Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 28
Like Tree2Lubią to

Wątek: Wiosna idzie, znowu się chce, trzeba się brać ostro do roboty bo raz się żyje :)

Awatar Radagast
    Radagast jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Wrocław

Cool Wiosna idzie, znowu się chce, trzeba się brać ostro do roboty bo raz się żyje :)

Witam ponownie po dłuższej przerwie.
    Nowa wiosenna motywacja i nowy wątek dla odświeżenia i uporządkowania spraw
    Plan tym razem ruchowo-dietetyczny, a nie dietetyczno-ruchowy (trzeba wyciągać wnioski).
    Ruch przewidywany na wiosnę: 3x tygodniowo nordic walking i przynajmniej raz w tygodniu basen.
    Dieta: 2000kcal bo to na mnie działa.
    Sport już wdrożony, dieta właśnie startuje.
    Waga startowa 110kg, wzrost 176cm, 35 wiosen.
    Serdecznie zapraszam do komentowania, słusznej krytyki, uwag wszelakich oraz na tzw. ploty.
    Jeśli o czymś zapomniałem w streszczeniu to się upomnijcie
    Autkobu and kajka38 like this.
    I tak to proszę państwa wygląda:

Tu jestem...

Awatar TYTANika
    TYTANika jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Domyślnie Odp: Wiosna idzie, znowu się chce, trzeba się brać ostro do roboty bo raz się żyje :)

ja się zgłaszam do uwag wszelakich i plot krytykować nie zamierzam
    do pomysłu basenowego się przyłączam bo moja mp3 na basen marnieje od zeszłego roku

niech moc będzie z Tobą

Awatar Radagast
    Mieszka w
    Wrocław

Domyślnie Odp: Wiosna idzie, znowu się chce, trzeba się brać ostro do roboty bo raz się żyje :)

I z Tobą! Damy radę!

Tu jestem...

Awatar TYTANika
    Mieszka w
    Warszawa

a wiesz że w to uwierzyłam? dawno już nie czułam takiego optymizmu...oby nie był chwilowy... jakby był chwilowy to bądź brutalny... wszystkie chwyty dozwolone....

Awatar Radagast
    Mieszka w
    Wrocław

OK, masz to jak w banku. Na pewno będzie łatwiej jak się będziemy nawzajem pilnować, tylko jak już się zreaktywowaliśmy to nie znikamy aż do skutku, co?

Tu jestem...

Awatar TYTANika
    Mieszka w
    Warszawa

wiesz.... mam twój numer telefonu (o ile nie zmieniłeś)...... jakby co to będę udawać maniakalna wariatkę i będę cie gnębić telefonami

do jutra... lecę spac bo jak mi sie dziecko jutro o 6tej obudzi to będę miała problem

DrEvil jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Chicago

Cytat Zamieszczone przez Radagast Zobacz posta
    Plan tym razem ruchowo-dietetyczny, a nie dietetyczno-ruchowy (trzeba wyciągać wnioski).
    Moglbys rozwinac temat? Jak Ci sie udalo znowu przytyc pomimo diety?
    2003 - jojo 30kg, 2004 - jojo 30kg, 2011 - ???
    Cel: 10% BF w 2012.

Awatar Radagast
    Mieszka w
    Wrocław

Cytat Zamieszczone przez DrEvil Zobacz posta
    Moglbys rozwinac temat? Jak Ci sie udalo znowu przytyc pomimo diety?
    No oczywiście, że nie pomimo diety. A wyciągnięty wniosek jest taki, że dieta bez sportu musi się wcześniej czy później załamać i to sport jest tym ważniejszym dla utrzymania wagi elementem...
    Poza tym miło widzieć cię w moich skromnych progach.

Tu jestem...

DrEvil jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Chicago

Pytam bo ja osobiscie mam calkiem odmienne doswiadczenia (widac je w podpisie). Wczesniej duzo sportu i slaba dieta skonczyly sie duzym jojo dwukrotnie. Teraz z dobra dieta, minimalna iloscia ruchu waga byla stabilna przez ponad pol roku po zakonczeniu odchudzania. Od dwóch miesiecy podnosze ciezary i waga znowu idzie mi do gory (okolo 1kg/miesiac).

Jaka stosujesz diete ze sie tak latwo zalamuje?
    2003 - jojo 30kg, 2004 - jojo 30kg, 2011 - ???
    Cel: 10% BF w 2012.

Awatar Radagast
    Mieszka w
    Wrocław

Liczę kalorie. A załamuje się łatwo kiedy przestaję to robić. Kiedy zabieram "rozsądne" jedzenie do pracy jest ok, ale jak nie dam rady to jem na mieście i jest po diecie. Zasadniczo więc wszystko się sprowadza do motywacji. A sport, czy może nawet po prostu regularny ruch, mnie motywuje.
    Za to mnie teraz ciekawi czemu ci rośnie masa skoro pilnujesz diety i ćwiczysz, nabierasz mięśni czy tyjesz?

Tu jestem...

Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów