Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Schudłem, jojo i co dalej?

ImFit jest nieaktywny Nowy na forum

Domyślnie Schudłem, jojo i co dalej?

Od maja 2012 roku do 2016 schudłem około 42 kg. Stopniowo, jedząc regularnie, zdrowo, domowo choć wszystko - na początku z delikatnymi ćwiczeniami rozciągającymi i ciężarkami, potem doszły spacery średnio ok kilka km dziennie.

Z czasem km w spacerach przybyło, ćwiczeń też. Dieta zeszła do ok 1000 kcal / dzień minus sobota którą zawsze przeznaczałem na podbicie metabolizmu.

Przyszły jednak wakacje 2016 i waga skoczyła o ponad 10 kg. Po nich powrót do takiej samej diety nic nie dał. Poradzono mi podbicie metabolizmu czyli więcej kalorii / dzień. Trwało to ponad rok. Niestety waga nie zatrzymywała się rosnąc i dobiła do 80 kg.

Co zmienić by móc jak kiedyś zejść znów do mniejszej wagi?

Masiek jest nieaktywny Nowy na forum

Domyślnie Odp: Schudłem, jojo i co dalej?

Mi pomogło przerzucenie się na dietę z małą ilością mleka/sera/mięsa/jajek. Są jakieś badania, że taka dieta (+ bez soli) jest najzdrowsza i nie zwiększa wagi. ( na netflixie serial oglądałem, nie wiem, czy to prawda )

ImFit jest nieaktywny Nowy na forum

Ale piszesz to w związku z jojo czy ogólnym odchudzaniem? Bo w moim pierwszych procesie odchudzania jadłem wszystko licząc kalorie i dobrze na tym wyszedłem. Niestety teraz to nie działa. Im mniej jem tym więcej tyje. (I trudno - rozumiem) ale im jem więcej tym tyję jeszcze więcej więc co robić z konkretnie chudnięciem po joju?

Awatar blacen
    blacen jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Amsterdam

Polecam ograniczyć nabiał

Uprawnienia umieszczania postów