Praca nad muskularną sylwetką bywa trudna i żmudna. Czasem mimo wielu wysiłków nie wszystko idzie po myśli. Warto wesprzeć się dobrą odżywką. Polecanym produktem, który daje duże efekty jest Mass Attack. Zapewnia ona przypływ energii, siły oraz dzięki niej szybciej rozrasta się masa mięśniowa. Ma dobry wpływ na zdrowie, nie posiada sztucznych, czy chemicznych dodatków. Zapewnia również intensywną regenerację tkanki mięśniowej po treningu, niestety ale intensywne ćwiczenia sprzyjają rozpadowi mięśni. Tak więc Mass Attack w skuteczny sposób chroni przed takimi wyniszczającymi procesami, w końcu pracuje się nad rozbudową masy mięśniowej a nie jej utratą.

SPIS TREŚCI:
1.Właściwe odżywianie z Mass Attack drogą do sukcesu
2. Dawkowanie odżywki Mass Attack
3.Zalety odżywki Mass Attack
4. Rozrost mięśni- za tym stoi min. kreatyna
5.Składniki Mass Attack
6. Zakup Mass Attack a pomoc profesjonalistów

1.Właściwe odżywianie z Mass Attack drogą do sukcesu

Bardzo ważna jest dieta, jeżeli chce się zbudować piękną rzeźbę. Podstawą są tutaj tłuszcze nasycone oraz białka wysokiej jakości. Bardzo przydatna okazuje się popularna odżywka Mass Attack, która pomoże w zbudowaniu satysfakcjonującej sylwetki, nawet tym, którzy już próbowali to osiągnąć i spotkali się z porażkami. Warto udać się do dietetyka, który ułoży odpowiednią dietę dla danego sportowca, a dodatkowo wspomoże się odżywką Mass Attack.

2. Dawkowanie odżywki [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Porcję Mass Attack, czyli 50 g rozpuszcza się w 220 ml mleka i wody, tą mieszankę należy dobrze wymieszać, a następnie wypić do 15 minut przed treningiem. Nawet w dni bez treningu warto spożywać ten suplement diety. Produkt ten zawiera naturalne składniki, nie posiada sztucznych barwników, jego stosowanie jest w pełni bezpieczne. Preparat Mass Attack jest bardzo wysoko oceniany przez kulturystów.

3.Zalety odżywki Mass Attack

Swoje niezwykłe działanie Mass Attack zapewnia dzięki odpowiedniemu składowi. Poszczególne elementy wzajemnie się uzupełniają oraz pobudzają swoje działanie. Podstawowymi składnikami są tutaj białko oraz węglowodany. Te składniki zapewniają bowiem szybką rozbudowę tkanki mięśniowej, dodają siły i energii.

4. Rozrost mięśni- za tym stoi min. kreatyna

Kreatyna odpowiada za przyrost masy mięśniowej, a zwiększanie jej ilości sprzyja szybszemu rozrostowi tej tkanki. Kreatyna jest naturalną substancją, która znajduje się w komórkach mięśniowych. Wpływa ona również na szybką regenerację mięśni po treningu. Zalet kreatyny jest o wiele więcej. Sprzyja szybkiej syntezie glikogenu oraz pozwala na intensywną pracę mięśni. Spożywanie Mass Attack sprzyja podniesieniu poziomu ATP, a dzięki temu organizm jest wytrzymalszy na większą ilość wykonywanych ćwiczeń.

5.Składniki Mass Attack

Oprócz wymienionej wyżej kreatyny, Mass Attack zawiera inne wartościowe substancje. Zawarte są w niej foliany, kwas pantotenowy, niacyna, l-leucyna, l-walina, hydrolizowany kolagen. Bardzo ważne zadanie mają również witaminy: B7, B12, C, E, które wspomagają pracę organizmu. Wśród naturalnych składników trzeba podać sterole roślinne, które również mają dobroczynne działanie.

6. Zakup Mass Atack a pomoc profesjonalistów

Kupując Mass Attack można liczyć na profesjonalne wsparcie odnośnie stosowania Mass Attac oraz dobranie odpowiedniej diety. Pomocy udzieli wykwalifikowany zespół ekspertów do spraw żywienia sportowego. Można liczyć na wszelkie porady oraz plan żywieniowy, który dostosowany jest do indywidualnych potrzeb organizmu i pozwoli osiągnąć odpowiednią masę mięśniową.