Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Chudnięcie bez siłowni

MoriNoSenju jest nieaktywny Nowy na forum

Domyślnie Chudnięcie bez siłowni

Witam, mam 24 lata, 188cm wzrostu i waże 104kg. Pracuję w Holandii przy owocach i warzywach, przenosze duże ciężary. Pracuję po 8,9 nawet 10 godzin dziennie i po powrocie z pracy zwyczajnie nie mam już siły chodzić na siłownię, a chciałbym schudnąć. Moje pytanie czy wysiłek fizyczny w pracy w połączeniu z jakąś dietą + jakiś spalacz tłuszczu przyniosą efekty? Jeśli tak to czy możecie polecić jakiś sprawdzony dostępny w internecie spalacz tłuszczu? Z góry dzięki za pomoc

Eliminator jest nieaktywny Nowy na forum

Domyślnie Odp: Chudnięcie bez siłowni

Nie no bez siłowni to się w sumie da, ale tak kompletnie bez żadnego ruchu to ja bym nie liczył na cud w tym temacie, bo samo się nic nie zrobi. Ja np. nie chodziłem na siłownie tylko na basen i z dzieciakami na rowery, do tego dieta mocno zredukowane porcje i unikanie niektórych artykułów jak słodycze czy czerwone mięso, do tego jeszcze IQacai na poprawę metabolizmu i się udało schudnąć.

WiktorbezJaska jest nieaktywny Nowy na forum

Cytat Zamieszczone przez MoriNoSenju Zobacz posta
    Witam, mam 24 lata, 188cm wzrostu i waże 104kg. Pracuję w Holandii przy owocach i warzywach, przenosze duże ciężary. Pracuję po 8,9 nawet 10 godzin dziennie i po powrocie z pracy zwyczajnie nie mam już siły chodzić na siłownię, a chciałbym schudnąć. Moje pytanie czy wysiłek fizyczny w pracy w połączeniu z jakąś dietą + jakiś spalacz tłuszczu przyniosą efekty? Jeśli tak to czy możecie polecić jakiś sprawdzony dostępny w internecie spalacz tłuszczu? Z góry dzięki za pomoc
    Spalacz jest ci zupełnie niepotrzebny. Skup się na diecie o ujemnym bilansie kalorycznym, jedz regularnie mniejsze posiłki i nie zapomnij o płynach. Obserwuj swój organizm, on sam ci powie jak powinieneś reagować

marin986 jest nieaktywny Nowy na forum

Dokładnie. Dieta a ,,trochę" ruchu jak widzę masz już w pracy. Odpowiednio dobrana dieta pomoże Ci schudnąć.Powodzenia.

MarcinWodnicki jest nieaktywny Nowy na forum

Jak przenosisz ciężary przez 8-9 godzin dziennie to jakąś namiastkę siłowni masz...dobierz do tego dietę i powinno być dobrze.

Awatar Puwas
    Puwas jest nieaktywny Nowy na forum

Po takiej ciężkiej pracy fizycznej może basen będzie Ci odpowiadał? Albo jakiś jogging Wyrobisz sobie cardio. Powodzenia Ci życzę i trzymam kciuki!

Uprawnienia umieszczania postów