Szczecinie, znalezienie poradni, która leczy otyłość w Szczecinie nieco mi zajęło. Trafiłam do poradni slimer ([link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]), gdzie kobieta wytłumaczyła mi dlaczego ćwiczenia są tak ważne, a jestem strasznym leniuchem. Warto ćwiczyć tak 30 min, to już coś daje!
    Ostatnio edytowane przez Sexysilk ; 13-08-2013 o 13:19

Panczen jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Gdańsk

Wszystko zależy od tego, jaki ma się metabolizm. Ja mam niestety taki, że nawet ograniczenie kalorii mi wiele nie dało. Jak zaczęłam biegać to coś się ruszyło z moja wagą. Jednak moim zdaniem w przypadku takich osób jak Ja bez jakiegoś wspomagania, ani rusz.
    Ostatnio znalazłam [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]. Ktoś stosował. Chętnie bym kupiła jakiś naturalny suplement, żeby przyśpieszyć spalanie, bo inaczej to zrzucenie 5 kilo zajmie mi rok czasu. Najgorzej, że niby łącznie tracę na wadze, ale waga się waha, a chcę, żeby jak już spadnie to się utrzymała. Macie może jakieś opinie o tych suplementach, jak tak to chętnie posłucham.

hall241 jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Wrocław

Proponowałabym Ci zastosowanie przy diecie odpowiedniego suplementu. Takich preparatów jest teraz mnóstwo na rynku. Ja jestem teraz na etapie zielonej kawy. Za sprawą moich przyjaciółek weszłam na stronę [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]. Nie byłam do końca przekonana, ale wyniki moich koleżanek zrobiły na mnie wrażenie. Muszę jednak przyznać, że zażywały one ten suplement diety razem ze stosowaniem ćwiczeń fizycznych. Słyszałam jednak, że razem z dietą niskokaloryczną stosowanie suplementów diety może być bardzo skuteczne. Pozdrawiam.

Panczen jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Gdańsk

Ja właśnie kupiłam tabletki i teraz zamierzam stosować zobaczymy jak to wypali w połączeniu z dietą niskokaloryczną. Myślę z tego, co czytałam, że powinno być pozytywnie, ale zobaczymy, będę się dzieliła opiniami i sukcesami. Po pierwszym miesiącu powinno już coś się ruszyć.

Awatar Ania2013
    Ania2013 jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    konin

Naukowcy są zgodni - najlepszą drogą do długotrwałych rezultatów jest dobrze zbilansowana dieta, umiarkowany program ćwiczeń fizycznych.

Tyle w temacie
    Aktywnie piszę na Diety.pl

Awatar gaja81
    gaja81 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Trzcianka

Napiszę tak,
    sama schudłam 35 kg i od dwóch lat sobie ćwiczę w domku. Wcześniej nienawidziłam ćwiczyć, ciągle szukałam wymówek i wmawiałam sobie, że da się mieć fajną figurę bez tego potu i zadyszki - niestety kg spadały, ja robiłam sie "mniejsza" ale w bieliźnie nienawidziłam się oglądać w lustrze, latem na plaży siedziałam w spodniach i bluzce. Dodatkowo wcześniej walczyłam z dużą nadwagą, za sobą mam trzy ciąże i kilka efektów jo-jo. Teraz dopiero wiem, że można jeść i chudnąc właśnie dzięki ćwiczeniom. Obecnie wykonuję treningi mniej więcej godzinne sześć razy w tygodniu i nawet teraz w święta nie byłam w stanie usiąść i siedzieć na tyłku, po prostu to po pewnym czasie tak wchodzi w krew, że potrzebne jest jak tlen do oddychania Człowiek przede wszystkim zaczyna czuć się lepiej i wyglądac lepiej - polecam z czystego serca

kiiniaczek jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Elbląg

wszystko zależy od organizmu. Jest to kwestia indywidualna. Jednym wystarczy dieta aby doprowadzić siebie do zgrabnej sylwetki. Inni muszą jeszcze namęczyć się na siłowni. Jeszcze inni potrzebują dorzucić do tego suplementacje aby przyśpieszyć przemianę materii, zahamować ewentualne łaknienie jeśli ciężko utrzymać im dietę. Ja parę miesiecy temu sama miałam ten problem i sama dieta niestety nie dawała mi dobrych rezultatów, dorzuciłam więc ćwiczenia więc waga zaczęła powolutku spalać. Było to dla mnie za mało dlatego zaczęłam brać jeszcze tabletki o nazwie Slimcea. w efekcie kilogramy leciały mi bardzo szybko i osiągnęłam swój cel. Dzisiaj już dawno po kuracji staram się utrzymywać już tylko dietę oraz raz w tygodniu się poruszać i waga nie wraca.

carolline19 jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Dębica

Jak dla mnie sama dieta nie wystarczy. Potrzebny jest ruch, dużo ruchu, a najważniejsza jest systematyczność i wytrwałość. Osobiście często odwiedzam [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], aby znaleźć ciekawe diety lub opisy produktów, które pomagają w odchudzaniu oraz tych, które szkodzą.

daria238 jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    gdańsk

Moim zdaniem sama dieta to może być za mało, szczególnie kiedy jest się już w moim wieku (po 40-tce). Wówczas szybciej przybieramy na wadze i ciężej nam schudnąć. Nie mniej jednak da się. Jeśli ktoś nie lubi ćwiczyć (też tak jak ja może wspomagać się suplementami. Ja schudłam już 4 kg, dzięki Figurin Slim. Nie ćwiczyłam, lekko ale nie drastycznie zmodyfikowałam dietę i przede wszystkim brałam regularnie Figurin Slim. Teraz czuję się młodziej, atrakcyjniej. Mąż też zauważył tą zmianę Tak więc, jeśli nie mamy motywacji do drastycznych diet i ćwiczeń, to powinniśmy pamiętać o innych, mądrych wsparciach.

Tula45 jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Iława

Cytat Zamieszczone przez daria238 Zobacz posta
    Moim zdaniem sama dieta to może być za mało, szczególnie kiedy jest się już w moim wieku (po 40-tce). Wówczas szybciej przybieramy na wadze i ciężej nam schudnąć. Nie mniej jednak da się. Jeśli ktoś nie lubi ćwiczyć (też tak jak ja może wspomagać się suplementami. Ja schudłam już 4 kg, dzięki Figurin Slim. Nie ćwiczyłam, lekko ale nie drastycznie zmodyfikowałam dietę i przede wszystkim brałam regularnie Figurin Slim. Teraz czuję się młodziej, atrakcyjniej. Mąż też zauważył tą zmianę Tak więc, jeśli nie mamy motywacji do drastycznych diet i ćwiczeń, to powinniśmy pamiętać o innych, mądrych wsparciach.
    Daria skoro stosujesz możesz napisać jak Figurin Slim wpływa na samopoczucie i na żołądek? Wiem, że trzeba dziennie przyjmować dość dużo tych tabletek i obawiam się czy mi to nie zaszkodzi.

Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów