Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2
Pokaż wyniki od 11 do 18 z 18

Wątek: Dieta od czego zacząć

Awatar zoshka99
    zoshka99 jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Łódź

Domyślnie Odp: Dieta od czego zacząć

Ja zaczynałam drobnymi kroczkami - codziennie, czy co tydzień czy kiedy tam byłam gotowa dorzucałam sobie kolejny zdrowy nawyk do codziennych przyzwyczajeń - najpierw zaczęłam zawsze nosić przy sobie butelkę wody, dzięki, której tez rzadziej byłam głodna, później starałam się codziennie chociaż się godzinkę przespacerować, później starałam się do tego dołożyć zwiększenie ilości surowych warzyw i owoców w mojej diecie, później odważyłam się w końcu na siłownię, kolejne wyzwanie to było chodzenie regularnie 3-4 razy w tygodniu tam..i tak dalej i tak dalej..i w 6 m-cy zeszło 25kg Jak teraz na to patrze to myślę, że samo odchudzanie było po prostu trudne, ale utrzymanie wagi to jest dopiero walka! Ale dam radę
    A co do pytania autora to polecam też picie zielonej herbaty, ja popijałam sobie takie liściaste z owocami bo zwykłe jakoś przestały mi smakować i mylę, że to też się przyczyniło do takiego wyniku Przede wszystkim ja uważam, że nie powinno się niczego robić bardzo na siłę, żeby nam to nie zbrzydło i żebyśmy nei uważali, że to odchudzanie to straszna mordownia, ja dzięki temu systemowi małych kroczków przeszłam przez to w miarę gładko..chociaż wiadomo, że lał się pot i łzy momentami tez
    Ostatnio edytowane przez Dietetyk_Kamila ; 25-02-2016 o 10:49
    Biochemia dowodzi, że nie ma różnicy pomiędzy miłością a dużą tabliczką czekolady.

wyrzezbiony jest nieaktywny Nowy na forum
    Wpisy na blogu
    1

Ja natomiast zaczynałem od motywacji, czytałem o tym jak skutecznie się motywować i jaką strategię mają osoby, którym się udało. Drugi etap to inwestycja w zdrowe jedzenie, świetną sprawą są "superfoods".

marizubka jest nieaktywny Nowy na forum

A ja się nie zgodzę z tym, że jedzenie śniadania to mit. Jest to czasem najważniejszy posiłek w ciągu dnia, na który możemy sobie pozwolić. Nie warto jeść na śniadanie świństwa, które zawiera przetworzone produkty, dużo cukrów i zero witamin i składników mineralnych. Chociażby zjedzenie owsianki z otrębów jest zdrowsze niż parówki na śniadanie. Przede wszystkim znajdź motywację do odchudzania. Musisz sam chcieć zrzucić kilogramy. Obowiązkowo musi się pojawić jakaś aktywność fizyczna. Ćwiczenia są dobre dla utrzymania ogólnej formy. Dzięki nim nasz organizm jest lepiej dotleniony, nie męczymy się tak szybko. Ćwicząc pobudzamy nasz metabolizm, który zazwyczaj jest spowolniony. Można też wspomóc się spalaczami tłuszczu. Taki spalacz jak na przykład Trizer www.trizer.pl jest w postaci kapsułek. Pomaga zrzucić kilogramy o odkryć mięśnie.

romka10 jest nieaktywny Nowy na forum

Motywacja, cierpliwość i systematyczność, a dodatkowo suplementy, które naprawdę działają [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników].

silnysilacz jest nieaktywny Nowy na forum

Najlepiej zacząć od wizyty u dietetyka.

KormeliaPlaszek jest nieaktywny Nowy na forum

Wizyta u dietetyka to podstawa. Należy jeść 5 razy dziennie w równych odstępach czasu. Porcje mniejsze, ale produkty bardziej wartościowe. Jeśli chodzi o ćwiczenia to np. na zrzucenie kg dobre jest chodzenie po bieżni na wzniesieniu - ja tak robiłam i było super (akurat nie lubię biegać więc dla mnie bomba). Generalnie dietetyk układa jadłospis po zrobieniu odpowiednich badań, także warto, to zawsze kwestie indywidualne. Ja aktualnie się zastanawiam i szukam w swojej okolicy jakiegoś dobrego dietetyka lub centrum. Jak znajdę to dam znać i podzielę się opinią

Blodoa jest nieaktywny Nowy na forum

Dietetyk jak najbardziej. Ustal z nim ile powinieneś spożywać kalorii. Możesz gotować sam albo skorzystać z dieta pudełkowa. U nas jest kilka firm - możesz sobie podejrzeć - dieta pudełkowa w Białymstoku. W większych miastach pewnie łatwiej o takie firmy.
    Ostatnio edytowane przez AdminAdmin ; 10-04-2018 o 14:16

hawrantus jest nieaktywny Nowy na forum

Polecam zmieniać nawyki żywieniowe, powoli, powoli. Nie musisz odrazu zacząc jesć zdrowo na 100%, po prostu dodawaj do swojej diety zdrowe rzeczy (warzywa itp) a wyrzucaj słodycze, wszystko powoli, nie odrazu bo najprawdopodobniej odpuścisz.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2

Uprawnienia umieszczania postów