Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy ... 5 6 7
Pokaż wyniki od 61 do 63 z 63
Like Tree6Lubią to

Wątek: czy można schudnąć na diecie bez ćwiczeń?

Awatar uNikat
    uNikat jest nieaktywny Nowy na forum

Domyślnie Odp: czy można schudnąć na diecie bez ćwiczeń?

Według mnie nie trzeba w ogóle ćwiczyć, bo finalnie liczy się tylko to ile spalasz podczas dnia i ile dostarczasz kalorii. Jeśli równanie jest na minus, wtedy zrzucasz wagę

Veselichko jest nieaktywny Nowy na forum

Można, ale z ćwiczeniami to idzie szybciej i sprawniej no i dodatkowo poprawiasz wygląd skóry i sylwetki

Alex/ks jest nieaktywny Nowy na forum

Jestem dietetykiem i powiem Ci, że dieta 1200 kcal to bardzo niskokaloryczna dieta i w dłuższej perspektywie może doprowadzić do niedoborów witamin, zatrzymania miesiączki, a z pewnością do efektu jojo. Przy takiej podaży kcal to co tracisz to nie tylko tkanka tłuszczowa, ale i mięśniowa, której utrata powoduje spowolnienie metabolizmu. Zapraszam na mojego bloga, gdzie dowiesz się m.in. jak zdrowo schudnąć [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] Warto delikatnie podnieść kaloryczność diety - w zależności od Twoich parametrów do minimum 1400 kcal jak nie więcej. A wracając do pytania czy można schudnąć bez ćwiczeń, to tak, jednak ruch jest ważny przede wszystkim w kwestii zdrowia. Spacer, taniec, rób cokolwiek, co sprawia Ci przyjemność. Powodzenia!

Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy ... 5 6 7

Uprawnienia umieszczania postów