Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy ... 5 6 7
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 70
Like Tree6Lubią to

Wątek: czy można schudnąć na diecie bez ćwiczeń?

Awatar uNikat
    uNikat jest nieaktywny Nowy na forum

Domyślnie Odp: czy można schudnąć na diecie bez ćwiczeń?

Według mnie nie trzeba w ogóle ćwiczyć, bo finalnie liczy się tylko to ile spalasz podczas dnia i ile dostarczasz kalorii. Jeśli równanie jest na minus, wtedy zrzucasz wagę

Veselichko jest nieaktywny Nowy na forum

Można, ale z ćwiczeniami to idzie szybciej i sprawniej no i dodatkowo poprawiasz wygląd skóry i sylwetki

Alex/ks jest nieaktywny Nowy na forum

Jestem dietetykiem i powiem Ci, że dieta 1200 kcal to bardzo niskokaloryczna dieta i w dłuższej perspektywie może doprowadzić do niedoborów witamin, zatrzymania miesiączki, a z pewnością do efektu jojo. Przy takiej podaży kcal to co tracisz to nie tylko tkanka tłuszczowa, ale i mięśniowa, której utrata powoduje spowolnienie metabolizmu. Zapraszam na mojego bloga, gdzie dowiesz się m.in. jak zdrowo schudnąć [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] Warto delikatnie podnieść kaloryczność diety - w zależności od Twoich parametrów do minimum 1400 kcal jak nie więcej. A wracając do pytania czy można schudnąć bez ćwiczeń, to tak, jednak ruch jest ważny przede wszystkim w kwestii zdrowia. Spacer, taniec, rób cokolwiek, co sprawia Ci przyjemność. Powodzenia!

jagoda01 jest nieaktywny Nowy na forum

mozna trzeba tylko napedzic mocno organizm do trawienia, pobudzic metabolizm, najszybciej dzialaja kiszonki i rzeczywiscie sa duze straty wagi tylko trzeba pic wody zeby sie przy tym nie odwodnić. polecam KISZONE SPECJAŁY [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

FitMariusz jest nieaktywny Banned

Ja również mam sporą nadwagę i aktualnie jestem na diecie pudełkowej [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] , która dostarcza mi 1700 kcal. O dziwo mimo dużej kaloryczności moa waga leci w dół. Może ma na to duży wpływ, że w końcu moje posiłki są zdrowe i regularne. Nie mam czasu na gotowanie i nie przepadam za spędzaniem czasu w kuchni. A dieta pudełkowa daje mi pyszne, codziennie świeże posiłki, których sam nie muszę przygotowywać.

madziorek95 jest nieaktywny Nowy na forum

Da się, ale na pewno jest to trudniejsze. Na [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] masz skuteczne sposoby na to jak schudnąć i przyśpieszyć*metabolizm

OlgaOry jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Jak schudnąć na diecie bez ćwiczeń?
    Jak schudnąć to pytanie, które ludzie zadają od wielu lat. Jest tak wiele różnych zalecanych sposobów na odchudzanie, od diety surowej żywności po jogę. Jednak to, co naprawdę się liczy, to znalezienie sposobu, który będzie dla Ciebie odpowiedni i stylu życia, który prowadzisz.
    Ten wpis zawiera porady i wskazówki, jak odchudzać się na różne sposoby, w zależności od osobistych potrzeb i preferencji.

Możesz schudnąć poprzez:
    Prowadzenie dziennika żywności i liczenie kalorii. To jedna z najpopularniejszych metod, a zarazem najprostszy sposób na odchudzanie. Wszystko, co musisz zrobić, to notować, co jesz w ciągu dnia, ważyć posiłki i sumować kalorie. Użyj tej liczby jako limitu dziennego spożycia żywności i staraj się jej trzymać. Pomoże Ci to uniknąć napadowego objadania się i jedzenia więcej niż potrzebuje Twój organizm. Pamiętaj jednak, żeby się nie głodzić! Zdrowe odżywianie ma kluczowe znaczenie dla zrównoważonej utraty wagi, więc upewnij się, że jesz różnorodne produkty ze wszystkich grup żywności.
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]? - sprawdź najnowszy program Zdrowe Odchudzanie 2022, refundowany z Europejskiego Funduszu Wsparcia.

Vajolet jest nieaktywny Nowy na forum

No mozna bo 60% odchudzania to dieta aleee ruch nigdy nie zaszkodzi.. Ja nie lubie cwiczen i sportu.. lubie tanczyc dlatego zapisalam sie do szkoly tanca [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] i to w polaczeniu z ograniczeniem kalorii pomoglo mi zrzucic nadmiar kg

szako jest nieaktywny Nowy na forum

Do ćwiczeń wystarczy dołożyć obciążenie - [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] i na pewno będzie dużo lepiej.
    Znamy ten temat i wiemy, jakie są różnice. Trening bez obciążenia po prostu przynosi gorsze efekty, ale akurat w tym nie ma nic zaskakująceo.
    Dlatego warto.

annawasik jest nieaktywny Nowy na forum

Wydaje mi się, że w jakimś stopniu faktycznie można schudnąć bez ćwiczeń. Na pewno trzeba zmienić nawyki żywieniowe, ostatnio wpadłam na ciekawy artykuł na blogu [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] o diecie wegetariańskiej. Wiem, że może to dieta nie dla każdego, ale teraz jest tyle fajnych przepisów, ze spokojnie można sobie zastąpić mięso w diecie. Ale wiadomo wszystko zależy też od silnej woli

Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy ... 5 6 7

Uprawnienia umieszczania postów